Dafabet - Withdrawals

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Withdrawals

Në Dafabet mund të përdorni metoda të ndryshme tërheqjeje duke përfshirë kartat e kreditit, kartat e debitit, kuletat elektronike dhe transfertën bankare lokale. Koha e tërheqjes varet nga metoda që zgjidhni. Kuletat elektronike ofrojnë kohën më të shpejtë të tërheqjes deri në 24 orë, ndërsa kartat e kreditit ose të debitit dhe tërheqjet e transfertave bankare mund të zgjasin nga 2 deri në 5 ditë pune.

Kur dëshironi të bëni një tërheqje, duhet të identifikoheni fillimisht në llogarinë tuaj dhe më pas të klikoni butonin Bankar. Zgjidhni mënyrën e pagesës që ju përshtatet më së miri dhe shkruani shumën që dëshironi të tërhiqni. Sigurohuni që të respektoni kufijtë minimalë dhe maksimalë të tërheqjes për çdo mënyrë pagese në mënyrë që të keni një tërheqje të suksesshme të fondeve.

Bonusi i tërheqjes

Bonusi i parë i depozitës që merrni si ofertë mirëseardhjeje kur regjistroheni për herë të parë në kazino ka kërkesa për bast që duhet të plotësoni përpara se të bëni një tërheqje. Kodet promocionale duhet të përdoren përmes arkëtarit kur bëni depozitën tuaj. Fondet e bonusit do të lëshohen së bashku me depozitën e parë pasi të jetë konfirmuar. Ekzistojnë 3 paketa të ndryshme nga të cilat mund të zgjidhni dhe ato janë si më poshtë:

  • 160% bonus i depozitës së parë deri në 10.000 INR. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 15x si për depozitën ashtu edhe për bonusin. Ju duhet të vendosni baste me koeficient 1.50 e lart që të mund të bëni një tërheqje.
  • 70% bonus i depozitës së parë deri në 15.000 INR. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 12 herë si për depozitën ashtu edhe për bonusin. Ju duhet të vendosni baste me koeficient 1.50 e lart që të mund të bëni një tërheqje.
  • 100% bonus i depozitës së parë deri në 10.000 INR. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 15x si për depozitën ashtu edhe për bonusin. Ju duhet të vendosni baste me koeficient 1.50 e lart që të mund të bëni një tërheqje.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja e fondeve tuaja është shumë e thjeshtë. Fillimisht duhet të hyni në llogarinë tuaj dhe të klikoni në butonin e verdhë 'banking' në pjesën e sipërme të djathtë të ekranit. Ekrani i Arkëtarit do të hapet në një dritare të re dhe ju duhet të zgjidhni Tërheqje. Duhet të përdorni të njëjtën metodë për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë. Për shembull, nëse keni përdorur Neteller për të bërë një depozitë, duhet të zgjidhni Neteller nga menyja rënëse dhe të klikoni në butonin e verdhë 'Tërheqje'. Mos harroni se do të duhen diku nga disa orë deri në disa ditë pune për të marrë pagesën e tërheqjes në llogarinë tuaj.

Monedha

Në Dafabet pranohen monedhat e mëposhtme: CNY/RMB: Juan kinez/Renminbi MYR: Ringgit malajzian THB: Baht Thai VND: Dong Vietnamez IDR: Rupiah indoneziane KRW: Won koreanojugore INR: Rupia indiane USD: Dollar i Shteteve të Bashkuara GBP: Britania e Madhe Paund EUR: Euro PLN: Zloty polake RUB: Rubla ruse mBTC: Mini Bitcoin

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Hindi
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Euro
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Rusia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (2)
Opus Gaming
Playtech
SportiveSportive (36)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm