ComeOn - FAQ

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me kazinonë ComeOn në FAQ-të tona.

Çfarë ndodh kur loja ime ngrin?

Është e mundur që një lojë të ngrijë ndërsa jeni ende duke luajtur. Megjithatë nuk ka vend për panik. Kontrolloni lidhjen tuaj të internetit ose kjo mund të jetë si rezultat i një defekti në softuer. Cilado qoftë arsyeja, loja do të përfundojë saktë në sfond. E vetmja gjë që ju mbetet të bëni është të filloni lojën përsëri dhe gjithçka do të vazhdojë si zakonisht.

Sa e rastësishme është ComeOn Casino?

Kazinoja përdor një gjenerues numrash të rastësishëm i cili është miratuar dhe testuar nga dy palë të treta të pavarura që garantojnë një përvojë të drejtë të kazinosë. Këto përfshijnë Testimin e Sistemeve Teknike në Kanada dhe Laboratorët iTech në Australi. Të gjithë ofruesit e programeve kompjuterike që përdor kazino vijnë me certifikata rastësie, duke përfshirë:

· Argëtim neto

· Lojëra OS

· Microgaming, i cili është miratuar nga eCOGRA.

A mund të marr ndihmë në rast se kumari im del jashtë kontrollit?

Nëse besoni se zakonet tuaja të lojërave janë shqetësuese, atëherë duhet të kontaktoni këto organizata të pavarura që mund t'ju ndihmojnë: · www.gamecare.org.uk

· www.gamblersanonymous.org/ga/addresses

· www.gamblingtherapy.org

A ofron kazino kufij të përgjegjshëm të lojërave?

Ka dy lloje të ndryshme kufijsh përgjegjës që kazinoja mund t'u ofrojë lojtarëve të saj:

Kufijtë e shpenzimeve – kur vendosni një kufi shpenzimi në llogarinë tuaj, ai do të hyjë në fuqi menjëherë. Kazinoja shikon prapa në historikun e llogarisë suaj dhe llogarit se sa keni depozituar dhe sa keni bërë në tërheqje. Mund të vendosni limite ditore, javore dhe mujore. Vetëm për hir të argumentit le të themi se keni bërë një kufi javor shpenzimesh prej 200 dollarësh.

· Nëse nuk keni asnjë depozitë të bërë gjatë javës aktuale, mund të bëni lehtësisht një depozitë prej $200.

· Nëse keni një shumë totale depozite prej $100 gjatë javës aktuale, mund të bëni lehtësisht një depozitë prej $100 nëse dëshironi për atë javë.

· Nëse keni bërë një depozitë prej $200, dhe në të njëjtën kohë keni bërë një tërheqje prej $200, atëherë shuma juaj neto e depozitës do të jetë zero dhe ju do të lejoheni të bëni një depozitë prej $200 për atë javë.

Unë kam bërë një kufi ditor prej 100 dollarësh dhe kam bërë një depozitë prej 50 dollarësh sot në orën 15.00. Kur do të jem në gjendje të bëj një depozitë tjetër prej 100 dollarësh?

Do t'ju lejohet të bëni një depozitë tjetër prej 50$ gjatë së njëjtës ditë, por do t'ju duhet të prisni 24 orë që të mund të bëni një depozitë tjetër prej 100$. Në këtë rast do të jetë ora 15:00 e nesërmja.

A është e mundur të ndryshoj kufirin tim të shpenzimeve?

Është e mundur të rrisni dhe ulni kufirin tuaj të shpenzimeve sa herë që dëshironi. Thjesht duhet të shkoni te faqja e Limiteve të Llogarisë tuaj dhe të zgjidhni butonin e ndryshimit pranë kufirit ekzistues të depozitave. Duhet të mbani mend se sa herë që dëshironi të ulni kufirin tuaj, ndryshimi do të hyjë në fuqi menjëherë. Ky nuk është rasti kur dëshironi të rrisni kufirin tuaj. Do të duhen deri në 24 orë përpara se ndryshimet të hyjnë në fuqi.

Çfarë është një bast për kthimin e aksioneve?

Një bast-Back-Back është në një farë mënyre një bast me sigurim. Ne do të përpiqemi ta bëjmë këtë të thjeshtë. Kur vendosni bastin tuaj dhe basti juaj fiton, atëherë do të merrni fitimet si zakonisht. Por, në rast se bëni një bast dhe humbisni, atëherë shuma e deklaruar e Bastit Stake-Back do të kreditohet përsëri në llogarinë tuaj në të njëjtën formë me të cilën e keni vendosur. Nëse e keni vënë bastin me para të gatshme, do të merrni para, nëse e keni vënë bastin me fonde bonus, do të merrni fondet e bonusit.

Si të aktivizoni Stake-Back-Bet?

Është shumë e lehtë për të aktivizuar bastin tuaj Stake-Back:

· Shtoni një përzgjedhje të vlefshme në fletën tuaj të bastit.

· Ndonjëherë mund të duhet më shumë kohë që basti të shfaqet në menunë rënëse.

· Pasi të ndodhë, klikoni 'Vendosni bast' dhe shpresoni për më të mirën.

A mund të përdor vetëm një pjesë të shumës Stake-Back-Bet?

Po, nuk keni pse të përdorni të gjithë shumën, por mbani mend se shuma e mbetur do të konfiskohet.

Si mund ta përdor bastin tim Stake-Back?

Ky bast është i hapur për të gjitha sportet dhe llojet e basteve, përveç rasteve kur përcaktohet ndryshe në Termat dhe Kushtet.

A ka një datë skadimi Basti i Stake-Back?

Po, ky bast ka një datë skadimi dhe gjëja më e mirë për të bërë është të kontrolloni emailin tuaj që keni marrë nga kazino, sepse aty është shënuar qartë data.

A mund ta shkëmbej bast-Back-Back me bonuse të tjera ose me para në dorë?

Jo, nuk mundesh. Basti Stake-Back është bonusi juaj.

A mund të anuloj një bonus?

Ju mund të anuloni bonuset tuaja në çdo kohë që dëshironi. Klikoni në Bonuset e mia në shiritin e luajtësit në krye të faqes dhe më pas klikoni në Bonuset aktive. Këtu mund të anuloni një bonus, por mbani mend se nëse keni para bonus në llogarinë tuaj, ato do të hiqen. Në rast se nuk jeni të sigurt se çfarë të bëni, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do të shpjegojnë se si funksionojnë gjërat.

A mund të kontrolloj progresin e bonusit tim?

Po, është e mundur të kontrolloni përparimin e bonusit. Klikoni në Bonuset e mia dhe më pas klikoni mbi Bonusi aktiv. Treguesi ju tregon se sa për qind e kërkesave të basteve janë plotësuar.

Cilat janë kërkesat e basteve?

Kërkesat e bastit i referohen sa herë ju duhet të merrni depozitën tuaj plus shumën e bonusit përpara se të tërhiqni fitimet tuaja. Për shembull, nëse bëni një depozitë prej 100 dollarësh, atëherë do të merrni 100 dollarë të tjera në para bonus. Kjo do t'ju lërë me 200 dollarë për të luajtur. Nëse kërkesat e basteve janë le të themi 5 herë, kjo do të thotë që ju duhet të vini bast paratë tuaja të bonusit 5 herë, $100 x 5 = $500.

Si mund ta aktivizoj bonusin tim?

Pasi të hyni në llogarinë tuaj, klikoni mbi Bonuset në shiritin e luajtësit në krye të faqes dhe më pas klikoni mbi Bonuset e disponueshme. Këtu mund të shihni të gjitha detajet si lojërat që përfshihen, sa është depozita minimale dhe cilat janë kërkesat e basteve, vetëm për të përmendur disa.

Pse nuk mund të zgjedh një bonus depozite?

Nëse zgjidhni një bonus herën e parë që keni bërë një depozitë dhe nuk e keni përfunduar bonusin në kohën e duhur, bonusi juaj nuk do të shfaqet më.

Cili është kuptimi i 'Gabim 2' gjatë lojës së lojërave elektronike?

Ky është një gabim që zakonisht ndodh në lojërat elektronike të Microgaming dhe është relativisht i padëmshëm. Kjo kërkon që kazinoja të pastrojë manualisht lojën e mbërthyer dhe ata e bëjnë atë gjënë e parë në mëngjes. Pra, ndërsa prisni, mund të vazhdoni të luani lojëra të tjera.

A disponohet kazino celulare?

Po, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara në pajisjen tuaj të dorës për sa kohë që keni një lidhje të mirë interneti.

A duhet ta shkarkoj aplikacionin?

Ju mund t'i luani lehtësisht lojërat në shfletuesin tuaj nëse nuk dëshironi të shkarkoni aplikacionin.

Cilat janë përfitimet e funksionit të nxjerrjes së parave?

Funksioni i nxjerrjes së parave ju lejon të tërhiqni bastin tuaj edhe para përfundimit të lojës. Në këtë mënyrë ju mund të minimizoni humbjet tuaja. Për të përdorur funksionin, duhet të vizitoni fletën 'Bestet e Mia' dhe do të shihni butonin Cash Out për çdo bast të hapur.

Kam probleme për të luajtur lojëra elektronike të Microgaming në Safari. Cfare duhet te bej?

Nëse merrni një mesazh gabimi kur luani lojëra Microgaming në kompjuterin tuaj, kjo mund të jetë për shkak të faktit se disa nga cilësimet për ruajtjen e skedarëve të personalizimit janë çaktivizuar.

A mund ta mas kohën që kaloj duke luajtur lojëra?

Po, ju mund të matni kohën që kaloni duke luajtur lojëra dhe do të merrni një kujtesë për një periudhë të caktuar kohe. Mund të aktivizoni funksionin e Kontrollit të Realitetit dhe do të mund të shihni gjithashtu të gjitha fitoret dhe humbjet.

Cilat janë disa nga rregullat më të rëndësishme të kazinosë?

Në kazino ComeOn mund të luani si për para të vërteta, ashtu edhe versionin demo të lojërave, i cili nuk kërkon depozita. Ne do t'ju këshillonim të filloni të luani me para argëtuese, në këtë mënyrë mund të njiheni me lojërat dhe të shihni se si funksionojnë ato.

Pse slotet nuk paguajnë?

Rezultati i secilës lojë slot është i rastësishëm dhe kazino nuk ka asnjë lidhje me rezultatin. Ne e kuptojmë se mund të jetë zhgënjyese veçanërisht nëse jeni në një brez të pafat. Nëse besoni se është kështu, atëherë ne ju këshillojmë të përdorni disa strategji në mënyrë që të paktën të keni kontrollin e lojës.

Ka shumë strategji bastesh me lojëra elektronike dhe ajo që ne favorizojmë është të vendosni baste që nuk janë më të larta se 2% e vlerës së depozitës suaj në një kohë. Le të themi se keni bërë një depozitë prej 50 dollarësh, atëherë bastet tuaja nuk duhet të jenë më të larta se 1 dollarë për rrotullim. Në këtë mënyrë fondet tuaja do të zgjasin më gjatë, do të merrni më shumë rrotullime dhe me këtë më shumë shanse për një raund fitues.

Një tjetër gjë shumë e rëndësishme për t'u mbajtur mend është se jo çdo pagesë e lojërave elektronike funksionon në të njëjtën mënyrë. Lojërat video slot ndahen në tre kategori kryesore:

· Lojëra elektronike me paqëndrueshmëri të ulët – këto lojëra ofrojnë pagesa më të vogla por të shpeshta.

· Lojëra me paqëndrueshmëri të lartë – këto lojëra ofrojnë pagesa më të mëdha, por jo aq të shpeshta.

· Lojëra të paqëndrueshme mesatare - këto lojëra janë diçka midis dy të përmendura më lart.

