Kazinotë më të mira online me Creative Alchemy 2024

Alchemy Gaming është një studio e re e kazinove indie në internet me bazë në Isle of Man. Ata janë vlerësuar për grafikat e tyre të lojës dhe njohuritë e ndërlikuara të lojërave të lojërave elektronike të kazinove në internet. Ekipi përbëhet nga talente të ndryshme që janë bashkuar për të zhvilluar përmbajtje të personalizuara që lojtarët e kanë vlerësuar si të përqendruar te lojtarët.

Me hyrjen për të luajtur kazino online një detyrë në dukje e pakonceptueshme për zhvilluesit e rinj, Alchemy iu bashkua listës gjithnjë në rritje të Microgamings të studiove indie nën programin e famshëm Quickfire. Produkti i parë përmes këtij bashkëpunimi ishte 'Wheel of Wishes', i lëshuar në tremujorin e parë të 2020. Është një lojë slot në internet me 5 rrotulla që e çon kazinonë në internet me katër jackpote për t'u rrëmbyer.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi