ComeOn - Tips & Tricks

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

Tips & Tricks

Kodi i kuponit ComeOn për vitin 2020 është shumë i thjeshtë për t'u përdorur. Ju duhet vetëm të ngjisni %PROMOCODE në fushën e kodit të kuponit ComeOn dhe do të merrni bast falas prej 10$. Ju duhet të përdorni kodin tuaj kur regjistroheni si klient i ri dhe bëni një depozitë. Ju duhet ta përdorni këtë ofertë në 14 ditët e para të hapjes së llogarisë.

Strategjitë e basteve

Luajtja e lojërave elektronike mund të jetë një mënyrë shumë argëtuese për të kaluar pak kohë. Por pse të mos fitoni disa para ndërkohë që edhe ju jeni duke u argëtuar. Këtu do të ndajmë disa strategji që mund t'i përdorni gjatë lojës në ComeOn Casino. Strategjitë e basteve janë shumë të njohura sepse do t'ju ndihmojnë të kuptoni më mirë lojën. Këto strategji mund të jenë ose progresive pozitive ose progresive negative.

· Përparimi pozitiv na mëson të ulim aksionet kur humbim dhe të rrisim aksionet kur fitojmë.

· Progresioni negativ na mëson të rrisim aksionet kur humbim dhe të ulim aksionet kur fitojmë.

Sistemi i basteve me kusht është një mënyrë e shkëlqyer për të parë se si funksionon një strategji e përparimit pozitiv. Ky sistem funksionon më së miri për ata që duan të luajnë zgjuar dhe të mos humbasin paratë e tyre shumë shpejt. Ju do të duhet të shtoni shumën që keni fituar aksionin tuaj. Le të themi se filloni me 10 dollarë dhe fitoni një bast të barabartë dhe përfundoni me 10 dollarë fitim. Pra, hapi tjetër është të shtoni këtë shumë në shumën tuaj bazë dhe të filloni të vendosni baste prej 20 dollarësh. Ju mund të vazhdoni të luani kështu derisa të jeni të kënaqur me fitimet tuaja ose të keni humbur të gjitha paratë tuaja. Ideja pas këtij sistemi është që edhe nëse humbisni, do të humbni 10 dollarët fillestarë vetëm sepse e keni luajtur lojën me paratë e shtëpisë që i keni shtuar shumës suaj bazë.

Sistemi Martingale është një shembull i një strategjie të progresionit negativ. Kjo është një strategji jashtëzakonisht e rrezikshme. Kështu funksionon, sa herë që humbisni dyfishoni shumën e parave që keni vënë bast në bastin tuaj të fundit. Kur fitoni, ju zvogëloni bastin tuaj përgjysmë. Kjo është për shkak të supozimit se vijat e humbjeve pasohen nga vijat e fitoreve dhe anasjelltas.

Është e vetëkuptueshme që nëse doni të luani të sigurt, atëherë duhet të zgjidhni sistemin e basteve Parole mbi Martingale pasi është gjithmonë shumë më e sigurt të luash me paratë e shtëpisë sesa me të tuat.

Bonuset e mirëseardhjes janë një pjesë e madhe e çdo promovimi të kazinosë. Ata u japin para falas lojtarëve të tyre si një dhuratë falënderimi për zgjedhjen e kazinosë së tyre. Pra, në këtë pikë me siguri po pyesni se cili bonus i mirëseardhjes është i mirë për ju. Ne e konsiderojmë një bonus të mirë mirëseardhjeje kur kazino përputhet me shumën tuaj 100%. Kjo do të thotë që nëse bëni një depozitë prej 100$ le të themi, do të merrni 100$ të tjera në para bonus. Kjo do t'ju lërë me 200 dollarë në bilancin tuaj për të provuar disa lojëra. Ju gjithashtu mund të kërkoni për kazinotë që ofrojnë bonuse pa depozitë kur nuk dëshironi të bëni fare një depozitë. Një tjetër gjë e mirë që duhet të kërkoni në një kazino, është një kazino që ofron Programe të mira VIP, kjo do të shpërblehet në planin afatgjatë. Dhe e fundit, por jo më pak e rëndësishmja, luani gjithmonë në një kazino të njohur dhe të besuar. Nuk ka asgjë më të keqe se të fitosh para për të kuptuar më vonë se nuk mund t'i tërhiqni ato.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (42)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hendboll
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Poker me tre letraPunto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)