Në afat të gjatë pagesat janë shumë të ngjashme, por në një periudhë më të shkurtër kohore, ju mund ta shihni patjetër ndryshimin. Nëse nuk jeni të sigurt se cilat lojëra bëjnë pjesë në cilën kategori, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do të jenë të lumtur ta ndajnë atë informacion me ju.

A ka një kufi maksimal për të vënë bast në një bast sportiv dhe cili është ai?

Çdo lojë ka limite minimale dhe maksimale. Nëse nuk jeni të kënaqur me disa nga këto kufij, për shembull, mund të kërkoni një shumë më të lartë bast për fletën e bastit. Ja si mund ta bëni këtë:

· Shtypni butonin 'Max Bet'

· Shto shumë më të madhe se basti maksimal i dhënë

· Klikoni në Konfirmo bastet

· Do të duhen disa minuta që kërkesa juaj të shqyrtohet.

· Nëse basti juaj është miratuar, ju do të merrni një ID bast

A mund të kërkoj një lojë që kazinoja nuk e ofron?

Nëse përdorni butonin e kërkimit, mund të gjeni çdo lojë që kërkoni. Në rast se kazinoja nuk e ka lojën, ata mund t'u kërkojnë tregtarëve të shtojnë lojën që keni kërkuar. Për ta bërë këtë, duhet të kontaktoni agjentët mbështetës dhe t'u jepni atyre informacionin e mëposhtëm:

· Data dhe ora e ngjarjes

· Emri i ngjarjes

· Ekipet

· Lloji i bastit

A mund ta shkarkoj aplikacionin celular në pajisjen time Android?

Google nuk mbështet lojërat e fatit në internet, kështu që për këtë arsye nuk mund ta gjeni aplikacionin në Play Store. Mund ta shkarkoni ende skedarin APK dhe të shijoni të gjitha përfitimet që ka për të ofruar kazinoja.

Si funksionon bonusi?

Pavarësisht se çfarë lloj bonusi dëshironi të merrni në ComeOn Casino, duhet ta kërkoni atë së pari. Në seksionin 'Bonusi i disponueshëm' mund të gjeni të gjitha bonuset e disponueshme dhe kërkesat e basteve me të cilat vijnë.

Sa kohë duhet për të shlyer një bast live?

Në kazino ComeOn ata punojnë vërtet shumë për të shlyer bastet tuaja në kohën e duhur. Ndonjëherë mund të duhen deri në 15 minuta për ta bërë këtë. Ne ju këshillojmë të prisni përpara se të kontaktoni mbështetjen e klientit.

Çfarë është një bast HT-FT?

HT-FT ose i njohur më mirë si bast në gjysmëkohë të plotë, ju keni mundësinë të vendosni një bast si në rezultatin e pjesës së parë ashtu edhe në atë të plotë. Por mbani mend, për të fituar, ju duhet të parashikoni të dyja rezultatet drejt. Meqenëse ky është një bast mjaft sfidues, kjo do të thotë që shanset janë vërtet të larta.

Lajmi i mirë këtu është se nuk po parashikoni sasinë e golave, por nëse do të jetë barazim apo cili ekip do të udhëheqë. Këto janë opsionet e mëposhtme të basteve në një bast HT-FT:

· 1/1 – kjo do të thotë se skuadra vendase do të jetë në epërsi si në pjesën e parë ashtu edhe pas përfundimit të ndeshjes.

· 1/X – kjo do të thotë që skuadra vendase do të jetë në epërsi në pjesën e parë, por ndeshja do të përfundojë në barazim.

· 1/2 – kjo do të thotë se skuadra vendase do të jetë në epërsi në pjesën e parë, por skuadra mysafire do ta fitojë ndeshjen.

· 2/1- kjo do të thotë se ekipi mysafir do të jetë në epërsi në pjesën e parë, por skuadra vendase do të fitojë ndeshjen e plotë.

· 2/X- kjo do të thotë se skuadra mysafire do të jetë në avantazh në pjesën e parë, por ndeshja do të përfundojë në barazim.

· 2/2- kjo do të thotë se ekipi mysafir do të jetë në epërsi në pjesën e parë dhe do të fitojë ndeshjen e plotë.

