ComeOn

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

About

Eja! është një markë e themeluar në vitin 2010 nga disa entuziastë të kazinove dhe librave sportiv. Ata kishin vetëm një vizion në mendje, për të krijuar një nga përvojat më të mira të lojërave të fatit në internet.

ComeOn

/comeon/about/

Games

Kazino ofron një gamë të gjerë lojërash. Lexoni koleksionin e lojërave dhe rregullave që lojtarët mund të shijojnë në ComeOn!

Withdrawals

Ju mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja duke përdorur metoda të ndryshme kur luani në ComeOn Casino. Ndiqni këto hapa të thjeshtë kur dëshironi të bëni një tërheqje:

· Hyni në llogarinë tuaj

· Klikoni në tërheqje

· Zgjidhni kartën tuaj nga lista dhe shkruani shumën që dëshironi të tërhiqni.

· Konfirmoni tërheqjen tuaj.

Bonuses

Gjëja më e rëndësishme, kur bëhet fjalë për ofertat dhe promovimet e klientëve të rinj, është të lexoni Termat dhe Kushtet e bashkangjitura me bonusin.

Payments

Në këtë pikë ju mund të përdorni Neteller dhe Skrill për të bërë një depozitë dhe tërheqje, por për fat të keq nuk mund të përdorni PayPal, gjithashtu kartat e kreditit dhe debitit duke përfshirë Visa, Visa Electron, MasterCard dhe Maestro.

Account

Hapja e një llogarie është një proces shumë i thjeshtë. Shkoni në faqen e internetit dhe klikoni në butonin bast tani. Ekzistojnë tre seksione të shkurtra të regjistrimit ku duhet të plotësoni të gjithë informacionin përkatës. Zgjidhni bonusin që dëshironi të merrni dhe bëni depozitën tuaj të parë.

Languages

Anglishtja është gjuha kryesore në sit, pasi shumica e lojtarëve janë të vendosur në MB. Sidoqoftë, lojtarët që kërkojnë të angazhohen në internet mund të kalojnë në gjuhën e tyre të preferuar, qoftë ajo frëngjisht, gjermanisht ose spanjolle. Faqja ka përkthim të shkëlqyer, gjë që e bën të lehtë angazhimin e lojtarëve të çfarëdo gjuhe.

Countries

Disa lojtarë nuk mund të hapin një llogari sepse janë banorë të vendeve ku ComeOn nuk ofron shërbimet e tij ose kumari në internet nuk lejohet. Këtu është një listë e vendeve të kufizuara:

Spanja, Portugalia, Hungaria, Holanda, Turqia, Shtetet e Bashkuara të Amerikës (dhe territoret e saj), Republika Çeke, Australia, Kroacia, Franca (dhe territoret e saj), Curacao, Antilet Hollandeze, Irlanda, Rumania, Danimarka, Greqia

ComeOn nuk është në gjendje të ofrojë produkte të caktuara për lojtarët që jetojnë në vende të caktuara për shkak të kufizimeve nga ofruesit e softuerit.

Mobile

Lojërat e kazinosë celulare dhe bastet sportive në celular janë një nga sipërmarrjet më të mëdha të biznesit kohët e fundit. Të gjithëve u pëlqen ideja që të kenë akses në lojërat e tyre të preferuara sa herë që dëshirojnë në pajisjet e tyre të dorës dhe kazinoja ComeOn mund t'ua sjellë këtë. Pra, ju mund të vendosni baste, të paguani paratë tuaja ose të bëni pagesa lehtësisht dhe të sigurt.

Tips & Tricks

Kodi i kuponit ComeOn për vitin 2020 është shumë i thjeshtë për t'u përdorur. Ju duhet vetëm të ngjisni %PROMOCODE në fushën e kodit të kuponit ComeOn dhe do të merrni bast falas prej 10$. Ju duhet të përdorni kodin tuaj kur regjistroheni si klient i ri dhe bëni një depozitë. Ju duhet ta përdorni këtë ofertë në 14 ditët e para të hapjes së llogarisë.

Live Casino

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë gëzojnë një popullaritet të tillë falë paraqitjes realiste dhe aftësisë për të vënë bast dhe për të luajtur në lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë në kohë reale. Ekziston një ndjenjë që ju jeni pjesë e ambientit të kazinosë dhe ndiheni sikur jeni pjesë e aksionit.

Mund të angazhoheni me lojtarë të tjerë dhe të shijoni një nga lojërat e shumta që kazino ka për të ofruar si ruletë live, blackjack dhe më shumë.

Promotions & Offers

Kazinoja ofron një bonus mirëseardhjeje për çdo lojtar që regjistrohet. Kazinoja ka gjithashtu promovime sezonale për lojëra, baste sportive dhe kazino live.

Responsible Gaming

Nëse besoni se ju ose dikush që njihni ka probleme me lojërat e fatit, duhet të kontaktoni Gable Aware në 0808 8020 133 ose vizitoni begambleaware.org.

Software

ComeOn dëshiron të ofrojë përvojën më të mirë të mundshme për lojtarët e tyre, kështu që për këtë arsye ata u bashkuan me ofruesit më të mirë të softuerëve në industri

Support

Ka dy mënyra se si mund të kontaktoni me ComeOn Casino përmes mbështetjes së klientit dhe emailit. Shërbimi Live Chat është i disponueshëm nga ora 8 e mëngjesit deri në 21:00 GMT çdo ditë, thjesht klikoni në simbolin e mesazhit në pjesën e sipërme djathtas të faqes në internet. Kur i dërgoni email kazinosë, ata do të përgjigjen nga 24 deri në 48 orë. Ju mund t'i dërgoni me email në: support@comeon.com.

Deposits

Kur përpiqeni të bëni një depozitë në ComeOn Casino, do t'ju duhet të provoni identitetin tuaj. Procesi i verifikimit është shumë i ngjashëm me atë kur krijoni llogarinë tuaj, vetëm këtë herë duhet të dërgoni kopje të pasqyrave bankare dhe identifikim fotografik. Arsyeja që ata kërkojnë të gjithë këtë informacion është përputhja me ligjet në Mbretërinë e Bashkuar për lojërat e fatit dhe skemën kundër pastrimit të parave.

Security

Në ComeOn Casino ata ndjekin standardet e pranuara përgjithësisht të industrisë për të mbrojtur informacionin personal. Të gjitha informacionet e marra mblidhen duke përdorur Teknologjinë Secure Socket Layer ose SSL.

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me kazinonë ComeOn në FAQ-të tona.

Affiliate Program

Është shumë e lehtë të bashkohesh me programin e filialeve të ComeOn Casino. Ju duhet të regjistroheni dhe të dërgoni informacionin e mëposhtëm: · Emri · Mbiemri · Email · Konfirmo email · Data e lindjes · Numri i telefonit · Adresa · Shteti · Preferuar IM · Llogaria IM · Referuar nga ComeOn Casino ofron një nga programet më të mira shoqëruese atje jashte. Arsyeja kryesore për këtë është fakti që ata ofrojnë 45% komision për humbjet e secilit lojtar të referuar për aq kohë sa lojtari në fjalë përdor llogarinë e tij. Pra, për të fituar më shumë, ju duhet të angazhoni lojtarët tuaj për të luajtur më shumë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (42)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
Eurovizion
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Golf
Hendboll
Hokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMA
Motorsport
Poker me tre letraPunto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Sportive
Televizioni
Tenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
Volejbolli
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transferCredit Cards
Debit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)