CrazyFox - Deposits

Age Limit
CrazyFox
CrazyFox is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Deposits

Për të luajtur për para të vërteta në Crazy Fox Casino, lojtarët duhet së pari të bëjnë një depozitë. Lojtarët do të duhet të hyjnë në llogarinë e tyre dhe kazinoja do t'i informojë ata menjëherë për marrëveshjen e kthimit të parave ditore deri në 20%. Për të bërë një depozitë, lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Depozita, të zgjedhin mënyrën e pagesës dhe të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe të konfirmojnë transferimin.

Depozitat në Crazy Fox Casino janë të menjëhershme dhe sapo lojtari të konfirmojë pagesën, paratë do të vendosen në llogarinë e tyre të kazinosë. Ka metoda të ndryshme që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogarinë e tyre dhe ato përfshijnë këto:

 • Viza është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • Mastercard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • Trustly është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • Skrill është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • Neteller është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • WebMoney është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • Një transfertë bankare është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • Sofort është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • Paysafecard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • iDebit është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe ka një tarifë prej 2.5%. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 30 CAD dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5,000 CAD.
 • Interac Online është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 30 CAD dhe shuma maksimale është e kufizuar në 7.500 CAD.
 • Neosurf është një metodë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • EcoPayz është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe ka një tarifë prej 2.5%. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë.
 • Transferimi i Shpejtë nga Skrill është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogaritë e tyre. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë.

Monedha

Monedha të ndryshme janë në dispozicion në Crazy Fox Casino. Në këtë pikë lojtarët mund të zgjedhin nga ato të mëposhtmet:

 • Euro "EUR"
 • Dollari amerikan "USD"
 • Dollar i Zelandës së Re "NZD"
 • Dollar Kanadez "CAD"
 • Krona Norvegjeze "NOK"
 • Zloty polake "PLN"
 • Rand i Afrikës së Jugut "ZAR"
 • Jeni japonez "JPY"
Total score6.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (2)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Tagaloge
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (2)
Golden Wealth Baccarat
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Apple Pay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
EcoPayz
Google Pay
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (8)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (26)
Afrika e Jugut
Argjentina
Belize
Brazili
Ekuador
Finlanda
Gjermania
Guatemala
Honduras
Hungaria
Japonia
Kanadaja
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (34)