Codere Casino - Withdrawals

Age Limit
Codere Casino
Codere Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Withdrawals

Metoda të ndryshme të tërheqjes janë të disponueshme në Codere Casino, kështu që ju mund të gjeni atë që ju përshtatet më së miri. E vetmja gjë që duhet të mbani mend është se duhet të përdorni të njëjtën metodë të tërheqjes si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.

Codere Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të bërë një tërheqje.

Kur përdorni transfertën bankare, mund t'i transferoni fitimet tuaja nga llogaria juaj e kazinosë në llogarinë tuaj bankare. Procesi është shumë i thjeshtë dhe do të duhet të futni kodin IBAN dhe SWIFT/BIC dhe më pas vendosni shumën që dëshironi të tarifoni dhe plotësoni kërkesën tuaj. Pasi kërkesa juaj të jetë shqyrtuar dhe përpunuar, ju do ta merrni pagesën tuaj brenda 2 deri në 3 ditë pune.

 • Hal Cash është një shërbim që ju lejon të dërgoni para nga llogaria juaj e kazinosë në një telefon celular dhe më vonë mund t'i tërheqni fondet nga një bankomat që ka këtë shërbim. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 20 dollarë dhe maksimumi është 600 dollarë.

 • PayPal është një mënyrë tjetër pagese që mund të përdorni për të bërë një tërheqje nga llogaria juaj e kazinosë. Shuma minimale që mund të tërhiqni është e kufizuar në 20 dollarë dhe nuk ka tarifa të përfshira.

 • Shumë më mirë është një portofol elektronik i pagesave që ofron shërbime pagese të menjëhershme për klientët në mbarë botën. Ju duhet të shkarkoni aplikacionin në telefonin tuaj dhe të vendosni të dhënat tuaja bankare. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 10,000 dollarë.

  Bonusi i tërheqjes

  Kur merrni një bonus nga kazinoja, do t'ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të kërkoni një tërheqje. Nëse dëshironi të pastroni bonusin më shpejt, ju sugjerojmë të luani lojëra me video slot në internet sepse ato do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

  Si të tërhiqeni?

  Tërheqja e fitimeve tuaja është një proces shumë i thjeshtë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të zgjidhni seksionin Tërheqje. Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni.

  Monedhat

  Vetëm disa monedha të ndryshme janë të disponueshme në Codere Casino duke përfshirë COP, USD, EUR dhe MXN.

Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (33)
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
Eurovizion
Futboll
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Motorsport
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportive
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (5)
Euro
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Argjentina
Kolumbia
Meksika
Panamaja
Spanja
SoftwareSoftware (4)