Dafabet - Live Casino

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Live Casino

Live Casino është vendi ku Dafabet me të vërtetë shkëlqen. Ata lejojnë lojtarët e tyre të shijojnë emocionet e vërteta të Vegas dhe Macau nga komoditeti i shtëpisë së tyre. Ata kanë lojëra tavoline dhe letrash të organizuara nga tregtarë të drejtpërdrejtë aziatikë dhe evropianë.

Lojtarët që janë në lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë do të kenë një përvojë të pashembullt të lojërave. Ata mund të provojnë fatin e tyre në shumë lojëra të ndryshme me kufij të ndryshëm bastesh. Në këtë pikë ka katër dhoma lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë për të luajtur:

Diamond Club – Në këtë dhomë mund të gjeni lojëra të ofruara nga Asia Gaming duke përfshirë: Baccarat, VIP Baccarat, Bid Baccarat, Dragon Tiger, Roulette dhe Sic Bo.

Black Pearl Club – Në këtë dhomë mund të gjeni lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të ofruara nga AllBet duke përfshirë Baccarat, Baccarat VIP, Rapid Baccarat, Jing Mi Baccarat, Sic Bo, Dragon Tiger dhe Roulette.

Topaz Club - Në këtë dhomë mund të gjeni lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë të ofruara nga Gold Deluxe duke përfshirë Baccarat Tradicionale, Baccarat 3D, Baccarat me shumë baste, Baccarat me shumë tavolina. Ruletë ekskluzive, Ruletë me shumë tavolina, Sic Bo me shumë tavolina dhe Sic Bo tradicionale.

Ruby Club - Në këtë dhomë mund të gjeni lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë të ofruara nga Playtech duke përfshirë Baccarat me 7 vende, Mini Baccarat, VIP Baccarat, Blackjack, Sic Bo, Roulette dhe Casino Hold'em.

Blackjack live

Nëse jeni adhurues i Blackjack-ut, atëherë keni dy opsione për të zgjedhur nga këtu, Blackjack Classic dhe Blackjack i Pafund. Në Blackjack Classic lejohen vetëm 7 lojtarë. Loja luhet me 8 kuverta dhe letrat përzihen pas 4. Ka disa rregulla standarde që duhet të ndiqni këtu. Për shembull, ju mund të dyfishoni çdo 2 letra, mund të dyfishoni pas një ndarjeje dhe jo vetëm që mund të ndani Aces, por gjithashtu mund të ndani sërish Aces. Në tabelën e Blackjack Pafund, një numër i pakufizuar lojtarësh mund të marrin pjesë në lojë.

Objektivi i lojës është të kesh një dorë që është më afër 21 sesa letrat e Dealer-it pa humbur. Aset llogariten si 1 ose 11, letrat me fytyrë si 10 dhe letrat me numra kanë vlerën e tyre nominale.

Për shembull, nëse merrni një ACE dhe një kartë me dhjetë vlera si dy letrat tuaja të para, ju keni një Blackjack dhe do të fitoni 1.5 herë bastin tuaj. Ka disa rregulla të përgjithshme që duhet të ndiqni kur luani Blackjack:

 • Nuk mund të ndash dorën e ndarë.
 • Ju mund të tërheqni vetëm një kartë për të ndarë aset.
 • Mund të dyfishoni pas ndarjes.
 • Tregtari qëndron gjithmonë në 17.

Ndarje - Nëse dy letrat tuaja kanë të njëjtën vlerë, ju mund t'i ndani ato në dy duar të veçanta dhe të vendosni bastin e dytë të barabartë me bastin origjinal. Më pas do të vizatoni letra shtesë për secilën dorë dhe mund të vizatoni aq letra sa të doni në secilën dorë të ndarë. Kur ndani dy Ace, atëherë ju lejohet një kartë për çdo ACE.

Double – Kur i keni dy letrat tuaja dhe besoni se me letrën e tretë mund ta mposhtni tregtarin, atëherë mund ta dyfishoni bastin tuaj. Shuma e bastit është dyfishi i origjinalit dhe ju do të merrni një kartë më shumë.

Sigurimi – Nëse karta me fytyrë lart e tregtarit është një Ace, ju mund të blini një sigurim në rast se tregtari ka një Blackjack. Kur e bëni këtë, një shumë e barabartë me gjysmën e bastit tuaj origjinal vendoset veçmas në tryezë. Dhe nëse tregtari ka një Blackjack, atëherë ju paguheni 2 me 1.

10 Card Charlie

Kur luan Blackjack, është e mundur të tërhiqni 10 letra pa humbur. Nëse kjo ndodh, atëherë dora e lojtarit fiton, përveç nëse tregtari ka Blackjack.

