Rishikimi i kazinosë Cetus Games

Cetus GamesResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 500 € + 100 rrotullime falas
Bonuset javore
Mbështetje për klientët 24/7
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonuset javore
Mbështetje për klientët 24/7
Në dispozicion bastet sportive
Cetus Games is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Bonuses

Bonuses

Si shumë platforma të reja, Cetus Games Casino përdor bonuse të mëdha për të tërhequr klientë të rinj. Ekziston një bonus mirëseardhjeje me tre nivele dhe promovime të vazhdueshme për të rritur bankrollin tuaj. Le të shohim ofertat më të fundit të bonusit. Bonusi i mirëseardhjes në Cetus Games Casino është i disponueshëm për të gjithë klientët e rinj dhe ndahet në tre depozitat e para. Këto bonuse funksionojnë si më poshtë:

 • Bonusi i parë i depozitës: 100% deri në 500 € plus 100 rrotullime falas në slotin Kensei Blade
 • Bonusi i dytë i depozitës: 75% deri në 500 € plus 100 rrotullime falas në slotin Gemini Joker
 • Bonusi i tretë i depozitës: 50% deri në 500 € plus 100 rrotullime falas në slotin Wilds of Fortune

Depozita minimale për të kërkuar këtë bonus bujare të mirëseardhjes është 20 €, dhe basti maksimal është 5 €. Megjithatë, ju duhet të vendosni bast paratë e bonusit 40 herë përpara se kërkesa juaj për tërheqje të mund të përpunohet. Mbani një

Bonus rrotullime falasBonus rrotullime falas
Games

Games

Cetus Games Casino e çon konceptin e një portofoli të shkëlqyer lojërash në nivelin tjetër, duke ofruar mijëra lojëra. Ky është një numër i konsiderueshëm, dhe megjithëse shumica dërrmuese janë lojëra elektronike, nuk ka mungesë të lojërave tavoline. Tregtarët e drejtpërdrejtë janë të disponueshëm vetëm për para të vërteta, por pjesa tjetër e lojërave mund të luhen falas në modalitetin demo.

Slots

Adhuruesit e lojërave elektronike janë sërish më me fat në platformë pasi mund të luajnë lojëra jackpot progresive dhe të fitojnë një pasuri. Ju mund të prisni të shijoni mbi 3000 lojëra elektronike në internet në Cetus Games. Me këtë asortiment të madh, çdo lojtari i garantohet një lojë e preferuar slot. Slotet e njohura përfshijnë:

 • Kapja e egër
 • Thithësit e gjakut II
 • Spinoween
 • Ari i Perëndimit të Egër
 • Reactoonz

Lojëra tavoline

Nëse jeni adhurues i lojërave tradicionale të tavolinës, Cetus Games Casino ju ka mbuluar. Kjo faqe interneti ofron lojëra me shanse të mira dhe pagesa të mëdha. Megjithatë, disa lojëra tavoline, veçanërisht Blackjack, kërkojnë aftësi, praktikë dhe një strategji për të maksimizuar shanset tuaja për të fituar. Lojërat më të njohura të tryezës janë:

 • Blackjack Evropian
 • Pontoni 21
 • Ruletë zmadhimi
 • VIP amerikan
 • Bakarat 777

Video Poker

Pavarësisht se lobi i kazinosë Cetus Games nuk ka një seksion të dedikuar të lojërave video poker, ka mbi 70 lojëra video poker për të zgjedhur, të cilat janë të renditura mirë në lojërat e tavolinës. Lojërat mundësohen nga disa prej ofruesve kryesorë të programeve kompjuterike në industrinë e lojrave. Video lojërat e pokerit të ofruara në këtë kazino përfshijnë

 • Karaibe Beach Poker
 • Texas Hold'em Poker
 • Seria Oasis Poker Pro
 • Poker Magjik
 • Pokeri i Karaibeve

Kazino live

Lojërat e drejtpërdrejta ofrojnë përvojën më të mirë të lojërave të fatit në internet. Ndryshe nga ato me energji RNG, tregtarët e vërtetë njerëzorë bëjnë të gjitha aktivitetet në lojërat e kazinosë live. Lojërat operohen nga studio të vërteta me lojëra reale. Për më tepër, këto lojëra kanë veçori ekskluzive, si biseda live, që u mundësojnë lojtarëve të fillojnë biseda me tregtarët. Më poshtë janë lojërat e njohura nga secili titull

 • Blackjack Hibrid
 • Ruletë Xxxtreme Lightning
 • Baccarat Punto Banco
 • Super Sic Bo
 • Koha e Çmendur
+5
+3
Mbyll

