CookieCasino Rishikimi 2024 - Countries

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
BonusBonus 200$ + 220 rrotullime falas
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Countries

Countries

Cookie Casino pranon lojtarë nga e gjithë bota, por për fat të keq, disa lojtarë nuk lejohen të krijojnë një llogari. Arsyeja kryesore pas kësaj është sepse ata jetojnë në një vend ku kumari është i ndaluar me ligj ose kazinoja nuk ka licencat e nevojshme për të operuar në vendin e tyre të banimit.

Lajmi i mirë është se lista e vendeve të kufizuara nuk është aq e madhe dhe përfshin vetëm vendet e mëposhtme: Belgjika, Mbretëria e Bashkuar, Australia, Franca, Shtetet e Bashkuara, Portugalia, Izraeli, Lituania, Republika Çeke, Estonia, Bjellorusia, Letonia, Shtetet e Bashkuara. Mbretëria, Turqia, Spanja dhe Sllovakia.