Codere Casino - Affiliate Program

Age Limit
Codere Casino
Codere Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve në Codere Casino, duhet të plotësoni një aplikacion dhe të prisni miratimin. Kazinoja do të shqyrtojë aplikacionin tuaj dhe ju do të merrni një email nëse jeni miratuar apo jo. Lajmi i mirë është se kompania u jep një shans pothuajse të gjithëve që duan të promovojnë produktin e tyre.

Codere shpërblen të gjithë ata që sjellin lojtarë të rinj në faqe dhe ndihmon në zgjerimin e bazës së përdoruesve. Ka tre mënyra se si mund të fitoni të ardhura pasi të bëheni një filial:

  • Ndarja e të ardhurave do të sjellë një pjesë të të ardhurave neto për çdo lojtar që sillni.

  • CPA ju ofron një pagesë një herë për çdo lojtar që sillni.

  • Hybrid është një kombinim i Ndarjes së të Ardhurave dhe CPA.

    Cili është programi i filialeve të Codere Casino?

    Programi i Filialit të Codere Casino quhet Codere Partners dhe përfshin markat e mëposhtme:

  • Codere APUESTAS

  • Greenplay

  • Kazino Yako

Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (33)
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
Eurovizion
Futboll
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Motorsport
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportive
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (5)
Euro
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Argjentina
Kolumbia
Meksika
Panamaja
Spanja
SoftwareSoftware (4)