Codere Casino - Bonuses

Age Limit
Codere Casino
Codere Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Bonuses

Codere Casino përmban një bonus shumë bujar mirëseardhjeje për lojtarët e rinj dhe disa promovime për lojtarët besnikë. Të gjitha ofertat në vazhdim i gjeni përmes skedës Promocione.

Disa nga promovimet që mund të përfitoni në Codere Casino përfshijnë ato të mëposhtme:

  • Rrotullime të enjten – për t'u kualifikuar për promovimin e rrotullimeve të së enjtes, duhet të depozitoni të paktën 10 dollarë, të enjten. Ju mund të luani çdo lojë që dëshironi në kazino dhe do të merrni menjëherë 10 rrotullime falas në lojën slot video Age of the Gods. Ju mund ta kërkoni këtë ofertë vetëm një herë në javë. Fitimet nga rrotullimet falas i nënshtrohen kërkesave të bastit 15 herë.
  • Promovimi i Kazinosë Golden Weeks – kjo ofertë është e disponueshme herë pas here. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë, ju duhet të luani të paktën 250 dollarë në ditë, për 5 ditë. Do të merrni 50 dollarë nëse i plotësoni kërkesat për 5 ditë rresht dhe 100 dollarë nëse i përmbushni kërkesat për 7 ditë rresht.
  • Çmimet Blackjack – ju mund të fitoni një shpërblim nëse mundni tregtarin në blackjack. Ju duhet të vendosni të paktën 10 dollarë në një dorë të vetme blackjack duke përdorur jo më shumë se 5 letra. Kur të mundni tregtarin, do të merrni një Token të Artë prej 2 dollarësh që mund ta përdorni për të luajtur çdo lojë në kazino. Nëse e mposhtni tregtarin dy herë radhazi, do të merrni një Token të Artë prej 5 dollarësh dhe fitorja juaj e tretë me radhë do të rezultojë në një Token të Artë prej 10 dollarësh. Ky promovim është i disponueshëm vetëm të mërkurën.

Bonusi i besnikërisë

Codere Casino ka një program besnikërie i quajtur Club Co dere. Ju mund të fitoni pikë për të luajtur lojëra për para të vërteta që më vonë mund t'i shkëmbeni për bonuse dhe shpërblime.

Bonusi i ndeshjes

Kur bashkoheni në kazino, keni të drejtë të kërkoni një bonus depozite 100% që do të rrisë bilancin tuaj deri në 200 dollarë. Meqenëse ky është një bonus ndeshjeje, ju do të merrni një bonus të barabartë me shumën e depozitës tuaj.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 10 dollarë dhe shuma maksimale me të cilën do të përputhet kazino është e kufizuar në 200 dollarë. Kërkesat e bastit për këtë ofertë janë 35 herë dhe keni 15 ditë për t'i pastruar ato. Nëse nuk arrini të përmbushni kërkesat e basteve, rrezikoni t'ju hiqet bonusi.

Bonus pa depozitë

Në këtë pikë, Codere Casino nuk ofron një bonus pa depozitë për lojtarët e tyre. Ju do të duhet të depozitoni për të kërkuar çdo ofertë në kazino.

Kodet e bonusit

Do të jeni të lumtur të dini se në këtë pikë nuk keni nevojë për ndonjë kod bonus për të aktivizuar një ofertë. Gjithçka që duhet të bëni është të bëni depozitën e kërkuar dhe bonusi do të transferohet automatikisht në llogarinë tuaj.

Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (33)
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
Eurovizion
Futboll
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Motorsport
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportive
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (5)
Euro
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Argjentina
Kolumbia
Meksika
Panamaja
Spanja
SoftwareSoftware (4)