Dafabet - Mobile

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Mobile

Dafabet është i përfshirë në shumë sporte të ndryshme, por fokusohet veçanërisht në futboll. Megjithatë, ajo që është mbresëlënëse është fakti se libri i tyre sportiv është i disponueshëm për lojtarët celularë përmes versionit të faqes celulare. Ju lehtë mund të bastni për ngjarje dhe ndeshje të shumta në mbarë botën nga pajisja juaj e dorës.

Përveç sporteve të njohura si futbolli, basketbolli dhe bejsbolli, mund të vini bast edhe në ngjarje jo sportive si zgjedhjet politike për shembull. Kur vizitoni faqen e internetit nga celulari juaj, ai do të përshtatet për t'iu përshtatur ekranit tuaj dhe ju mund të shijoni çdo lojë që dëshironi. Të gjitha veçoritë standarde që janë të disponueshme nëpërmjet versionit të desktopit të kazinosë janë të disponueshme edhe në versionin celular. Ekziston një menu rënëse miqësore për përdoruesit, ku mund të gjeni të gjitha lojërat e paraqitura dhe ngjarjet e ardhshme. Lojtarët jo në Mbretërinë e Bashkuar kanë gjithashtu mundësinë për të shkarkuar një skedar .apk për pajisjen e tyre Android. Për ta bërë këtë, ata duhet të ndjekin këto hapa të thjeshtë:

  • Në cilësimet e pajisjes suaj shfletoni opsionin e Sigurisë.
  • Lejo instalimin e aplikacioneve nga burime të panjohura.
  • Në faqen e internetit të Dafabet shfletoni për Dafabet Connect dhe do të shihni një lidhje për shkarkimin e aplikacionit.
  • Thjesht instaloni aplikacionin në pajisjen tuaj dhe filloni të vini baste për lojërat ose sportet tuaja të preferuara.

Nuk ka asnjë aplikacion të zhvilluar posaçërisht për përdoruesit e iOS. Disa përdorues pëlqejnë të kenë një aplikacion të dedikuar, megjithatë versioni i faqes celulare është një alternativë e besueshme për bastet.

Kompania ende nuk ka zhvilluar një aplikacion për përdoruesit e saj, por deri atëherë mund të kënaqeni duke luajtur në versionin e faqes celulare. Ju mund të gjeni të njëjtat lojëra si në faqen kryesore të desktopit. Duhet të pranojmë se faqja celulare e Dafabet vazhdon ende me trendet e tregut duke përfshirë disa veçori interesante.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

WebsiteWebsite:  Dafabet
Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Hindi
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Euro
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Rusia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (2)
Opus Gaming
Playtech
SportiveSportive (36)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm