CrazyFox

Age Limit
CrazyFox
CrazyFox is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Crazy Fox është një kazino që u lançua në vitin 2020, dhe megjithëse është një nga të rinjtë e rinj në skenën e lojërave të fatit në internet, ky operator ka arritur sukses të madh. Crazy Fox menaxhohet nga N1 Interactive, i cili është një emër i njohur në mesin e lojtarëve të fatit dhe kompania është pas disa kazinove të tjera po aq të suksesshme në internet.

/crazyfox/about/

Games

Crazy Fox është i mbushur me lojëra të ndryshme që lojtarët mund t'i gjejnë sa herë që duan të kalojnë pak kohë duke luajtur bixhoz. E vërteta e çështjes është se industria e kazinove po lulëzon dhe ka shumë operatorë të rinj dhe gjithnjë e më shumë lojëra të kazinove në internet po lëshohen, kështu që lojtarët nuk do të ndihen kurrë të mungesës së zgjedhjes.

Withdrawals

Tërheqja në Crazy Fox Casino është një proces i thjeshtë. E tëra që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe nga seksioni i Tërheqjes, ata duhet të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin. Është shumë e rëndësishme të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për një tërheqje si ajo që përdorën për depozitimin në radhë të parë.

Bonuses

Në këtë pikë, Crazy Fox Casino nuk ofron një ofertë të mirëseardhur, përkundrazi, lojtarët mund të kërkojnë një ofertë kthimi parash çdo ditë bazuar në shumën që kanë humbur kur luajnë lojëra elektronike. Kjo bëhet si një promovim i vazhdueshëm për të shpërblyer lojtarët çdo ditë, jo vetëm atë një herë me ofertën e mirëseardhjes.

Payments

Crazy Fox përmban mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për depozita dhe tërheqje. Disa nga mënyrat më të njohura të pagesës përfshijnë Skrill dhe Neteller dhe lajmi i mirë është se ato janë të disponueshme këtu. Në këtë pikë, Paypal nuk është renditur si një mënyrë pagese e disponueshme, por nëse kjo ndryshon, lojtarët do të njoftohen.

Account

Lojtarët që duan të luajnë për para të vërteta në Crazy Fox Casino, fillimisht duhet të krijojnë një llogari. Kazinoja pranon lojtarë vetëm nga ato vende ku kumari në internet është i ligjshëm. Krijimi i një llogarie është një proces i thjeshtë dhe gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të klikojnë në butonin Join Now dhe të plotësojnë informacionin e nevojshëm.

Languages

Një nga gjuhët më të përdorura në Crazy Fox është anglishtja, gjithsesi, gjuhë të ndryshme janë të disponueshme në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë atë me të cilën ndihen rehat. Në këtë pikë, këto janë gjuhët që disponohen anglisht, gjermanisht, hungarisht, norvegjisht, frëngjisht, finlandisht, polonisht, portugalisht, spanjisht, estonez, bullgarisht, kroatisht, greqisht, kazakisht, japonisht, koreanisht, kinezisht, rusisht dhe slloven.

Countries

Fatkeqësisht, jo të gjithë mund të krijojnë një llogari në Crazy Fox. Lojtarët që banojnë në një nga vendet e kufizuara të listuara më poshtë, nuk do të jenë në gjendje të krijojnë një llogari dhe të luajnë për para të vërteta:

 • Afganistani
 • Anguilla
 • Australia
 • Belgjika
 • Republika Çeke
 • Estonia
 • Franca
 • Guiana Franceze
 • Polinezia Franceze
 • Gjermania
 • Gjibraltarit
 • Greqia
 • Guadelupe
 • Irani
 • Izraeli
 • Italia
 • Jersey
 • Lituania
 • Martinika
 • majota
 • Kaledonia e Re
 • Porto Riko
 • Rumania
 • Rusia
 • Réunion
 • Shën Martini
 • Sllovakia
 • Sllovenia
 • Spanja
 • Suedia
 • Zvicra
 • Turqia
 • Ukrainë
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Shtetet e Bashkuara 
 • Wallis dhe Futuna

Mobile

Crazy Fox ka një platformë celulare që lejon lojtarët të hyjnë në llogaritë e tyre në lëvizje. Kazinoja celulare duket e ngjashme me versionin e desktopit me disa dallime të vogla. Hamburgeri në të majtë fsheh lidhje me seksione të rëndësishme të kazinosë. Lojtarët kanë mundësinë të shkarkojnë aplikacionin celular ose të hyjnë në kazino duke përdorur një shfletues.

Live Casino

Seksioni Live Dealer në Crazy Fox ia vlen të vizitohet. Ka shumë lojëra të ndryshme në dispozicion, kështu që lojtarët mund të gjejnë gjithmonë diçka për të luajtur. Zgjedhja e lojërave është e madhe dhe lojtarët mund të gjejnë disa nga variacionet më të mira këtu.

Promotions & Offers

Crazy Fox ka përgatitur mijëra promovime dhe oferta të ndryshme për klientët e saj. Ata janë plotësisht të vetëdijshëm se e vetmja mënyrë për të tërhequr lojtarë të rinj është futja e bonuseve që do t'i bëjnë ata të kthehen për më shumë. Në fillim, lojtarët mund të përfitojnë nga oferta bujare e mirëseardhjes dhe më vonë, ata mund të fillojnë të eksplorojnë se çfarë bonuse të tjera ka përgatitur kazinoja për ta.

Responsible Gaming

Lojtarët që fillojnë të përballen me probleme të shkaktuara nga sjellja e tyre e lojërave të fatit duhet të ndërmarrin hapa të menjëhershëm. Një përqindje e vogël e njerëzve do të zhvillojnë një varësi, për fat të keq, dhe ata duhet të konsiderojnë marrjen e ndihmës menjëherë. Ka shumë organizata të ndryshme që ata mund të kontaktojnë për udhëzime dhe këshilla si Gamblers Anonymous, GamCare dhe Terapia e lojërave të fatit.

Software

Crazy Fox ka bashkëpunuar me dhjetëra ofruesit më të njohur për të sjellë lojërat më të mira për lojtarët e tyre. Pra, ata mund të gjejnë lojëra nga disa nga ofruesit e programeve të mëposhtme këtu:

 • 1x2 lojëra
 • Amatic Industries
 • Lojëra në lulëzim
 • Elk Studios
 • Endorfina
 • Qyteti i Nolimit
 • Luaj'n GO
 • Playtech
 • Lojë pragmatike
 • Quickspin

Support

Crazy Fox Casino është gjithmonë në dispozicion për lojtarët e tyre. Ka disa mënyra të ndryshme që klientët mund të kontaktojnë me një agjent klienti. Mënyra më e përshtatshme është nëpërmjet funksionit Live Chat që është i disponueshëm 24/7 për lehtësinë e lojtarit. Lojtarët mund të telefonojnë gjithashtu kazinonë në +4420-380-794-30 ose të dërgojnë një email në support@crazyfox.com.

Deposits

Për të luajtur për para të vërteta në Crazy Fox Casino, lojtarët duhet së pari të bëjnë një depozitë. Lojtarët do të duhet të hyjnë në llogarinë e tyre dhe kazinoja do t'i informojë ata menjëherë për marrëveshjen e kthimit të parave ditore deri në 20%. Për të bërë një depozitë, lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Depozita, të zgjedhin mënyrën e pagesës dhe të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë dhe të konfirmojnë transferimin.

Security

Crazy Fox Casino sigurohet që lojtarët e saj të jenë të sigurt dhe të sigurt gjatë gjithë kohës kur luajnë. Për këtë arsye, ata kanë përdorur teknologjinë më të fundit të kriptimit për të mbrojtur detajet personale dhe financiare të lojtarëve. Nga ana tjetër, Crazy Fox është një kazino me reputacion që është në treg prej kohësh, gjë që flet shumë për të.

FAQ

Cili është kufiri i moshës në Crazy Fox Casino?

Kazinoja pranon vetëm lojtarë që janë në moshë madhore për të luajtur. Në disa juridiksione, mosha ligjore është 18 vjeç e lart, ndërsa në të tjera është 21 vjeç e lart. Është përgjegjësi e lojtarit të njohë kërkesat ligjore në vendin ku ata banojnë.

Total score6.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (2)
Bonus cashbackBonus nuk ka bastesh
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Tagaloge
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (2)
Golden Wealth Baccarat
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Apple Pay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
EcoPayz
Google Pay
Klarna
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Skrill
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (8)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (26)
Afrika e Jugut
Argjentina
Belize
Brazili
Ekuador
Finlanda
Gjermania
Guatemala
Honduras
Hungaria
Japonia
Kanadaja
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Meksika
Nikaragua
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Surinami
Uruguai
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (34)