CookieCasino Rishikimi 2024 - Withdrawals

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
BonusBonus 200$ + 220 rrotullime falas
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Tërheqja është një pjesë emocionuese, kështu që për këtë arsye, Cookie Casino ka thjeshtuar procedurën në mënyrë që lojtarët të mund të kenë fitimet e tyre sa më shpejt të jetë e mundur.

Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Nga atje, ata duhet të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të shkruajnë shumën që dëshirojnë të tërheqin.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët, Cookie Casino ka shtuar mënyra të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre.

 • Visa është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Nuk ka tarifa të përfshira dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • Mastercard është një kartë krediti që lojtarët mund ta përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Nuk ka tarifa të përfshira dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • Trustly është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Nuk ka tarifa të përfshira dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • Interact është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 25 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 6,000 dollarë. Nuk ka tarifa të përfshira dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • iDebit është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 25 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Nuk ka tarifa të përfshira dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • Instadebit është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 25 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Nuk ka tarifa të përfshira dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • Ecopayz është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Nuk ka tarifa të përfshira dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • Skrill është një lojtar i portofolit elektronik që mund ta përdorë për të tërhequr fitimet e tij. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Nuk ka tarifa të përfshira dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • Neteller është një lojtar i portofolit elektronik që mund ta përdorë për të tërhequr fitimet e tij. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Nuk ka tarifa të përfshira dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • Transferta bankare është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në $500 dhe shuma maksimale është e kufizuar në $4,000. Nuk ka asnjë tarifë dhe koha e përpunimit është nga 1 deri në 5 ditë.

Koha e tërheqjes

Koha e tërheqjes do të varet nga mënyra e pagesës që një lojtar zgjedh të përdorë. Pasi kazinoja të marrë një kërkesë për tërheqje, ajo do ta përpunojë tërheqjen sa më shpejt të jetë e mundur dhe nuk do të zgjasë më shumë se 24 orë. Këto janë kohët e tërheqjes që ofrojnë metoda të ndryshme pagese:

 • Lojtarët, të cilët bëjnë një tërheqje duke përdorur një vizë, mund të kenë fondet e tyre nga 1 deri në 3 ditë bankare.
 • Lojtarët, të cilët bëjnë një tërheqje duke përdorur një Mastercard, mund të kenë fondet e tyre nga 1 deri në 3 ditë bankare.
 • Lojtarët, të cilët bëjnë një tërheqje duke përdorur Trustly, mund të kenë fondet e tyre nga 1 deri në 3 ditë bankare.
 • Lojtarët, të cilët bëjnë një tërheqje duke përdorur Interac, mund të kenë fondet e tyre nga 1 deri në 3 ditë bankare.
 • Lojtarët, të cilët bëjnë një tërheqje duke përdorur iDebit, mund të kenë fondet e tyre në çast.
 • Lojtarët, të cilët bëjnë një tërheqje duke përdorur InstaDebit, mund të kenë fondet e tyre në çast.
 • Lojtarët, të cilët bëjnë një tërheqje duke përdorur Neteller, mund të kenë fondet e tyre në çast.
 • Lojtarët, të cilët bëjnë një tërheqje duke përdorur Neosurf, mund të kenë fondet e tyre në çast.
 • Lojtarët, të cilët bëjnë një tërheqje duke përdorur Transfertë Bankare, mund të kenë fondet e tyre nga 1 deri në 5 ditë bankare.

Bonusi i tërheqjes

Lojtarët që krijojnë një llogari në Cookie Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë do të kenë mundësinë të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje që do të rrisë në mënyrë drastike bilancin e tyre. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej të paktën $10.

Për të bërë një tërheqje të fitimeve të tyre, lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve. Është gjithashtu shumë e rëndësishme të verifikoni llogarinë përpara se të kërkoni një tërheqje.

Si të tërhiqeni?

Për të bërë një tërheqje, lojtarët duhet së pari të hyjnë në llogaritë e tyre. Drejtohuni te arkëtari dhe zgjidhni mënyrën e pagesës që ata duan të përdorin. Është shumë e rëndësishme të përdorni të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo e përdorur për depozitimin në radhë të parë.

Zgjidhni shumën që dëshirojnë të tërheqin dhe mbani në mend se çdo mënyrë pagese ka kufijtë e saj minimalë dhe maksimalë.

Monedha

Cookie Casino ka shtuar monedha të ndryshme që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Në këtë pikë, këto janë monedhat e disponueshme:

 • EUR
 • USD
 • CAD
 • NOK
 • PLN
 • NZD

Lojtarët duhet të kenë parasysh se pasi të zgjedhin një monedhë dhe të bëjnë një depozitë duke përdorur atë, ata nuk do të jenë në gjendje ta ndryshojnë atë më vonë.