Rishikimi i kazinosë CookieCasino - Promotions & Offers

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Cookie Casino ofron një bonus mirëseardhjeje që do të rrisë balancën e lojtarit me 200 dollarë shtesë dhe 220 rrotullime falas.

Pasi lojtarët të vënë bast bonusin e mirëseardhjes, ata mund të kërkojnë promovime të ndryshme që kazinoja ka për të ofruar.

Bonusi i mirëseardhjes bartet në dy depozitat e para që bën një lojtar. Bonusi i depozitës së parë është një bonus depozitimi 100% i ndeshjes deri në 100 dollarë dhe 120 rrotullime falas.

Për të përfituar plotësisht nga bonusi, lojtarët duhet të depozitojnë 100 dollarë dhe kazinoja do të përputhet me atë shumë, kështu që lojtarët do të kenë 200 dollarë në bilancin e tyre për të luajtur.

Pasi depozitimi të jetë i suksesshëm, lojtarët do të marrin 30 rrotullime falas në Librin e të Vdekurve dhe pjesa tjetër e rrotullimeve shtohen në ditët në vijim. Lojtarët duhet të përdorin kodin promovues CAKE kur depozitojnë për t'u kualifikuar për bonusin.

Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai mund të kërkojë një bonus depozite prej 50% deri në $100 dhe 100 rrotullime falas. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promocional, SWEET, kur bëjnë një depozitë.

Ofertë për Klientin e Ri

Lojtarët, të cilët regjistrohen për një llogari të re, kanë mundësinë të marrin një ofertë shumë bujare mirëseardhjeje. Bonusi i mirëseardhjes bartet në dy depozitat e para që bën një lojtar.

Cookie Casino do të dyfishojë depozitën e parë të lojtarit me një 100% deri në 100 dollarë. Për më tepër, lojtarët do të marrin gjithashtu 120 rrotullime falas në Librin e të Vdekurve. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promovues CAKE.

Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një depozitë prej 50% deri në $100. Lojtarët do të marrin gjithashtu 100 rrotullime falas në Legacy of Dead. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promovues SWEET.

Për të qenë në gjendje të bëjnë një tërheqje të fitimeve të tyre, lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve që janë 40 herë për ofertën e mirëseardhjes.

Bonusi i ringarkimit

Cookie Casino ofron disa bonuse të ndryshme rifreskuese për t'i mbajtur lojtarët të interesuar në çdo kohë. Në këtë pikë, këto janë bonuset e disponueshme të ringarkimit:

Rrotullime falas të së martës – Lojtarët mund të marrin 30 rrotullime falas për Librin e të Vdekurve. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë, lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 20 dollarë të martën.

Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promocional të martën kur bëjnë një depozitë. Në rast se sloti në internet nuk është i disponueshëm, lojtarët mund të bastojnë bonusin në Golden Owl of Athena.

Rifresko të dielën – Lojtarët që depozitojnë të dielën mund të marrin një bonus 50% deri në 100 dollarë dhe 50 rrotullime falas për Bigger Bass Bonanza. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promo SUGAR kur bëjnë një depozitë.

Basti maksimal që lojtarët mund të vënë kur luajnë me fonde bonus është i kufizuar në 5 dollarë. Në rast se loja me video slot nuk është e disponueshme, lojtarët mund të bastojnë bonusin në Miss Cherry Fruit.

Rrota e fatit – Çdo të premte, lojtarët do të kenë mundësinë të rrotullojnë Rrotën e ëmbëlsirave. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë të premten dhe të përdorin kodin e bonusit FRIDAY. Basti maksimal që mund të bëjnë lojtarët gjatë lojës me fondet e bonusit është i kufizuar në 5 dollarë.