Codere Casino - FAQ

Age Limit
Codere Casino
Codere Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

FAQ

Këtu është lista e pyetjeve të bëra më shpesh që bëjnë zakonisht lojtarët e Codere.

Si të luani në Codere Casino?

Nëse dëshironi të luani për para të vërteta në Codere Casino, së pari duhet të krijoni një llogari. Ky është një proces i thjeshtë ku duhet të futni disa të dhëna personale dhe do ta keni llogarinë tuaj të mirë dhe gati në asnjë kohë.

Çfarë ndodh nëse një ngjarje për të cilën kam vënë bast anulohet?

Nëse një ngjarje për të cilën keni vendosur një bast anulohet, atëherë do të merrni shumën e bastit mbrapsht.

Çfarë ndodh nëse një ngjarje për të cilën kam vënë bast pezullohet?

Nëse një bast pezullohet ose ndërpritet, atëherë duhet të pritet një kohë maksimale e riprogramimit. Periudha maksimale e riprogramimit është zakonisht brenda 7 ditëve.

Çfarë ndodh nëse mbyll një bast gabimisht?

Nëse e mbyllni një bast gabimisht, për fat të keq, nuk mund të bëni asgjë në këtë rast.

Sa kohë më duhet të mbledh një biletë fituese?

Ju keni një periudhë prej 3 muajsh për të mbledhur bastin tuaj ose për të kërkuar një ankesë, nga data e mbajtjes së ngjarjes.

A mund të marr një çmim nëse humbas biletën time?

Fatkeqësisht, nëse humbisni biletën tuaj, nuk do të jeni në gjendje të merrni çmimin tuaj.

A mund të vendos një bast në një ngjarje që tashmë ka filluar?

Ju mund të vendosni një bast për disa ngjarje që tashmë kanë filluar, thjesht duhet të keni paraprakisht bilancin që dëshironi të vini.

A mund t'i ndryshoj të dhënat e mia?

Ju mund të modifikoni disa nga të dhënat tuaja dhe për ta bërë këtë ju duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj duke përdorur emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj. Shkoni te llogaria juaj dhe zgjidhni seksionin e Informacionit Personal.

A mund ta ndryshoj emrin tim të përdoruesit?

Pasi të zgjidhni një emër përdoruesi, nuk mund ta ndryshoni atë më vonë. Nga ana tjetër, ju mund të ndryshoni fjalëkalimin tuaj sa herë që dëshironi. Madje ju sugjerojmë të ndryshoni fjalëkalimin tuaj çdo dy muaj për arsye sigurie.

A është e mundur të shikosh historinë time të basteve?

Po, nëse shkoni te llogaria juaj dhe shkoni te Historia dhe Bastet e Mia, mund të shihni të gjitha bastet që keni bërë në 15 ditët e fundit.

Nuk e mbaj mend fjalëkalimin tim, çfarë duhet të bëj?

Nëse nuk e mbani mend fjalëkalimin tuaj, nuk ka asgjë për t'u shqetësuar. Në fund të kutisë ku zakonisht shkruani fjalëkalimin, zgjidhni Harrove fjalëkalimin dhe ndiqni udhëzimet e thjeshta.

Nuk e mbaj mend emrin tim të përdoruesit, çfarë duhet të bëj?

Nëse nuk e mbani mend emrin tuaj të përdoruesit, një opsion është të gjeni emailin e mirëseardhjes që keni marrë nga kazinoja në të cilën tregohet emri juaj i përdoruesit. Opsioni tjetër është të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'ju ndihmojnë të zgjidhni problemin.

Sa lojëra ruletë janë të disponueshme në Codere Casino?

Ka disa lloje të ruletit që mund të luani në Codere Casino duke përfshirë Ruletën Franceze, Ruletën Amerikane dhe Ruletën Kuantike, vetëm për të përmendur disa.

A mund të fitoj në lojëra elektronike?

Për të fituar në lojëra elektronike, ju duhet të vendosni simbole që përputhen në një linjë aktive pagese.

Si të luani lojëra elektronike?

Të luash lojëra me video slot është shumë e lehtë. Së pari, ju duhet të zgjidhni lojën që dëshironi të luani, të zgjidhni sa shumë dëshironi të vini bast dhe sa linja pagese dëshironi të luani. Klikoni në butonin e rrotullimit për të nisur rrotullat dhe prisni që ato simbole të bëjnë magjinë e tyre.

Si të bëni një tërheqje?

Për të bërë një tërheqje duhet të shkoni te arkëtari dhe të klikoni në seksionin Tërheqje. Zgjidhni mënyrën e pagesës që ju përshtatet më së miri dhe shkruani shumën që dëshironi të tërhiqni.

Çfarë është një bast i vetëm?

Një bast i vetëm është një bast i bërë vetëm në një lojë.

Çfarë është një bast akumulues?

Një bast Acumulator formohet nga një kombinim i dy ose më shumë parashikimeve në ngjarje të ndryshme.

Çfarë është një bast i shumëfishtë?

Një bast i shumëfishtë formohet nga tre ose më shumë parashikime për ngjarje të ndryshme.

Cili është basti minimal që mund të vendos?

Shuma minimale e bastit do të varet nga lloji i lojës që luani. Kur hapni lojën tuaj të zgjedhur, zakonisht shuma minimale dhe maksimale e bastit tregohen qartë.

A mund të kërkoj rrotullime falas në Codere Casino?

Po, Codere Casino ka promovime të rregullta që mund të kërkoni. Ne ju sugjerojmë të kontrolloni herë pas here faqen e Promocioneve në mënyrë që të mos humbisni asgjë.

A mund të kombinoj promovime të ndryshme?

Ju nuk mund të përzieni promovimet. Ju mund të kërkoni vetëm një bonus në të njëjtën kohë, dhe pasi të pastroni bonusin, mund të vazhdoni në atë të radhës.

Si të kërkoni bonusin e mirëseardhjes?

Për të marrë bonusin e mirëseardhjes në Codere Casino e vetmja gjë që duhet të bëni është të bëni një depozitë dhe fondet do të transferohen menjëherë në llogarinë tuaj.

Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (33)
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
Eurovizion
Futboll
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Motorsport
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportive
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (5)
Euro
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Argjentina
Kolumbia
Meksika
Panamaja
Spanja
SoftwareSoftware (4)