Rishikimi i kazinosë Dazard

DazardResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 300 € + 100 rrotullime falas
Pagesë e shpejtë
Bonuse bujare
Mbështetje miqësore 24/7
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Pagesë e shpejtë
Bonuse bujare
Mbështetje miqësore 24/7
Dazard is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Bonuses

Bonuses

Lojtarët e rinj në Kazino Dazard marrin një shans për të kërkuar një bonus mirëseardhjeje shumë shpërblyese që përfshin 100% para të gatshme falas plus 100 rrotullime falas. Për më tepër, kazino u ofron anëtarëve ekzistues më shumë promovime siç renditen më poshtë:

  • Bonusi i depozitave të së premtes: Anëtarët kërkojnë një bonus ndeshjeje prej 50% për financimin e llogarive të tyre të Premten
  • Rrotullime falas të së mërkurës: Deri në 50 rrotullime falas janë në dispozicion për lojtarët që depozitojnë të mërkurën
  • Turne: Vendosja e basteve gjatë javës i jep lojtarit hyrje automatike në turnetë javore
  • Lotaria Dazard: Depozitat e rregullta e futin lojtarin në lotarinë dyjavore që ka çmime të shumta
Kodet e bonusitKodet e bonusit
+2
+0
Mbyll
Games

Games

Lobi në Kazino Dazard përfshin shumë lojëra në kategoritë e lojërave elektronike, kazino live, lojëra tavoline, lojëra kripto dhe mega mënyra. Lojërat e njohura të vlerësuara nga anëtarët e kazinosë përfshijnë Buffalo Times, Crazy Times, Book of Egypt, 10 rreshta Book of Gold Multi-shance, Sakura Fortune, Magical Wolf dhe më shumë.

Software

Dazard bashkëpunon me zhvillues të shumtë lojërash për të pasuruar koleksionin e lojërave. Këtu, lojtarët mund të luajnë lojëra të zhvilluara nga No Limit, Game beat, Platipus, Belatra, Pragmatic Play, BGaming, Yggdrasil, Spinomenal, Playtech, Quickspin, Relax Gaming, Booongo, Netent, Playson, Play'nGo, Amatic, Quickfire, Endorphina, ELK, EGT, BigTimeGaming, Habanero, Zillion, Push Gaming, ISoftBet, Blueprint, Absolute Live Gaming, Evolution, Betsoft Gaming, Wazdan, Red Tiger Gaming, Fugaso, Felix Gaming, Lucky Streak, Merkur, Nucleus Gaming, MrSlotty dhe më shumë, . Me kaq shumë partnerë, lojtarët kanë diçka të re për të luajtur sa herë që hyjnë në sit.

Payments

Payments

Dazard është një nga kazinotë më të mira në internet, ndaj ofron mënyra të sigurta dhe të lehta depozitimi dhe tërheqjeje. Ju mund të financoni llogarinë tuaj Dazard duke përdorur një nga metodat 8 dhe të bëni tërheqje shpejt dhe me besueshmëri. Me procese të lehta depozitimi dhe tërheqjeje, mund të përqendroheni në lojërat tuaja të preferuara në vend që të shqetësoheni për transaksionet financiare.

Deposits

Lojtarët kanë shumë mundësi për të zgjedhur kur bëjnë depozita. Kartat e kreditit të pranuara në kazino Dazard përfshijnë kartën Maestro, Mastercard dhe Visa. Faqja funksionon me kuleta të shumta elektronike, duke përfshirë Skrill, Neteller, ecoPayz, Pix, NeoSurf, iDebit, FlexePin, Siru Mobile, Mifinity, Much Better dhe Interac Online. Menaxhmenti gjithashtu ka integruar Crypto Processing nga Coinspaid në faqen e internetit për lojtarë që preferojnë të bëjnë depozita kripto.

Withdrawals

Pas fitores, lojtarët mund t'u besojnë metodave të shpejta dhe të sigurta të tërheqjes së kazinosë për të marrë para. Ato përfshijnë kartat e kreditit Visa dhe Mastercard, kuletat elektronike si Skrill, Neteller, ecoPayz, iDebit, Interac, NeoSurf dhe më shumë. Fitimet mund të shkëmbehen me monedha kriptomonedhash përkatëse duke përdorur Crypto Processing nga Coinspaid për lojtarët me kuleta bitcoin ose të depozitohen direkt në llogarinë e lojtarit përmes transfertës bankare. Kazinoja nuk ngarkon asnjë tarifë për tërheqjen duke përdorur metodat e përmendura më parë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+160
+158
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+2
+0
Mbyll

Languages

Dazard pranon anëtarë të vendosur në rajone të ndryshme anembanë globit. Si rezultat, faqja është e disponueshme në gjuhë të ndryshme. Këto përfshijnë: anglisht, frëngjisht, gjermanisht, rusisht dhe spanjisht

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Dazard . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Dazard dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Dazard ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Licencat

Security

Mbrojtja e identitetit dhe fondeve të klientëve të tij është një përparësi kryesore për Dazard , kështu që ata janë siguruar që ta pajisin platformën e tij me veçoritë më të mira të sigurisë. Dazard kodon të dhënat tuaja duke përdorur protokollin SSL. Për më tepër, sajti i nënshtrohet vlerësimeve të shpeshta të sigurisë për t'u siguruar që ai përdor gjithmonë standardet më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Kur bëhet fjalë për lojërat, Dazard ka të bëjë me inkurajimin e sjelljes etike. Dazard është e përkushtuar të sigurojë që përdoruesit e tij të kenë një përvojë pozitive dhe të sigurt të lojërave. Falë përkushtimit të kazinosë për mbrojtjen e lojtarëve dhe bastet etike, është një vend popullor për ata që kërkojnë kushte të tilla.

About

About

Dazard Casino u krijua në vitin 2021 nga Dama NV dhe partnere me zhvillues të certifikuar softuerësh për të ofruar lojëra të ndershme për lojtarët në internet. Ajo operon nën licencën e lojërave të lojërave të Qeverisë së Curaçao. Kazinoja në internet Dazard u ofron lojtarëve të moshës së re mundësi të shumta bastesh, duke përfshirë mijëra lojëra elektronike me temë aventura, lojëra të drejtpërdrejta, lojëra tavoline dhe më shumë.

Dazard

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021

Account

Krijimi i një llogarie është faza e parë e aventurës suaj të lojës Kazino Në Internet . Në Dazard , procesi i krijimit të llogarisë është i drejtpërdrejtë dhe mund të kryhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Pasi të regjistroheni për një llogari, mund të shijoni gjithçka që ofron kjo faqe më e mirë e lojërave të fatit në internet. Kaloni nëpër një shumëllojshmëri të madhe lojërash, merrni mijëra oferta interesante dhe mbështetuni në mbështetjen profesionale.

Support

Faqja e internetit e kazinosë Dazard ka një listë gjithëpërfshirëse të pyetjeve të bëra shpesh për të ndihmuar lojtarët të gjejnë zgjidhje për çështjet e zakonshme. Për më tepër, lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit duke përdorur bisedën e drejtpërdrejtë të vendosur në pjesën e poshtme të majtë të ekranit. Përndryshe, anëtarët mund të ngrenë çështjet e tyre përmes emailit në support@dazard.com.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Dazard . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Dazard . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Kur regjistroheni me Dazard , do të keni akses në një gamë të gjerë bonusesh, promovimesh dhe marrëveshjesh ekskluzive. Kur luani në këtë kazino kryesore, mund të shkoni direkt në një sërë promovimesh emocionuese. Nëse dëshironi të siguroheni që mund të arkëtoni fitimet tuaja dhe të përmbushni kërkesat e bastit të promovimit, mësoni termat dhe kushtet tërësisht përpara se të pranoni ndonjë marrëveshje. Për më shumë mundësi për të fituar të mëdha dhe për të shijuar me të vërtetë lojërat tuaja të preferuara, ju këshillojmë të shikoni promovimet e ofruara nga Dazard .

Monedhat

Monedhat

Kazinoja pranon monedhat e mëposhtme: EUR, USD, CAD, AUD, NOK, PLN, NZD dhe JPY. Përveç kësaj, lojtarët mund të depozitojnë duke përdorur kriptovalutat e mëposhtme; BTC, BCH, ETH, LTC, DOGE, USDT dhe INR.