Codere Casino

Age Limit
Codere Casino
Codere Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Codere Casino daton në vitin 1980. Në fillim, kompania ishte e përkushtuar në prodhimin e makinerive të lojërave rekreative dhe më vonë ata filluan të ofrojnë lojëra kazino. Në vitin 2008, ata hapën dyert e kazinosë së tyre të parë me bazë tokësore në Spanjë dhe në vitin 2014 krijuan një platformë kumari në internet që ishte një sukses në mbarë botën.

/codere-casino/about/

Games

Codere Casino ka shtuar shumë lojëra të ndryshme në portofolin e tyre, kështu që të jeni të sigurt se do të argëtoheni sa herë që të hyni në llogarinë tuaj. Lajmi i mirë është se shumica e lojërave në kazino janë të disponueshme në një modalitet argëtues, kështu që ju mund të luani pa pasur nevojë të depozitoni. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të mësuar rregullat e një loje të caktuar pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

Withdrawals

Metoda të ndryshme të tërheqjes janë të disponueshme në Codere Casino, kështu që ju mund të gjeni atë që ju përshtatet më së miri. E vetmja gjë që duhet të mbani mend është se duhet të përdorni të njëjtën metodë të tërheqjes si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.

Bonuses

Codere Casino përmban një bonus shumë bujar mirëseardhjeje për lojtarët e rinj dhe disa promovime për lojtarët besnikë. Të gjitha ofertat në vazhdim i gjeni përmes skedës Promocione.

Payments

Codere Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese në mënyrë që të gjeni atë që është më e përshtatshme për ju. Ajo që duhet të dini këtu është se duhet të përdorni një mënyrë pagese që është vetëm në emrin tuaj dhe nuk mund të përdorni kartën e dikujt tjetër për të bërë një depozitë ose tërheqje.

Account

Për të luajtur për para të vërteta në Codere Casino, së pari duhet të krijoni një llogari. Ky është një proces i drejtpërdrejtë dhe do të përfundoni në një kohë të shkurtër. Ju do të duhet të vendosni disa të dhëna personale për ta bërë këtë dhe të siguroheni që të gjitha informacionet janë të sakta sepse do t'ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj më vonë.

Languages

Codere Casino pranon klientë nga disa vende, kështu që për këtë arsye, faqja e internetit është e disponueshme vetëm në anglisht dhe Spanjisht.

Countries

Codere Casino nuk është në dispozicion në çdo vend në këtë pikë. Arsyet pas kësaj mund të jenë të shumta, por në shumicën e rasteve, kjo ndodh sepse kazinoja nuk ka licencat e nevojshme për të operuar në një vend të caktuar.

Mobile

Codere Casino ka një platformë celulare që është e përputhshme me shumicën e pajisjeve portative. Mund të shkarkoni ose një aplikacion ose të hyni në kazino duke përdorur shfletuesin tuaj. Lundrimi nëpër kazino celular është shumë si shfletimi i faqes, i lehtë dhe intuitiv.

Tips & Tricks

Kohët e fundit, njerëzit zgjedhin të luajnë në një kazino online kryesisht sepse ofron mundësinë për të luajtur sa herë të duan. Për më tepër, kazinotë online ofrojnë shumë promovime dhe bonuse dhe kjo i bën ato edhe më tërheqëse për lojtarët.

Live Casino

Luajtja e disa prej lojërave tuaja të preferuara drejtpërdrejt është përvoja më e mirë që mund të keni në Codere Casino. Lojërat transmetohen drejtpërdrejt nga një studio, kështu që ndërsa luani, mund të ndërveproni me tregtarin dhe të keni një përvojë që është afër të luash në një kazino me bazë tokësore.

Promotions & Offers

Si një lojtar i sapo regjistruar në Codere Casino, ju keni akses në bonuse ekskluzive të mirëseardhjes dhe promovime. Gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari dhe të bëni depozitën tuaj të parë.

Responsible Gaming

Bixhozi është një aktivitet argëtues që mund ta bësh në kohën e lirë, por për fat të keq, disa përpiqen të shfrytëzojnë lojën e fatit dhe si rezultat, ata zhvillojnë një varësi. Kjo varësi është serioze, si çdo tjetër dhe duhet të kërkoni ndihmë sa më shpejt të jetë e mundur. Ne ju sugjerojmë të kontaktoni një nga organizatat e mëposhtme për udhëzime dhe këshilla:

Software

Codere Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mëdhenj të softuerit për të sjellë lojërat më cilësore në rrugën tuaj. Shumica dërrmuese e lojërave elektronike ofrohen nga NetEnt, një nga liderët në zhvillimin e lojërave më të mira të lojërave elektronike në internet. MGA është një tjetër ofrues softuerësh që jep një kontribut të rëndësishëm në lojërat elektronike në internet, dhe kur bëhet fjalë për lojërat e tavolinës, mund të gjeni disa nga titujt më të mirë nga Playtech.

Support

Codere Casino ofron disa kanale të ndryshme që mund t'i përdorni për të kontaktuar dhe për të kërkuar mbështetje. Më i përshtatshmi është funksioni Live Chat ku mund të kontaktoni me një agjent klienti sa herë që keni nevojë për ndihmë. Ju gjithashtu mund t'i telefononi në 900 104 554, ose t'i dërgoni një email në apuestas@codere.com.

Deposits

Për të bërë një depozitë, gjithçka që duhet të bëni është të shkoni në llogarinë tuaj dhe të klikoni në seksionin Depozita. Ju mund të zgjidhni një nga shumë mënyra të ndryshme pagese që janë në dispozicion dhe të vendosni shumën që dëshironi të depozitoni.

Security

Codere është një kazino që operon në internet nën një licencë ligjore. Kjo do t'ju sigurojë se do të merrni trajtim të drejtë dhe kazinoja funksionon siç reklamohet. Codere Casino Spain është i licencuar për të vepruar nga autoriteti spanjoll i lojërave të fatit, Drejtoria e Përgjithshme e Menaxhimit të Kumarit (DGOJ).

FAQ

Këtu është lista e pyetjeve të bëra më shpesh që bëjnë zakonisht lojtarët e Codere.

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve në Codere Casino, duhet të plotësoni një aplikacion dhe të prisni miratimin. Kazinoja do të shqyrtojë aplikacionin tuaj dhe ju do të merrni një email nëse jeni miratuar apo jo. Lajmi i mirë është se kompania u jep një shans pothuajse të gjithëve që duan të promovojnë produktin e tyre.

Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (33)
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste onlineBaste sportive
Bejsbolli
BingoBlackjack
Boks
Eurovizion
Futboll
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Motorsport
Politika
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Skvosh
Slotat
Snooker
Sportive
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Vaterpolo
Volejbolli
Zagarët
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (5)
Euro
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Argjentina
Kolumbia
Meksika
Panamaja
Spanja
SoftwareSoftware (4)