Dafabet - Support

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Support

Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me agjentët e klientëve të Dafabet është përmes Bisedës Live. Ata ofrojnë mbështetje për biseda të drejtpërdrejta 24/7 në disa gjuhë të ndryshme, duke përfshirë: Kineze e thjeshtuar, Kineze tradicionale, Thai, Vietnamisht, Koreane, Bahasa Indonesia dhe anglisht.

Ka mënyra të tjera që mund të kontaktoni kazinonë. Ata kanë disa numra telefoni të ndryshëm ku mund t'i kontaktoni në:

  • Numri i telefonit ndërkombëtar pa pagesë: +800-7423-2274
  • Mbështetja e klientit në anglisht (Malajzi) numër telefoni pa pagesë 1800-819-318

Ata gjithashtu kanë një linjë ndihmëse që mund të arrihet. Numrat mund të ndryshojnë, në varësi të vendit tuaj të banimit:

  • Ndërkombëtar: Kodi Ndërkombëtar i Qasjes së Vendit tuaj +800-7423-2274
  • EN/BE/JP - +800-7423-2274
  • CN - 4008 428777
  • TH - 001 800 852 6099
  • VN - (VINA: 12032618 / Mobi: 0244 4582168 / Viettel: 12280880)
  • ID - +639178137000
  • KR - 070-8015-9487
  • IN - 00080-0100-7166

Ju gjithashtu mund të kontaktoni mbështetjen e klientit duke u dërguar atyre një email. Më pas mund të kontaktoni në një nga adresat e mëposhtme të emailit:

ensupport@dafabet.com plsupport@dafabet.com cnsupport@dafabet.com thaisupport@dafabet.com vnsupport@dafabet.com krsupport@dafabet.com jpsupport@dafabet.com help@indiacsonline.com idsupport@dafabet.com grsupport@dafabet.com

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Hindi
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Euro
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Rusia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (2)
Opus Gaming
Playtech
SportiveSportive (36)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm