Drück Glück - Deposits

Age Limit
Drück Glück
Drück Glück is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Deposits

Pasi të bashkoheni me familjen Drueck Glueck, duhet të depozitoni për të filluar të luani për para të vërteta. Ka shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni duke përfshirë Abaqoos, Boleto Bancario, ClickandBuy, ecoPayz, EntroPay, Euteller, eWire, iDeal, Maestro, MasterCard, Moneta.ru, Neteller, Przelewy24, QIWI, Skrill, Sofortuberwaisung, Ukash, Visa Electron.

Mënyra të ndryshme pagese janë të disponueshme në Drueck Glueck Casino duke përfshirë Kartën e Kreditit/Debitit (Visa, Mastercard, Maestro/Switch/Solo), Trustly, Neteller Skrill, ecoPayz, Transfertë e Shpejtë bankare, PaySafeCard, Sofort, Banking Instant nga Citadel, eKonto, TrustPay, Comgate, Webmoney, Click2Pay dhe ClickandBuy. Jo të gjitha këto metoda mund të jenë të disponueshme për ju, sepse disponueshmëria varet nga vendi ku jetoni.

Herën e parë që regjistroheni në kazino dhe bëni depozitën tuaj, pavarësisht nga mënyra e pagesës që zgjidhni të përdorni, do të keni të drejtë për një bonus mirëseardhjeje që funksionon në mënyrën e mëposhtme:

  1. Herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite 100% dhe 25 rrotullime falas.
  2. Herën e dytë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite prej 50% dhe 50 rrotullime falas.
  3. Herën e tretë që depozitoni në llogarinë tuaj Drueck Glueck, do të merrni një bonus depozite 100% dhe 100 rrotullime falas.

Vetëm sigurohuni që të përdorni kodin e bonusit GLUECK, kur të bëni depozitën tuaj të parë.

Kufiri i depozitave

Drueck Glueck ju lejon të vendosni kufijtë tuaj të preferuar të depozitave. Ju mund të vendosni limite ditore, javore dhe mujore. Lojtarët e rinj këshillohen të vendosin kufijtë e depozitave edhe përpara se të fillojnë të luajnë lojëra fati. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për t'i pasur gjërat nën kontrollin tuaj, vetëm sigurohuni që të mos e tejkaloni buxhetin tuaj pasi të keni arritur një kufi të caktuar.

Sa herë që dëshironi të ulni shumën që dëshironi të depozitoni, kjo do të hyjë në fuqi menjëherë. Por, nëse dëshironi të rrisni shumën, atëherë kjo do të zgjasë 24 orë përpara se ndryshimi të hyjë në fuqi.

Kur dëshironi të depozitoni pa bankë, mund të përdorni një nga metodat e mëposhtme Skrill, Trustly, Neteller, ecoPayz, PaySafe, CardSofort TrustPay, Comgate, Webmoney, Click2Pay dhe ClickandBuy eKonto.

Monedha

Ka shumë monedha të ndryshme të disponueshme në Drueck Glueck Casino që mund t'i përdorni për të depozituar dhe luajtur. Mbani në mend se pasi të vendosni një monedhë të caktuar në llogarinë tuaj, nuk mund ta ndryshoni atë më vonë. Ju mund të zgjidhni një nga monedhat e mëposhtme GBP, EUR, CHF, USD, AUD, CAD, DKK, SEK, NOK, ZAR dhe RUB.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (19)
Angleze
Bullgare
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (32)
Abaqoos
Bank Wire Transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EPS
EcoPayz
Entropay
Euteller
Lottomaticard
MaestroMasterCard
Moneta
Multibanco
Neteller
Nordea
POLi
PayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Przelewy24
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Teleingreso
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
ewire
iDEAL
MonedhatMonedhat (11)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (4)
Danimarka
Gjermania
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
SoftwareSoftware (11)