Dafabet - Deposits

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Deposits

Për të bërë një depozitë në Kazino Dafabet, duhet të krijoni një llogari me para reale dhe të zgjidhni monedhën tuaj të preferuar. Pasi ta bëni këtë, thjesht hyni në llogarinë tuaj dhe klikoni në butonin Bankar për të bërë depozitën tuaj.

Kur regjistroheni për herë të parë në kazino, ju keni të drejtë të zgjidhni një paketë për të marrë një bonus depozite të parë deri në 15.000 INR në llogarinë tuaj OW Sports. Kur të bëni depozitën tuaj të parë, do të vini re se një fushë e kodit të bonusit bëhet e disponueshme në arkë së bashku me kodet e disponueshme të bonusit që mund të përdorni. Zgjidhni kodin e bonusit që dëshironi të përdorni dhe klikoni në 'Depozitim'.

Këto oferta janë ekskluzivisht të disponueshme për lojtarët që përdorin monedhën INR dhe që do të bëjnë depozitimin e tyre të parë në OW Sports. Lojtarët duhet të kërkojnë bonusin e tyre përmes arkëtarit pasi të bëjnë depozitën e tyre të parë. Nëse financoni llogarinë tuaj përmes transferimit të fondeve, mund të kualifikoheni gjithashtu për këtë ofertë. Depozita minimale që duhet të bëni është 1000 INR dhe mund të zgjidhni vetëm një paketë. Pasi të jetë konfirmuar depozita, ju do të merrni fondet. Ekzistojnë 3 paketa nga të cilat mund të zgjidhni, dhe ato janë si më poshtë:

  • 160% bonus i depozitës së parë deri në 10.000 INR. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 15x si për depozitën ashtu edhe për bonusin. Ju duhet të vendosni baste me koeficient 1.50 e lart që të mund të bëni një tërheqje.
  • 70% bonus i depozitës së parë deri në 15.000 INR. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 12 herë si për depozitën ashtu edhe për bonusin. Ju duhet të vendosni baste me koeficient 1.50 e lart që të mund të bëni një tërheqje.
  • 100% bonus i depozitës së parë deri në 10,000 INR. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 15x si për depozitën ashtu edhe për bonusin. Ju duhet të vendosni baste me koeficient 1.50 e lart që të mund të bëni një tërheqje.
Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2004
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Hindi
Indoneziane
Japoneze
Kineze
Koreane
Polake
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
MonedhatMonedhat (13)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Euro
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Ringgiti Malajzian
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
India
Indonezia
Japonia
Kina
Korea Jugore
Malajzia
Rusia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (2)
Opus Gaming
Playtech
SportiveSportive (36)
Baccarat
Basketboll
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Hendboll
Hokej mbi akull
King of Glory
Kriketi
League of Legends
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet virtuale
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Valorant
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm