ComeOn - Deposits

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

Deposits

Kur përpiqeni të bëni një depozitë në ComeOn Casino, do t'ju duhet të provoni identitetin tuaj. Procesi i verifikimit është shumë i ngjashëm me atë kur krijoni llogarinë tuaj, vetëm këtë herë duhet të dërgoni kopje të pasqyrave bankare dhe identifikim fotografik. Arsyeja që ata kërkojnë të gjithë këtë informacion është përputhja me ligjet në Mbretërinë e Bashkuar për lojërat e fatit dhe skemën kundër pastrimit të parave.

Për çdo 10 dollarë që depozitoni në llogarinë tuaj do të merrni 50 pikë të cilat më vonë mund t'i shpenzoni në dyqan në baste falas dhe promovime të tjera.

Bërja e një depozite është shumë e lehtë, ku duhet të plotësoni vetëm të dhënat tuaja. Herën e parë që bëni një depozitë, duhet të zgjidhni një metodë depozitimi që ju përshtatet më së miri. Shuma më e ulët që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe kazinoja do t'ju shpërblejë me 1000 pikë në depozitën tuaj të parë. Duhet të mbani mend se kazinoja nuk pranon depozita në portofolin elektronik për bonusin e mirëseardhjes.

Metodat e depozitimit

Ka shumë metoda të ndryshme për t'u përdorur kur dëshironi të bëni një depozitë në llogarinë tuaj.

Këto janë opsionet e mëposhtme të pagesës të disponueshme për të gjithë klientët ComeOn në Mbretërinë e Bashkuar:

· Viza – Mund të përdorni kartën e debitit ose kreditit Visa për të bërë një depozitë me tarifë 0%. Transaksioni është i menjëhershëm dhe depozita minimale është 9 £ dhe depozita maksimale është 2400 £.

· Neteller – Ju mund të përdorni Neteller i cili është një portofol elektronik i besuar për të bërë një depozitë me tarifë 0%. Depozita minimale e kërkuar është 9 £ dhe depozita maksimale është 8000 £.

· Skrill – Ju mund të përdorni Skrill i cili është një portofol elektronik i besuar për të bërë një depozitë me tarifë 5%. Depozita minimale e kërkuar është 9 £ dhe depozitimi maksimal i lejuar është 8000 £.

· Paysafecard – Ju mund të përdorni një kupon për të bërë një depozitë me tarifë 5%. Depozita minimale e kërkuar është 9 £ dhe depozitimi maksimal i lejuar është 800 £.

Ju mund të përdorni një sërë kartash krediti ose debiti për të bërë një depozitë në ComeOn Casino. Në këtë pikë ata pranojnë 6 karta debiti dhe krediti:

· Viza

· Visa Electron

· Debitimi i vizave

· Maestro

· Mastercard

· Entropay

Ka shumë përfitime të përdorimit të një karte krediti ose debiti për të bërë një depozitë. Kryesorja është se nuk ka asnjë tarifë për depozitimin me kartë dhe transaksioni është pothuajse i menjëhershëm. Mbani në mend se kazinoja mund të mos ju ngarkojë asnjë tarifë, por banka juaj mund t'ju ngarkojë. Kështu që ju duhet të kontrolloni vetë përpara se të bëni një depozitë.

Bërja e një depozite është shumë e lehtë. Ju duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të klikoni në Depozitë që ndodhet në krye të faqes. Nga të gjitha opsionet e shfaqura zgjidhni kartën e kreditit/debitit. Futni të gjitha informacionet e kërkuara dhe vendosni shumën që dëshironi të depozitoni. Në këtë faqe mund të gjeni gjithashtu një opsion për të vendosur një kufi ditor, që është një mënyrë e mirë për të kontrolluar zakonet tuaja të lojërave të fatit.

Në rast se jeni fillestar, ne kemi përgatitur këtë udhëzues hap pas hapi për ju:

· Së pari ju duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj.

· Më pas shkoni te Seksioni i Arkëtarit ose klikoni mbi Depozitë.

· Zgjidhni kartën e kreditit/debitit

· Futni të dhënat tuaja dhe shumën që dëshironi të depozitoni.

· Klikoni mbi Depozitë

Neteller përdoret si një metodë depozitimi

Kuletat elektronike janë bërë shumë të njohura kohët e fundit midis kazinove dhe lojtarëve gjithashtu. Një nga eWallet-et më të përdorura është Neteller falë të gjitha përfitimeve që ofron. Bërja e një depozite duke përdorur këtë metodë është shumë e thjeshtë. Përsëri ju duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të shkoni te arkëtari. Herën e parë që përdorni këtë metodë, duhet të futni ID-në e llogarisë tuaj Neteller ose emailin që lidhet me llogarinë tuaj. Futni kodin tuaj të vërtetimit dhe shumën që dëshironi të depozitoni. Në hapin tjetër ju duhet të zgjidhni monedhën tuaj të preferuar.

ComeOn Casino pranon një sërë monedhash të ndryshme, kështu që ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet më së miri:

· Stërlina britanike

· Peso kilian

· Krona daneze

· Euro

· Krona norvegjeze

· Zloty polake

· Krona suedeze

· Dollari amerikan

E mira është se të gjitha depozitat e bëra përmes Neteller janë pa asnjë tarifë. Shuma minimale e kërkuar për të bërë një depozitë është $9 dhe shuma maksimale e lejuar është $8000.