Software

Kazino lojrash Cetus ofron të gjitha lojërat e njohura siç priten nga një kazino me reputacion. Makinat e fatit janë më të njohurat dhe ofrojnë disa mijëra variacione. Lojtarët do të gjejnë lojëra tradicionale dhe origjinale me veçori shtesë në bibliotekën e lojërave. Asortimenti i lojërave klasike të tavolinës në kazinonë Cetus games është mjaft i gjerë. Të gjitha lojërat e njohura janë të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë ruletin, Blackjack, baccarat dhe sic bo. Lojtarët mund të zgjedhin një lojë me grafikë me rreze dhe pagesa të përmirësuara. Shkoni te seksioni i lojërave të drejtpërdrejta nëse dëshironi të përjetoni emocionet e të luajturit në kohë reale. Ofruesit e njohur të softuerit përfshijnë:

 • Microgaming
 • NetEnt
 • Spinomenale
 • Lojë pragmatike
 • Luaj' SHKO
Payments

Payments

Para se të depozitoni fonde në llogarinë tuaj, duhet të plotësoni të dhënat e profilit tuaj. Depozita minimale është 10 €, dhe depozita maksimale është 5,000 € për transaksion. Për më tepër, tërheqja e parave nga Kazinoja juaj e Lojërave Cetus është mjaft e thjeshtë. Shuma minimale e tërheqjes është 25 €, dhe maksimumi që mund të arkëtoni është 2,500 € në ditë dhe 25,000 € në muaj. Metodat popullore të pagesës përfshijnë:

 • SticPay
 • Litecoin
 • Bitcoin
 • Visa/MasterCard
 • ezeewallet

Deposits

Për ta bërë procesin e depozitimit sa më të thjeshtë dhe të shpejtë, lojtarët në kazinotë online preferojnë të kenë një përzgjedhje të gjerë të mënyrave të pagesës. Prandaj, Cetus Games ofron një shumëllojshmëri opsionesh pagese të sigurta, të sigurta dhe të besueshme. Kazinoja pranon metoda të shumta depozitimi, duke përfshirë MasterCard, Bank transfer, Maestro, Visa . Në Cetus Games , mund t'i besoni ndonjë prej metodave të pranuara të depozitimit. Në këtë mënyrë, nuk do të keni asnjë problem për të shtuar paratë tuaja në llogarinë tuaj ose për të filluar me lojërat tuaja të preferuara. Plus, stafi ndihmues në Cetus Games është gjithmonë gati për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje që mund të keni në lidhje me depozitimin.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve tuaja është po aq e rëndësishme sa depozitimi, dhe Cetus Games ofron një sërë metodash të sigurta dhe të përshtatshme tërheqjeje. Procesi i tërheqjes është i drejtpërdrejtë me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që ju lejon të menaxhoni transaksionet tuaja me lehtësi. Megjithatë, kini kujdes të verifikoni termat dhe kushtet përpara se të paraqisni një kërkesë për tërheqje, pasi disa mënyra pagese mund të kenë kufizime tërheqjeje ose ndoshta edhe disa tarifa. Ju mund t'i besoni Cetus Games për të përpunuar tërheqjet tuaja në kohën e duhur dhe pa probleme - të sigurta, të sigurta dhe të besueshme.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

EuroEUR
+3
+1
Mbyll

Languages

Kazino online e lojrave Cetus është një platformë shumëgjuhëshe që fokusohet te lojtarët nga vende të ndryshme. Për të akomoduar çdo lojtar, kazinoja mbështet disa gjuhë dominuese në vendet ku është e licencuar. Lojtarët mund të kalojnë ndërmjet gjuhëve të disponueshme me shumë lehtësi. Disa nga gjuhët e mbështetura përfshijnë:

 • norvegjeze
 • anglisht
 • suedeze
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Cetus Games . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Cetus Games dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Cetus Games ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Licencat

Security

Mbrojtja e identitetit dhe fondeve të klientëve të tij është një përparësi kryesore për Cetus Games , kështu që ata janë siguruar që ta pajisin platformën e tij me veçoritë më të mira të sigurisë. Cetus Games kodon të dhënat tuaja duke përdorur protokollin SSL. Për më tepër, sajti i nënshtrohet vlerësimeve të shpeshta të sigurisë për t'u siguruar që ai përdor gjithmonë standardet më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Kur bëhet fjalë për lojërat, Cetus Games ka të bëjë me inkurajimin e sjelljes etike. Cetus Games është e përkushtuar të sigurojë që përdoruesit e tij të kenë një përvojë pozitive dhe të sigurt të lojërave. Falë përkushtimit të kazinosë për mbrojtjen e lojtarëve dhe bastet etike, është një vend popullor për ata që kërkojnë kushte të tilla.

About

About

Cetus Games është një kazino relativisht e re në internet që u lançua në vitin 2022. Ajo është në pronësi dhe menaxhuar nga Freshera Limited. Të gjitha operacionet janë të licencuara dhe të rregulluara sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Edhe pse kazinoja është e re, ajo ka gjithçka që ju nevojitet për një përvojë të sigurt dhe pa probleme të lojërave të fatit në internet. Do të gjeni një portofol të pasur lojërash argëtuese nga kompani të shumta softuerësh të nivelit të lartë. Për më tepër, këto lojëra mund të luhen në të gjitha pajisjet, duke përfshirë celularët dhe PC-të.