Stili i sjelljes së kartave

A e dini se tabelat e Blackjack mund të ndryshojnë nga stili i procedurës së shpërndarjes së letrave? Epo, ata e bëjnë dhe ka 2 opsione, stili i marrjes së kartave në SHBA dhe BE. Tabela që është shënuar me ikonën e BE-së në holl është vendosur për të trajtuar kartat në stilin evropian. Kjo do të thotë që tregtari merr kartën e dytë pasi të gjithë lojtarët të kenë marrë vendimet e tyre. Tabela që është e shënuar me një ikonë të SHBA-së në Lobi është vendosur për të trajtuar letrat në stilin amerikan. Kjo do të thotë që tregtari merr letrën e dytë pasi letrat fillestare u janë shpërndarë të gjithë lojtarëve.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Kur luani Ruletë Live ju duhet të respektoni kufijtë minimalë dhe maksimalë. Kjo do të thotë që të gjitha bastet tuaja duhet të jenë brenda kufijve të treguar në panelin e kufijve të tabelës. Ju mund të vendosni bastet e mëposhtme:

 • Drejtpërsëdrejti – Mund të vini bast në cilindo numër që dëshironi duke përfshirë 0-në. Bëni këtë duke vendosur çipin në qendër të një numri.
 • Bast i ndarë – Ju mund të bastni në dy numra në të njëjtën kohë. Bëni këtë duke vendosur çipin në vijën që ndan dy numrat.
 • Bast në rrugë – Mund të bastni në një rresht me tre numra. Bëni këtë duke vendosur çipin në fund të rreshtit përkatës.
 • Bast këndor – Mund të bastni në katër numra njëherësh. Bëni këtë duke vendosur patate të skuqura në këndin ku takohen katër numrat.
 • Katër bast – Mund të vini bast në numrat 0, 1, 2 dhe 3. Bëni këtë duke vendosur çipin në vijën kufitare ku ndërpritet vija midis 0 dhe rreshtit të parë.
 • Bast Line – Ju mund të bastni në gjashtë numra të ndryshëm në dy rreshta me tre numra. Bëni këtë duke vendosur çipin tuaj në vijën kufitare ku kryqëzohet linja që ndan dy rreshtat.
 • Bast në kolonë – Ju mund të vendosni një bast për të gjithë numrat në një kolonë. Bëjeni këtë duke vendosur patate të skuqura në një nga tre kutitë e etiketuara "2 deri në 1".
 • Bast Dozen – Ju mund të bastni në një grup prej 12 numrash. Bëjeni këtë duke vendosur çipin tuaj në një nga tre kutitë e shënuara '12', '2' 12' ose '3' 12'.

Fqinjët

Kur luani Ruletë, mund të vendosni edhe baste të shpallura. Ato janë si më poshtë: Tier, Orphelins, Voisins du Zero dhe Neighbors, dhe mund t'i gjeni në seksionin përkatës të butonit Neighbor/Racetrack. Pista e hipodromit është sipër tryezës së ruletit dhe ju lejon të vendosni baste speciale.

Voisins du zero – Me këtë bast ju mbuloni pothuajse gjysmën e timonit duke përfshirë zeron. Ju duhet të vendosni nëntë patate të skuqura në tabelë për të mbuluar këtë bast.

Niveli - Me këtë bast ju mbuloni rreth të tretën e timonit. Për të vendosur këtë bast, duhet të vendosni gjashtë çipa në tabelë.

Bast Final – Me këtë bast ju mbuloni të gjithë numrat në rrotën e ruletit që kanë të njëjtën shifër të fundit. Për shembull, nëse vini bast në 'Final 4' kjo përfshin numrat 4, 14, 24 dhe 34. Ju duhet të vendosni katër çipa për të mbuluar këtë bast. Orphelins - Me këtë bast ju duhet të vendosni pesë çipa në numrat e mëposhtëm 7, 34, 6, 1, 20, 14, 31, 9.

Lojëra të drejtpërdrejta

Dafabet ofron një gamë të gjerë lojërash live në dispozicion për ju 24/7. Tani mund të keni përvojën e vërtetë të lojës në stilin Macau, pavarësisht se ku jeni dhe çfarë ore të ditës është. Mund të ndërveproni me tregtarët e drejtpërdrejtë dhe lojtarët e tjerë falë veçorisë së bisedës live. Lojërat dallohen nga grafika e tyre e shkëlqyer dhe cilësia fantastike e zërit.

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Hindi
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Euro
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Rusia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (2)
Opus Gaming
Playtech
SportiveSportive (36)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm