CrazyFox - About

Age Limit
CrazyFox
CrazyFox is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Crazy Fox është një kazino që u lançua në vitin 2020, dhe megjithëse është një nga të rinjtë e rinj në skenën e lojërave të fatit në internet, ky operator ka arritur sukses të madh. Crazy Fox menaxhohet nga N1 Interactive, i cili është një emër i njohur në mesin e lojtarëve të fatit dhe kompania është pas disa kazinove të tjera po aq të suksesshme në internet.

Pronari dhe CEO

Crazy Fox është në pronësi dhe operuar nga N1 Interactive Ltd.

Numri i Licencës

Crazyfox.com është i licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës sipas licencave: MGA/B2C/394/2017 (lëshuar më 01/08/2018).

Ku bazohet Crazy Fox?

Crazy Fox Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme 206, Wisely House, Old Bakery Street, Valletta VLT1451, Malta.

Total score6.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (2)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Tagaloge
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (2)
Golden Wealth Baccarat
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Apple Pay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
EcoPayz
Google Pay
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (8)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (26)
Afrika e Jugut
Argjentina
Belize
Brazili
Ekuador
Finlanda
Gjermania
Guatemala
Honduras
Hungaria
Japonia
Kanadaja
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (34)