ComeOn - Mobile

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

Mobile

Lojërat e kazinosë celulare dhe bastet sportive në celular janë një nga sipërmarrjet më të mëdha të biznesit kohët e fundit. Të gjithëve u pëlqen ideja që të kenë akses në lojërat e tyre të preferuara sa herë që dëshirojnë në pajisjet e tyre të dorës dhe kazinoja ComeOn mund t'ua sjellë këtë. Pra, ju mund të vendosni baste, të paguani paratë tuaja ose të bëni pagesa lehtësisht dhe të sigurt.

Kazinoja ofron aplikacione celulare për pajisjet iOS dhe Android.

Gjëja me kazinotë është se ato nuk ofrohen drejtpërdrejt në Google Play Store, kështu që do t'ju duhet të shkarkoni skedarin APK nga faqja e internetit dhe ta instaloni atë në telefonin ose tabletin tuaj.

Këtu është një udhëzim hap pas hapi për shkarkimin e aplikacionit Android:

· Shkoni në faqen zyrtare të kazinosë në www.comeon.com

· Klikoni në Bet Now dhe regjistrohuni për një llogari

· Shtoni detajet tuaja dhe shtypni promovimet në menunë kryesore

· Shtypni shkarkimin e comeon.apk dhe instaloni aplikacionin

· Mund t'ju duhet të shkoni te Cilësimet > Siguria > Lejo burime të panjohura përpara se të provoni të shkarkoni aplikacionin.

Nëse jeni një lojtar i ri në ComeOn Casino, atëherë mund të jeni në një kënaqësi. Ju mund të përfitoni nga bonusi i mirëseardhjes dhe të dyfishoni paratë tuaja të bonusit.

Aplikacioni celular Android funksionon mirë dhe është i shpejtë dhe i lehtë për t'u përdorur. Dizajnoni me mençuri, ndoshta është një nga më të zotit që duket atje dhe mund të shihni se ata kanë bërë përditësime të mëdha në dizajnin dhe pamjen e aplikacionit.

Këto janë disa nga veçoritë që e bëjnë këtë aplikacion kaq të dobishëm:

· Cash out

· Pamje të shkëlqyera

· Libri sportiv dhe kazino

· Shumë tregje

· Funksioni i kërkimit

· Bast i shpejtë

Aplikacioni është i ndarë në dy seksione, libër sportiv dhe kazino. Këtu mund të gjeni të gjitha ngjarjet e mëdha në një baner rrëshqitës në krye të faqes.

Vendosja e një basti në aplikacion është mjaft e lehtë. Së pari duhet të bëni një depozitë dhe të gjeni lojën që dëshironi të luani. Zgjidhni një madhësi bast që ju pëlqen dhe shtypni bast. Në pjesën e sipërme djathtas të ekranit mund të shihni të gjitha bastet tuaja të mëparshme dhe historinë e basteve.

Aplikacion për iOS dhe Mac

Lajm i mirë për të gjithë përdoruesit e iOS është se ata mund ta shkarkojnë aplikacionin nga dyqani i aplikacioneve. Në këtë mënyrë ata mund të gëzojnë të gjitha përfitimet që kazino ka për të ofruar. Ka më shumë se 350 lojëra që mund të luani duke përfshirë lojëra elektronike dhe lojëra tavoline, dhe kjo nuk është e gjitha, ka gjithashtu disa oferta dhe promovime speciale.

Ashtu si versioni Android, ky aplikacion ka të gjitha përfitimet që kazino ka për të ofruar. Ka një plan urbanistik të qetë dhe të drejtpërdrejtë dhe shërbim të shkëlqyeshëm ndaj klientit.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (42)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hendboll
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Poker me tre letraPunto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)