· X/1- kjo do të thotë se ndeshja do të jetë në barazim në pjesën e parë, por skuadra vendase do të fitojë ndeshjen me kohë të plotë.

· X/X-kjo do të thotë se ndeshja do të jetë në barazim në pjesën e parë dhe do të përfundojë në barazim.

· X/2-kjo do të thotë se ndeshja do të jetë në barazim në pjesën e parë, por do të përfundojë me fitore për ekipin mysafir.

Unë kam vështirësi në zgjedhjen e një bonusi depozite. Cfare duhet te bej?

Kur zgjidhni një bonus me depozitën tuaj, por nuk e plotësoni depozitën, atëherë ky bonus nuk do të shfaqet më. Mund ta gjeni në depozita të paplotësuara, thjesht duhet të shkoni te 'Llogaria ime' dhe të klikoni në 'Anulo depozitën në pritje'.

A mund të çabonohem nga marrja e buletineve?

Në ComeOn Casino ata duan t'u dërgojnë klientëve të tyre oferta që ata do t'i vlerësojnë vërtet. Në rast se e kuptoni se po merrni shumë, atëherë lehtë mund ta ndryshoni atë. Shkoni te 'Llogaria ime' dhe më pas te 'Cilësimet e llogarisë' dhe zgjidhni temat që ju interesojnë. Ato që ju zgjidhni do të shfaqen me ngjyrë të gjelbër. Mund të duhen deri në 48 orë që kërkesa të përpunohet.

Kam bërë një depozitë duke përdorur PaySafeCard por nuk mund ta shoh në bilancin tim?

Sa herë që bëni një depozitë duke përdorur një kartë Paysafe, mund të duhet pak kohë që fondet të transferohen në llogarinë tuaj. Nëse depozita juaj nuk arrin në llogarinë tuaj brenda 30 minutave, atëherë duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit.

A mund ta rihap llogarinë time?

E gjitha varet nga arsyeja pse e mbyllët llogarinë tuaj në radhë të parë. Kjo do të thotë që ju mund të luani menjëherë ose mund të kërkohet një periudhë ftohjeje. Provoni të identifikoheni duke përdorur emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin dhe shikoni nëse opsioni i rihapjes është i disponueshëm, nëse nuk është, mund të kontaktoni mbështetjen e klientit për ndihmë.

Nuk i mbaj mend të dhënat e mia të hyrjes. Cfare duhet te bej?

Në rast se keni harruar fjalëkalimin tuaj, duhet të përdorni lidhjen e harruar fjalëkalimin në krye të faqes së desktopit. Nëse kjo nuk ju ndihmon, ka ende shpresë për të rikuperuar informacionin tuaj të hyrjes. Ju duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe t'u jepni atyre informacionin e mëposhtëm: emrin tuaj të plotë, adresën, datën e lindjes dhe numrin e telefonit. Pasi kazinoja të marrë informacionin e mëposhtëm, ajo do të jetë në gjendje të gjenerojë një fjalëkalim të ri për ju, të cilin do ta merrni në kutinë tuaj hyrëse.

Çfarë duhet të bëni kur një lojë nuk po ngarkohet?

Arsyeja kryesore pse një lojë nuk po ngarkohet është një lidhje e dobët e internetit në shumicën e rasteve. Një gjë tjetër që duhet të bëni është të pastroni të gjitha të dhënat e skedarëve të skedarëve dhe cache ose të provoni një shfletues tjetër dhe të shihni nëse merrni rezultate më të mira. Nëse ndonjë nga këto gjëra nuk funksionon, atëherë duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit.

Unë marr një kod gabimi kur përpiqem të regjistrohem. Si mund ta rregulloj këtë?

Nëse po merrni një kod gabimi sa herë që përpiqeni të identifikoheni, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe të shkruani kodin.

Si të verifikoj numrin tim të telefonit?

