CrazyFox - Withdrawals

Age Limit
CrazyFox
CrazyFox is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Withdrawals

Tërheqja në Crazy Fox Casino është një proces i thjeshtë. E tëra që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe nga seksioni i Tërheqjes, ata duhet të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin. Është shumë e rëndësishme të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për një tërheqje si ajo që përdorën për depozitimin në radhë të parë.

Crazy Fox ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre.

 • Viza është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është midis 1 dhe 3 ditë pune dhe shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 30 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • Mastercard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është midis 1 dhe 3 ditë pune dhe shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 30 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • Trustly është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 30 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • Skrill është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 30 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • Neteller është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 30 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • Transferta bankare është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 30 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • InstaDebit është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 45 CAD dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 5.000 CAD.
 • WebMoney është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe ka një tarifë prej 2.5%. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 30 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • EcoPayz është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe ka një tarifë prej 2.5%. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 30 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • Interact Online është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 45 CAD dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 7.500 CAD.
 • Transferimi i Shpejtë nga Skrill është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 30 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 5,000 dollarë.

Ekziston një listë e vendeve të mbështetura për Mastercard dhe ato përfshijnë këto: Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Danimarkë, Estoni, Gjermani, Gjibraltar, Greqi, Hungari, Islandë, Irlandë, Letoni, Luksemburg, Maltë, Monako, Holandë, Norvegjia, San Marino, Sllovenia dhe Zvicra.

Arkëtimi i dytë në ditë nëpërmjet Trustly, Neosurf, Ecopayz do të kryhet me një komision prej 2.5%

Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes do të varet nga mënyra e pagesës që lojtarët zgjedhin të përdorin. Disa prej tyre ofrojnë pagesa më të shpejta, ndërsa për të tjerët mund të duhen deri në disa ditë.

 • Viza është një mënyrë pagese që ofron tërheqje që zgjasin nga 1 deri në 3 ditë.
 • Mastercard është një mënyrë pagese që ofron tërheqje që zgjasin nga 1 deri në 3 ditë.
 • Trustly është një mënyrë pagese që ofron tërheqje të menjëhershme.
 • Skrill është një mënyrë pagese që ofron tërheqje të menjëhershme.
 • Neteller është një mënyrë pagese që ofron tërheqje të menjëhershme.
 • Transferta bankare është një mënyrë pagese që ofron tërheqje që zgjasin nga 1 deri në 3 ditë.
 • Sofort është një mënyrë pagese që ofron tërheqje që zgjasin nga 1 deri në 3 ditë.
 • InstaDebit është një mënyrë pagese që ofron tërheqje të menjëhershme.
 • WebMoney është një mënyrë pagese që ofron tërheqje të menjëhershme.
 • EcoPayz është një mënyrë pagese që ofron tërheqje të menjëhershme.
 • Interac Online është një mënyrë pagese që ofron tërheqje të menjëhershme.
 • Transferimi i Shpejtë nga Skrill është një mënyrë pagese që ofron tërheqje të menjëhershme.

Bonusi i tërheqjes

Crazy Fox mirëpret çdo lojtar të ri me një ofertë bujare, por nuk është një bonus i mirëpritur si në kazinotë e tjera. Në vend të kësaj, lojtarët do të shpërblehen me një kthim ditor të parave që varion nga 10% në 20%. Çdo lojtar mund ta kërkojë këtë ofertë me çdo depozitë që bën.

Kur lojtarët bëjnë një depozitë, kazinoja do t'u tregojë atyre një dritare që i informon se mund të kërkojnë një bonus. Ata duhet të klikojnë në Cashback 20% në menunë në të majtë. Do të hapet një faqe e re me informacion të detajuar. Përqindja minimale që lojtarët mund të marrin është 10%, kur depozitojnë 500 dollarë ose më pak. Për t'u kualifikuar për kthimin e parave prej 20%, lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 5,000 dollarë.

Oferta i nënshtrohet kërkesave të basteve 3 herë dhe bonusi është i vlefshëm vetëm për 3 ditë. Lojtarët që nuk arrijnë të përmbushin kërkesat e basteve gjatë kësaj periudhe do të humbasin fitimet e tyre.

Si të tërhiqeni?

Për të bërë një tërheqje të fitimeve, lojtarët duhet të ndjekin këto hapa të thjeshtë. Së pari, ata duhet të hyjnë në llogarinë e tyre dhe të shkojnë te Arkëtari. Zgjidhni seksionin Tërheqje dhe zgjidhni mënyrën e pagesës që duan të përdorin, vendosni shumën që dëshirojnë të tërheqin dhe konfirmoni transferimin.

Monedhat

Crazy Fox ka shtuar monedha të ndryshme në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë atë që u përshtatet më së miri. Në këtë pikë, këto janë monedhat e disponueshme:

 • Euro "EUR"
 • Dollari amerikan "USD"
 • Dollar i Zelandës së Re "NZD"
 • Dollar Kanadez "CAD"
 • Krona Norvegjeze "NOK"
 • Zloty polake "PLN"
 • Rand i Afrikës së Jugut "ZAR"
 • Jeni japonez "JPY"
Total score6.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (2)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Tagaloge
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (2)
Golden Wealth Baccarat
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Apple Pay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
EcoPayz
Google Pay
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (8)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (26)
Afrika e Jugut
Argjentina
Belize
Brazili
Ekuador
Finlanda
Gjermania
Guatemala
Honduras
Hungaria
Japonia
Kanadaja
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (34)