Skrill – Skrill është një metodë tjetër e besuar nga kazinotë dhe lojtarët në mbarë botën. E vetmja negative për disa lojtarë mund të jetë fakti që ka një tarifë prej 5% për çdo transaksion, pavarësisht nga shuma. Shuma minimale që duhet të depozitoni është 9 dollarë dhe shuma maksimale që ju lejohet është 8000 dollarë. Skrill nga ana tjetër ofron më shumë monedha dhe shumica e lojtarëve e konsiderojnë këtë si një plus të madh.

· Stërlina britanike

· Dollar Australian

· Dollari kanadez

· Krona daneze

· Euro

· Krona norvegjeze

· Dollar i Zelandës së Re

· Zloty polake

· Krona suedeze

· Dollari amerikan

Ju gjithashtu mund të përdorni Skrill 1-Tap për të bërë një depozitë dhe të njëjtat kushte zbatohen edhe për këtë metodë. Të njëjtat kushte zbatohen për këtë metodë si ato për Skrill.

Paysafecard – Paysafecards janë një opsion i shkëlqyeshëm për të gjithë ata që nuk kanë akses në bankingun online. Fondet transferohen në llogarinë tuaj menjëherë dhe ju mund të filloni bastet menjëherë. Ka një tarifë 5% për këtë metodë dhe depozita minimale e kërkuar është 9 dollarë dhe shuma maksimale e lejuar është 800 dollarë. Ju mund të luani duke përdorur monedha të ndryshme si:

· Stërlina britanike

· Peso kilian

· Krona daneze

· Euro

· Krona norvegjeze

· Zloty polake

· Krona suedeze

· Dollari amerikan

Ju mund të gjeni Paysafecards në shumë dyqane të ndryshme, por mënyra më e mirë për të gjetur se cilat dyqane i shesin ato është të shkoni te paysafecard.com dhe të shkruani vendndodhjen tuaj dhe ata do t'ju tregojnë më të afërtin.

Megjithatë, vetëm depozitat e bëra nëpërmjet kartës së kreditit ose debitit do të kualifikohen për ofertën e bonusit, kështu që kjo është diçka që duhet ta keni parasysh përpara se të bëni depozitën tuaj të parë.

Pasi të keni zgjedhur metodën e preferuar të depozitimit dhe të keni futur të gjitha detajet e nevojshme, kazino do t'i ruajë ato automatikisht, kështu që nuk do të keni nevojë të kaloni të njëjtën procedurë në të ardhmen.

Si në çdo kazino tjetër, ju mund të bëni tërheqje vetëm duke përdorur të njëjtën metodë që keni përdorur për të bërë një depozitë. Në rast se përballeni me disa probleme, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit për ndihmë.

Kodi i Bonusit të Depozitës

ComeOn Casino ka në dispozicion një grup të ndryshëm promovimesh bonus dhe ju duhet të përdorni kodin e duhur të bonusit për t'i luajtur ato:

· Pas regjistrimit ju do të merrni 5 rrotullime falas pa kërkuar kod.

· Për 50 rrotullime falas ju duhet të përdorni kodin e bonusit të kazinosë %PROMOCODE

· Për $25 bonus pa depozite dhe 50 rrotullime falas ju duhet të përdorni kodin e bonusit të kazinosë %PROMOCODE

· Për bonusin e ndeshjes së depozitave 100% dhe 20 rrotullime falas, duhet të përdorni kodin e bonusit të kazinosë %PROMOCODE

· Për 10 rrotullime falas ju duhet të përdorni kodin e bonusit të kazinosë %PROMOCODE

· Për 5 dollarë bonus pa depozite duhet të përdorni kodin e bonusit të kazinosë %PROMOCODE

Kufiri i depozitave

Vendosja e një kufiri depozite konsiderohet si një lojë e përgjegjshme. Ndonjëherë nxitimi i adrenalinës mund t'ju marrë dhe mund të merrni disa vendime të nxituara dhe të vuani pasojat më vonë. Pra, për të shmangur çdo situatë të pakëndshme, ju këshillojmë të vendosni limitin tuaj edhe para se të vendosni të luani. Kufiri hyn në fuqi menjëherë për depozitat e bëra. Kazinoja do të llogarisë se sa depozita keni bërë në intervalin kohor përkatës. Mund të zgjidhni të vendosni kufirin ditor, javor dhe mujor.

Ju mund ta ndryshoni limitin e depozitave në çdo kohë që dëshironi. Por mbani në mend se nëse dëshironi të rrisni kufirin, do të duhet të prisni 7 ditë përpara se të zhvillohet veprimi. Kjo është e ashtuquajtura periudha e qetësimit. Çdo ulje e limitit të depozitave do të hyjë në fuqi menjëherë.

Monedhat

Këto janë monedhat e mëposhtme të disponueshme në këtë pikë në ComeOn Casino: EUR, GBP, CAN, CLP, NOK, NZD, RUB, SEK, USD

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (42)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hendboll
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Poker me tre letraPunto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)