Shkoni te "Llogaria ime" dhe më pas "Cilësimet e llogarisë" dhe klikoni te "Merr kodin". Do të merrni një kod verifikimi në numrin tuaj të regjistruar dhe duhet ta vendosni kodin brenda 2 minutave. Në rast se nuk merrni një kod, duhet të dilni nga llogaria juaj, më pas të identifikoheni përsëri dhe të filloni nga fillimi.

Unë besoj se diçka nuk është në rregull me shfletuesin tim. Cfare duhet te bej?

Duhet të përditësoni rregullisht shfletuesin tuaj që të funksionojë në mënyrë të përsosur. Përndryshe nuk do të mund të hapni disa lojëra dhe mund të keni disa probleme funksionale dhe grafike.

A janë të siguruara pagesat në ComeOn?

ComeOn është një kazino e njohur në internet sepse ofron disa nga lojërat më të mira ndonjëherë, por kryesisht sepse është e besueshme dhe e sigurt. Të gjitha transaksionet dhe të dhënat tuaja personale janë të koduara duke përdorur teknologjinë SSL.

Si funksionon Entropay?

Entropay ju lejon të bëni blerje online pa zbuluar informacionin tuaj personal. Ju duhet të hapni një llogari ku do t'ju jepen një sërë numrash që janë të njohur vetëm për ju, si numri i kartës, data e skadencës dhe CCV, të cilat mund t'i përdorni kur dëshironi të paguani për diçka ose të bëni një depozitë në kazinonë ComeOn.

Sa kohë duhet për të marrë fitimet e mia?

Ekipi i pagesave në kazino ComeOn punon vërtet shumë për të përpunuar pagesat tuaja në më pak se 24 orë. Pasi fondet tuaja të lirohen, gjithçka varet nga mënyra e pagesës që po përdorni.

Si të fitoni pikë ComeOn?

Ka disa mënyra të thjeshta për të fituar pikë, të cilat më vonë mund t'i përdorni për të luajtur disa lojëra.

· Hyrja ditore – çdo ditë që hyni në llogarinë tuaj do të merrni 25 pikë. Por mos harroni se do të merrni pikë vetëm një herë në ditë.

· Verifikimi i numrit celular - do të merrni 500 pikë kur të verifikoni numrin tuaj celular. Përsëri, kjo është gjithashtu një marrëveshje një herë.

· Verifikimi i emailit – do të merrni 100 pikë pasi të verifikoni adresën tuaj të emailit.

· Dokumentet e miratuara – Do t'ju duhet të provoni identitetin tuaj kur luani në ComeOn Casino. Çdo dokument i miratuar do t'ju fitojë 1000 pikë.

· Depozitë – sa herë që bëni një depozitë do të fitoni pikë. Për çdo depozitë prej 10 dollarësh do të merrni 50 pikë.

· Tërheqja e parë – do të merrni 1000 pikë pas tërheqjes së parë të suksesshme.

· Luaj me para të vërteta – sa herë që vendosni një bast do të merrni gjithashtu pikë.

Si mund t'i shpenzoj pikët e mia?

Dyqani ComeOn është i hapur 24/7 dhe është plot me bonuse dhe rrotullime falas për të zgjedhur. Pasi të vendosni se cilin bonus dëshironi, mund të klikoni në Bli me pikë.

A disponohen lotaritë e dyqaneve në MB?

ComeOn Casino nuk ofron më lotari Shop për lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar për shkak të rregullave të reja të lojërave.

A mund ta mbyll llogarinë time?

Po, është e mundur të mbyllni llogarinë tuaj nëse nuk dëshironi ta përdorni më. Thjesht shkoni te Llogaria ime, më pas Cilësimet e Llogarisë dhe Menaxho Llogarinë tuaj. Kazinoja do të vlerësonte çdo reagim dhe ata vërtet duan të dëgjojnë nga ju se pse dëshironi të mbyllni llogarinë tuaj. Mos ngurroni të dërgoni komentet tuaja për support-gb@comeon.com. Ju ende mund të kontaktoni kazinonë në të ardhmen nëse keni ndonjë pyetje edhe pse nuk mund të identifikoheni më në llogarinë tuaj.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (42)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hendboll
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Poker me tre letraPunto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)