CrazyFox - Bonuses

Age Limit
CrazyFox
CrazyFox is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Bonuses

Në këtë pikë, Crazy Fox Casino nuk ofron një ofertë të mirëseardhur, përkundrazi, lojtarët mund të kërkojnë një ofertë kthimi parash çdo ditë bazuar në shumën që kanë humbur kur luajnë lojëra elektronike. Kjo bëhet si një promovim i vazhdueshëm për të shpërblyer lojtarët çdo ditë, jo vetëm atë një herë me ofertën e mirëseardhjes.

Kthimi i parave llogaritet si 20% e humbjeve të përgjithshme dhe shuma do të dërgohet në llogaritë e lojtarëve çdo ditë në orën 1 të mëngjesit UTC dhe lojtarët do të kenë tre ditë kohë për ta përdorur atë. Çdo ditë kthimi i parave është për humbjen minimale prej $5 në lojëra elektronike. Kjo ofertë nuk është e disponueshme për lojtarët që banojnë në Suedi.

Total score6.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (2)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Tagaloge
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (2)
Golden Wealth Baccarat
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Apple Pay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
EcoPayz
Google Pay
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (8)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (26)
Afrika e Jugut
Argjentina
Belize
Brazili
Ekuador
Finlanda
Gjermania
Guatemala
Honduras
Hungaria
Japonia
Kanadaja
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (34)