Dafabet - Promotions & Offers

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Promotions & Offers

Në këtë pikë nuk ka asnjë ofertë të mirëseardhur në Dafabet, por ju mund të regjistroheni dhe të luani lojërat e tyre si zakonisht. Klikoni butonin e regjistrimit në krye të faqes së uljes dhe plotësoni të dhënat tuaja personale dhe shtypni 'Bashkohu tani'.

Oferta e regjistrimit

Dafabet u ofron lojtarëve që humbasin bastin e tyre të parë të kërkojnë mbrapsht pjesën e tyre si një bast falas. Basti minimal duhet të jetë 5 dollarë dhe shuma më e lartë që mund të merrni është 30 dollarë. Ka disa bonuse shtesë për lojtarët ekzistues, duke përfshirë rimbursimin e akumuluesit dhe bonuset në lidhje me bastet e futbollit. Klientët e kazinosë në Dafabet kanë të drejtë për një bonus depozite të përputhur 100% deri në një maksimum prej $200.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Hindi
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Euro
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Rusia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (2)
Opus Gaming
Playtech
SportiveSportive (36)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm