Rishikimi i kazinosë CookieCasino - Countries

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
/10
BonusDeri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
CookieCasino
Deri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Countries

Countries

Cookie Casino pranon lojtarë nga e gjithë bota, por për fat të keq, disa lojtarë nuk lejohen të krijojnë një llogari. Arsyeja kryesore pas kësaj është sepse ata jetojnë në një vend ku kumari është i ndaluar me ligj ose kazinoja nuk ka licencat e nevojshme për të operuar në vendin e tyre të banimit.

Lajmi i mirë është se lista e vendeve të kufizuara nuk është aq e madhe dhe përfshin vetëm vendet e mëposhtme: Belgjika, Mbretëria e Bashkuar, Australia, Franca, Shtetet e Bashkuara, Portugalia, Izraeli, Lituania, Republika Çeke, Estonia, Bjellorusia, Letonia, Shtetet e Bashkuara. Mbretëria, Turqia, Spanja dhe Sllovakia.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë