Dafabet - Tips & Tricks

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Tips & Tricks

Dafabet është një kompani që ekziston që nga viti 2004 dhe ato janë një faqe interneti kryesore e lojërave online në Azi. Kompania siguron lojëra të sigurta dhe të drejta dhe ata vazhdimisht përpiqen të qëndrojnë në krye të gjithçkaje.

Është e paligjshme të luash kumar në Indi, Pakistan dhe Bangladesh, por banorët nga këto vende lejohen të luajnë në internet në një platformë që është e bazuar në një vend tjetër. Nuk ka rregulla që i ndalojnë kumarxhinjtë të luajnë online në platformat e lojërave të fatit me bazë të huaj. Pra, ajo që ju mbetet është të krijoni një llogari dhe të shijoni disa nga lojërat që Dafabet ka për të ofruar.

Ju mund të krijoni një llogari në vetëm disa minuta nëse ndiqni këto hapa të thjeshtë:

  1. Vizitoni faqen e internetit të kazinosë.
  2. Klikoni në 'Bashkohuni tani' dhe plotësoni informacionin e nevojshëm.
  3. Klikoni në Konfirmo dhe keni mbaruar.

Ju lutemi mbani mend se duhet të jeni në moshë madhore për të hapur një llogari. Pra, bëni depozitën tuaj të parë dhe filloni të eksploroni një nga lojërat e shumta që kazinoja ka për të ofruar.

Bërja e një depozite është shumë e lehtë. Thjesht duhet të ndiqni këto hapa: 4. Hyni në llogarinë tuaj 5. Shkoni te seksioni i Arkëtarit 6. Shkoni te seksioni i depozitave dhe shtypni butonin e verdhë për të bërë një depozitë. 7. Zgjidhni mënyrën e pagesës që ju përshtatet më shumë, vendosni shumën dhe konfirmoni.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja e fondeve është po aq e lehtë sa të bësh një depozitë.

Përsëri, ndiqni hapat e mëposhtëm për të bërë një tërheqje të suksesshme:

  • Hyni në llogarinë tuaj.
  • Klikoni në butonin bankar.
  • Nga menyja, zgjidhni tërheqjen dhe shtypni butonin e verdhë të tërheqjes.
  • Zgjidhni mënyrën e pagesës dhe shkruani detajet e nevojshme.

Procesi i verifikimit

A mund të besoni se në të kaluarën mund të bënit një tërheqje dhe depozitim pa pasur nevojë të verifikoni identitetin tuaj? Ato ishin kohët më të thjeshta, por në ditët e sotme duhet të përfshini të dhënat personale dhe të dërgoni dokumente përkatëse për të vërtetuar identitetin tuaj.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Hindi
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Euro
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Rusia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (2)
Opus Gaming
Playtech
SportiveSportive (36)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm