Rishikimi i kazinosë Cherry Casino

Cherry CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
Bonus500 dollarë
Prekje ekskluzive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Prekje ekskluzive
Cherry Casino
500 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Nga bonuset e mirëseardhjes deri te promovimet speciale, Cherry Casino ka gjithmonë diçka interesante për lojtarët e saj. Shumë bonuse Kazino Në Internet ofrohen si pjesë e promovimeve të Cherry Casino . Lojtarët që kërkojnë të përfitojnë sa më shumë nga përvoja e tyre e lojërave do të shohin Cherry Casino është një opsion i shkëlqyer falë shumëllojshmërisë së bonuseve që ofron. Por bonuset e kazinosë shpesh vijnë me kërkesa për bast dhe kufizime të tjera, prandaj sigurohuni që të kontrolloni shtypjen e imët përpara se të kërkoni një të tillë.

Games

Games

Cherry Casino ofron një përzgjedhje mbresëlënëse lojërash, më e madhja prej të cilave përbëhet nga lojëra të njohura slot. Ato ofrojnë të gjithë bibliotekën e lojërave elektronike NetEnt, duke përfshirë lojërat magjike "Jack and the Beanstalk", "Devils Delight" të keq dhe lojërat drithëruese "Mythic Maiden". Ka gjithashtu një numër të konsiderueshëm lojërash tavoline dhe disa lojëra video pokeri.

+7
+5
Mbyll

Software

Si dhe e gjithë biblioteka e lojërave elektronike NetEnt, Cherry Casino operon gjithashtu lojëra nga ofrues të tjerë të softuerëve të njohur, duke përfshirë Microgaming, NYX Interactive, Yggdrasil Gaming, Thunderkick, Amaya (Chartwell), Foxium dhe Sthlm Gaming. Të gjithë këta ofrues kanë zhvilluar lojëra me cilësinë më të lartë grafike. Disa nga lojërat ofrojnë animacione gjithëpërfshirëse 3-D.

Payments

Payments

Cherry Casino është një nga kazinotë më të mira në internet, ndaj ofron mënyra të sigurta dhe të lehta depozitimi dhe tërheqjeje. Ju mund të financoni llogarinë tuaj Cherry Casino duke përdorur një nga metodat 7 dhe të bëni tërheqje shpejt dhe me besueshmëri. Me procese të lehta depozitimi dhe tërheqjeje, mund të përqendroheni në lojërat tuaja të preferuara në vend që të shqetësoheni për transaksionet financiare.

Deposits

Ashtu si kazinotë e tjera në internet, Cherry Casino ofron shumë opsione të sigurta bankare. Në Cherry Casino, depozitat mund të bëhen duke përdorur metodat e mëposhtme: MasterCard, Neteller, Paysafe Card, Visa Electron, Visa, Trustly, Skrill dhe transferta e shpejtë bankare. Shuma minimale e depozitës është $5, e cila është më e ulët se shumica e kazinove të tjera dhe e bën Cherry Casino shumë të përballueshme.

Withdrawals

Metodat e tërheqjes të disponueshme në Cherry Casino janë Neteller, Skrill, Visa Electron, Visa Debit dhe transferta bankare. Në varësi të mënyrës së tërheqjes, transaksionet zgjasin nga një deri në pesë ditë. Koha e pritjes për tërheqje është 72 orë. Nuk ka kufizime për tërheqje, por lojtarëve zakonisht u kërkohet të verifikojnë identitetin e tyre në tërheqjen e parë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Languages

Cherry Casino është në dispozicion në anglisht, gjermanisht, finlandisht, norvegjeze dhe suedisht. Kazinoja operon kryesisht në Evropë dhe është e kufizuar në shumë vende, duke përfshirë shumicën e Shteteve të Bashkuara dhe Australisë, Kanadasë, Spanjës, Portugalisë, Polonisë, Belgjikës, Francës, Danimarkës, Holandës, Republikës Çeke, Hungarisë, Italisë, Sllovenisë, Izraelit, Tajlandë dhe disa të tjerë.

+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Cherry Casino . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Cherry Casino dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Cherry Casino ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

Mbrojtja e identitetit dhe fondeve të klientëve të tij është një përparësi kryesore për Cherry Casino , kështu që ata janë siguruar që ta pajisin platformën e tij me veçoritë më të mira të sigurisë. Cherry Casino kodon të dhënat tuaja duke përdorur protokollin SSL. Për më tepër, sajti i nënshtrohet vlerësimeve të shpeshta të sigurisë për t'u siguruar që ai përdor gjithmonë standardet më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Kur bëhet fjalë për lojërat, Cherry Casino ka të bëjë me inkurajimin e sjelljes etike. Cherry Casino është e përkushtuar të sigurojë që përdoruesit e tij të kenë një përvojë pozitive dhe të sigurt të lojërave. Falë përkushtimit të kazinosë për mbrojtjen e lojtarëve dhe bastet etike, është një vend popullor për ata që kërkojnë kushte të tilla.

About

About

Cherry Casino operohet nga Cherry Ltd shumë e themeluar dhe me përvojë. Ata janë përfshirë në industrinë e kazinove tokësore që nga viti 1963 dhe kanë menaxhuar kazinonë e tyre në internet që nga viti 2000. Cherry Ltd. është e regjistruar në Maltë dhe e licencuar nga Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar . Kazinoja ka një temë të veçantë të sofistikuar dhe me stil.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2000
Sajti i uebit: Cherry Casino

Account

Krijimi i një llogarie është faza e parë e aventurës suaj të lojës Kazino Në Internet . Në Cherry Casino , procesi i krijimit të llogarisë është i drejtpërdrejtë dhe mund të kryhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Pasi të regjistroheni për një llogari, mund të shijoni gjithçka që ofron kjo faqe më e mirë e lojërave të fatit në internet. Kaloni nëpër një shumëllojshmëri të madhe lojërash, merrni mijëra oferta interesante dhe mbështetuni në mbështetjen profesionale.

Support

Cherry Casino është në thelb një kazino për lojëra të menjëhershme. Kjo do të thotë se nuk kërkohen shkarkime dhe të gjitha lojërat mund të luhen drejtpërdrejt në shfletuesin e internetit të klientit. Cherry Casino është optimizuar për pajisjet mobile dhe të gjitha lojërat mund të luhen në lëvizje në telefonat inteligjentë dhe tabletë iOS dhe Android. Një kazino live është gjithashtu në ofertë.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Cherry Casino . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Cherry Casino . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Cherry Casino ofron një bonus mirëseardhjeje 100% deri në 500 dollarë për lojtarët e rinj pas depozitimit të tyre të parë. Kufizimet e bonusit dhe kërkesat e basteve zbatohen si zakonisht. Informacione të hollësishme rreth tyre mund të gjenden në faqen e internetit të kazinosë. Si pjesë e bonusit të mirëseardhjes, lojtarët e rinj marrin 200 rrotullime falas të cilat janë të vlefshme për lojëra të caktuara.

Live Casino

Live Casino

Mbështetja e klientit në Cherry Casino është e shkëlqyer dhe këshilltarët janë në dispozicion gjatë gjithë kohës për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje. Megjithëse nuk ka funksion të bisedës live, forma e kontaktit në internet funksionon shumë mirë dhe pyetjeve u përgjigjen shpejt, zakonisht brenda 30 minutave. Me pyetjet e bëra në një gjuhë të ndryshme nga anglishtja, koha e përgjigjes mund të jetë më e gjatë.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë