CrazyFox - Games

Age Limit
CrazyFox
CrazyFox is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Games

Crazy Fox është i mbushur me lojëra të ndryshme që lojtarët mund t'i gjejnë sa herë që duan të kalojnë pak kohë duke luajtur bixhoz. E vërteta e çështjes është se industria e kazinove po lulëzon dhe ka shumë operatorë të rinj dhe gjithnjë e më shumë lojëra të kazinove në internet po lëshohen, kështu që lojtarët nuk do të ndihen kurrë të mungesës së zgjedhjes.

Slots

Deri tani, lojërat më të njohura në çdo kazino në internet janë lojërat me video slot. Jo vetëm që ata japin një lojë emocionuese, por gjithashtu ofrojnë mundësinë për të fituar të mëdha. Dhe një nga avantazhet më të mëdha të këtyre lojërave është se lojtarët mund të gjejnë shumë prej tyre. Disa nga lojërat më të njohura në Crazy Fox Casino përfshijnë titujt e mëposhtëm:

 • Libri i Aztec nga Amatic
 • Banditë ngjitëse nga NetEnt
 • Libri i të Vdekurve nga Play'n Go
 • Frutat nga Nolimit
 • Starburst nga NetEnt
 • Wild Toro nga ELK
 • Depozita e Peshkut të Artë nga Yggdrasil

Rregullat për të luajtur lojëra me video slot janë shumë të thjeshta dhe të gjitha lojërat kanë një ndërfaqe intuitive, kështu që edhe fillestarët do ta kenë të lehtë. Gjithsesi, lojtarët që duan të lexojnë më shumë rreth rregullave se si të luajnë lojëra video slot duhet të ndjekin këtë lidhje.

Ruletë

Ruleta është ndoshta një nga lojërat më të vjetra të kazinosë që janë ende të njohura sot. Lajmi i mirë është se rregullat bazë nuk kanë ndryshuar shumë dhe gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të zgjedhin midis basteve të ndryshme ndërsa rrota rrotullohet.

Ka shumë variacione të ndryshme të lojës, por rregullat janë pothuajse të njëjta për të gjitha. Pasi lojtarët të mësojnë rregullat bazë, ata mund të përshtaten me çdo variacion të disponueshëm.

Lojtarët që duan të lexojnë më shumë rreth rregullave se si të luajnë ruletë duhet të ndjekin këtë lidhje.

Blackjack

Blackjack është një lojë e njohur letrash me rregulla të thjeshta. Gjithsesi, lojtarët mund të përdorin shumë strategji të ndryshme kur bëhet fjalë për këtë lojë për të përmirësuar shanset e tyre për të fituar. Ideja e përgjithshme e Blackjack është që t'i afrohet një dorë 21. Për të fituar, dora e tyre duhet të jetë më e lartë se dora e tregtarit pa u dëmtuar. Ka shumë opsione të ndryshme në dispozicion që do t'i ndihmojnë lojtarët të përmirësojnë duart e tyre. Avantazhi këtu është se tregtari nuk i ka ato opsione edhe kur ata kanë një dorë të favorshme duhet të ndjekin disa rregulla specifike.

Ekzistojnë variacione të ndryshme të Blackjack-ut në dispozicion në Crazy Fox Casino, por lojtarët që mësojnë rregullat bazë të lojës do ta shohin secilin variant të thjeshtë për t'u luajtur. Lojtarët që duan të lexojnë rreth rregullave dhe strategjive të ndryshme në lidhje me Blackjack mund të ndjekin këtë lidhje.

Video Poker

Video Poker është një lojë që ofron një avantazh jashtëzakonisht të ulët, dhe madje ka disa variacione të video pokerit ku operatori i lojërave të fatit nuk ka asnjë avantazh nëse lojtari ka lojën perfekte. Lojtarët duhet të mësojnë duart e pokerit sepse nuk duan të heqin dorë nga një kartë e rëndësishme. Lojtarët që duan të lexojnë rreth rregullave dhe strategjive të ndryshme të luajtjes së lojërave video poker mund të ndjekin këtë lidhje.

Bakarat

Baccarat është një lojë me rregulla të thjeshta që tërheq rrotulluesit më të lartë. Kjo është një lojë tradicionale me letra ku ka dy duar vetëm një për lojtarin dhe një për tregtarin. Dora që ka rezultatin më të lartë në fund të raundit është ajo që do të fitojë. Ideja e lojës është të marrësh një dorë që arrin 8 ose 9 për të fituar raundin. Lojtarët nuk duhet të bëjnë asgjë pasi të vendosin për shumën që duan të bastojnë dhe se për kë të bastojnë. Kjo e bën Baccarat një nga lojërat më relaksuese dhe më të lehta për t'u luajtur. Gjithsesi, lojtarët mund të përfshijnë disa strategji të ndryshme për të përmirësuar lojën e tyre. Para së gjithash, ata duhet të mësojnë rregullat bazë të lojës të cilat mund të gjenden në lidhjen e mëposhtme.

Poker

Pokeri është një lojë tavoline që luhet mes lojtarëve dhe është një lojë që është një kombinim i fatit dhe aftësisë. Disa nga variantet më të njohura përfshijnë Caribbean Stud Poker, Three Card Poker, American Poker dhe Joker Poker, vetëm për të përmendur disa. Lojtarët këshillohen të mësojnë rregullat bazë të lojës përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Gjëja më e rëndësishme kur bëhet fjalë për të luajtur poker është të mësoni renditjen e duarve dhe rregullat e basteve.

Lojtarët mund të gjejnë të gjitha rregullat dhe strategjitë e ndryshme për të luajtur poker në lidhjen e mëposhtme.

Lotaria

Lojtarët mund të marrin një llotari mujore e cila është krijuar për t'i shpërblyer ata për shtimin e fondeve në llogarinë e tyre të kazinosë. Çdo depozitë e bërë do të fitojë bileta llotarie dhe është e qartë se sa më e madhe të jetë depozita aq më shumë bileta do të marrë një lojtar.

 • Lojtarët që bëjnë një depozitë prej 10 dollarësh mund të blejnë një biletë për 10 dollarë.
 • Lojtarët që bëjnë një depozitë prej 50 dollarësh mund të blejnë një biletë për 8 dollarë.
 • Lojtarët që bëjnë një depozitë prej 100 dollarësh mund të blejnë një biletë për 7 dollarë.
 • Lojtarët që bëjnë një depozitë prej 500 dollarësh mund të blejnë një biletë për 5 dollarë.
 • Lojtarët që bëjnë një depozitë $1000 mund të blejnë një biletë për $3.

Në fund të muajit, Crazy Fox do të tërheqë 330 bileta dhe secila do të marrë një çmim:

 • 1 biletë fituese do të marrë një çmim prej $1000.
 • 1 biletë fituese do të marrë një çmim prej $500.
 • 1 biletë fituese do të marrë një çmim prej $300.
 • 7 bileta fituese do të marrin një çmim prej $100.
 • 20 bileta fituese do të marrin një çmim prej $50.
 • 300 bileta fituese do të marrin një çmim prej $5.
Total score6.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (2)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Tagaloge
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (2)
Golden Wealth Baccarat
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Apple Pay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
EcoPayz
Google Pay
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (8)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (26)
Afrika e Jugut
Argjentina
Belize
Brazili
Ekuador
Finlanda
Gjermania
Guatemala
Honduras
Hungaria
Japonia
Kanadaja
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (34)