Codere Casino - Mobile

Age Limit
Codere Casino
Codere Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Mobile

Codere Casino ka një platformë celulare që është e përputhshme me shumicën e pajisjeve portative. Mund të shkarkoni ose një aplikacion ose të hyni në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj. Lundrimi nëpër kazino celular është shumë si shfletimi i faqes, i lehtë dhe intuitiv.

Të gjitha lojërat janë të organizuara sipas kategorive, kështu që ju mund të gjeni lehtësisht atë që kërkoni.

  • Slots – mund të gjeni më shumë se 150 lojëra elektronike të disponueshme në Codere Casino. Ekzistojnë gjithashtu disa lojëra elektronike jackpot progresive me çmime të konsiderueshme. Për më tepër, ata janë duke shtuar vazhdimisht lojëra të reja për t'i mbajtur gjërat interesante.
  • Kazino live – Shtesa më interesante në Codere Casino është kazinoja live ku mund të luani lojërat tuaja të preferuara me një tregtar të drejtpërdrejtë.
  • Lojëra tavoline – Codere Casino ofron gjithashtu disa lojëra shtesë që mund t'i provoni si Cashback Blackjack, Perfect Blackjack, Premium Blackjack, Buster Blackjack dhe Lucky Lucky Blackjack dhe shumë të tjera.
Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (33)
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
Eurovizion
Futboll
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Motorsport
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportive
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (5)
Euro
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Argjentina
Kolumbia
Meksika
Panamaja
Spanja
SoftwareSoftware (4)