CookieCasino Rishikimi 2024 - Affiliate Program

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
BonusBonus 200$ + 220 rrotullime falas
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin affiliate, gjithçka që duhet të bëjnë partnerët është të klikojnë në butonin Join Now dhe të plotësojnë informacionin e nevojshëm. Pasi llogaria të rishikohet dhe miratohet, partnerët mund të identifikohen në llogarinë e tyre dhe të marrin lidhje unike për ndjekjen e filialeve, logot dhe banderolat.

Playamo Partners ofron një komision të ndarjes së të ardhurave, i cili bazohet në numrin e depozituesve për herë të parë. Lajmi i mirë është se kjo skemë nuk ka një politikë mbartjeje negative, kështu që partnerët mund të lëvizin me lehtësi nga një bilanc negativ në fillim të çdo muaji.

  • Partnerët që sjellin ndërmjet 0 dhe 5 depozitues për herë të parë do të fitojnë një pjesë të të ardhurave prej 25%.
  • Partnerët që sjellin midis 6 dhe 15 depozitues për herë të parë do të fitojnë një pjesë të të ardhurave prej 30%.
  • Partnerët që sjellin midis 16 dhe 35 depozitues për herë të parë do të fitojnë një pjesë të të ardhurave prej 35%.
  • Partnerët që sjellin më shumë se 35 depozitues për herë të parë do të fitojnë një pjesë të të ardhurave prej 40%.

Partnerët mund të përfitojnë gjithashtu nga një plan komisioni CPA dhe ideja pas këtij plani është të marrin kompensim për çdo lojtar që regjistrohet. Ky është plani ideal për ata partnerë që duan të marrin fonde menjëherë pa qenë nevoja të presin për një muaj.

Në këtë pikë, Playamo Partners nuk ofron një plan të filialeve.

Cili është programi i filialit të Cookie Casino?

Programi i filialit të Cookie Casino quhet Playamo Partners dhe përfshin markat e mëposhtme:

Kazino Bob – kjo është një markë që hapi dyert e saj në vitin 2017, madje ka një nuskë të quajtur Bob. Lojtarët mund të gjejnë më shumë se 2000 lojëra nga ofruesit e programeve të njohura dhe të shijojnë promovime dhe turne të ndryshëm çdo ditë.

Playamo – kjo është një kazino që mundësohet nga teknologjia më e fundit. Playamo u lançua për herë të parë në vitin 2016 dhe që atëherë ata kanë dëshmuar të jenë një kazino që ia vlen të vizitohet. Të gjitha lojërat e tyre janë nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerëve si Microgaming dhe Endorphina, dhe për më tepër, Mbështetja e tyre për Klientin është e disponueshme 24/7, kështu që lojtarët mund t'i kontaktojnë ata sa herë që kanë nevojë për ndihmë.

Betchan – kjo është një kazino që ekziston që nga viti 2015 dhe ofron një përvojë të nivelit të lartë për klientët e saj. Lojtarët mund të gjejnë lojëra nga Amatic dhe B-Gaming Industries, të cilat konsiderohen si disa nga ofruesit më të mirë të softuerit.

Spinia – kjo është një kazino që ka numrin më të madh të lojërave në krahasim me kazinotë e tjera të Playamo Partner. Spinia u lançua në vitin 2018, dhe që atëherë ata janë përmirësuar kaq shumë duke ofruar oferta të shumta dhe një program VIP. Lojtarët gjithashtu mund të bashkohen në turne të përditshëm për një shans për të fituar edhe më shumë çmime në para.

Mason Slots – lojtarët do të kenë mundësinë të gjuajnë për thesarin e harruar pasi të bashkohen në Mason Slots Casino. Kazinoja ofron një sasi masive lojërash, kështu që lojtarët mund të gjejnë atë që kërkojnë.

20 bast – në Kazino 20bet lojtarët mund të luajnë lojëra online dhe të bastojnë në sport. Kazinoja është e mirënjohur për ofrimin e disa nga shanset më të mira në krahasim me kazinotë e tjera.

Kazino biskotash – në këtë pikë, Cookie Casino ofron më shumë se 3000 lojëra, kështu që lojtarët mund të gjejnë gjithmonë diçka për të luajtur. Kazinoja ka një atmosferë mikpritëse dhe një përvojë argëtuese të lojërave të fatit.

WooCasino – ky është një sajt kryesor i lojërave të fatit që ofron një bibliotekë të gjerë lojërash. Kazinoja ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit dhe në këtë pikë, ata ofrojnë më shumë se 3000 lojëra elektronike me cilësi të lartë dhe lojëra tavoline.

Avalon78 – kjo është një kazino e dizajnuar në mënyrë elegante ku lojtarët mund të gjejnë gjithçka që kërkojnë. Disa nga veçoritë e kësaj kazinoje janë promovimet fitimprurëse dhe një shumëllojshmëri opsionesh pagese.