Operatori gjithashtu shpërblen bonuse dhe promovime fitimprurëse. Këto oferta janë të disponueshme si për klientët e rinj ashtu edhe për anëtarët ekzistues. Gjithashtu, ekziston një program ekskluziv besnikërie ku fitoni pikë duke luajtur lojëra me para të vërteta. Vazhdoni të lexoni rishikimin tonë të plotë të kazinosë në internet Cetus Games për të zbuluar më shumë fakte përpara se të regjistroheni.

Pse të luani në kazinonë Cetus Games

Cetus Games Casino ofron një koleksion të pashembullt të lojërave të kazinosë dhe tregtarëve të drejtpërdrejtë nga disa prej ofruesve të softuerit me reputacion në treg. Për drejtësi në lojë, lojërat që mbështeten në gjeneruesin e numrave të rastësishëm kontrollohen dhe testohen rregullisht nga agjenci të pavarura. Cetus Games mbështet opsione të shumta pagese dhe monedha me tarifa zero transaksionesh.

Ky sajt i lojërave të fatit në internet është i sigurt pasi përdor teknologji të avancuara sigurie si kriptimi SSL 128-bit për të mbajtur të sigurta transaksionet dhe të dhënat tuaja personale. Faqja e internetit është plotësisht e optimizuar, kështu që ju mund ta përdorni atë menjëherë përmes shfletuesve standardë celularë. Mund të identifikoheni në celular dhe të luani lojërat tuaja të preferuara pa probleme.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2022

Account

Krijimi i një llogarie është faza e parë e aventurës suaj të lojës Kazino Në Internet . Në Cetus Games , procesi i krijimit të llogarisë është i drejtpërdrejtë dhe mund të kryhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Pasi të regjistroheni për një llogari, mund të shijoni gjithçka që ofron kjo faqe më e mirë e lojërave të fatit në internet. Kaloni nëpër një shumëllojshmëri të madhe lojërash, merrni mijëra oferta interesante dhe mbështetuni në mbështetjen profesionale.

Support

Cetus Games Casino ofron shërbime profesionale të mbështetjes së klientit. Operatori punëson agjentë mbështetës me përvojë dhe miqësore për t'iu përgjigjur pyetjeve tuaja. Kanali më efikas i komunikimit është biseda live, e cila është e hapur 24 orë, 7 ditë në javë. Ju gjithashtu mund t'i dërgoni me email në support@cetusgames.com. Përveç kësaj, ekziston një faqe e plotë FAQ ku mund të gjeni shumë përgjigje për pyetjet në lidhje me regjistrimin, pagesat, bonuset, lojërat dhe pyetje të tjera teknike.

Një përmbledhje e Kazinosë së Lojërave Cetus

Cetus Games është një kazino online relativisht e re, miqësore me kripto, e lançuar në vitin 2022. Ajo është në pronësi dhe operuar nga Freshera limited. Lobi është i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Cetus Games ofron mbi 3000 lojëra të mundësuara nga ofruesit më të mirë të softuerit të industrisë, si Evolution Gaming, EGT, Nolimit City dhe Microgaming. Shumica e lojërave mund të luhen falas, përveç tregtarëve të drejtpërdrejtë, të cilët janë të disponueshëm vetëm për para të vërteta.

Një tjetër gjë tërheqëse për kazinonë online të Cetus Games janë bonuset fitimprurëse të disponueshme për të gjithë lojtarët. Përveç kësaj, me pagesa të menjëhershme dhe mbështetje 24/7, ju mund të keni një përvojë të pandërprerë të lojërave të fatit në internet.

Kumari është i varur! Luaj me përgjegjësi.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Cetus Games . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Cetus Games . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Kur regjistroheni me Cetus Games , do të keni akses në një gamë të gjerë bonusesh, promovimesh dhe marrëveshjesh ekskluzive. Kur luani në këtë kazino kryesore, mund të shkoni direkt në një sërë promovimesh emocionuese. Nëse dëshironi të siguroheni që mund të arkëtoni fitimet tuaja dhe të përmbushni kërkesat e bastit të promovimit, mësoni termat dhe kushtet tërësisht përpara se të pranoni ndonjë marrëveshje. Për më shumë mundësi për të fituar të mëdha dhe për të shijuar me të vërtetë lojërat tuaja të preferuara, ju këshillojmë të shikoni promovimet e ofruara nga Cetus Games .

Monedhat

Monedhat

Për shkak të tërheqjes së saj ndërkombëtare, kazinoja Cetus games i lejon lojtarët të bëjnë transaksione duke përdorur monedha të ndryshme. Opsioni i monedhës bazohet në vendndodhjen; prandaj kazino do të zgjedhë monedhën e rekomanduar për ju. Ju mund të shikoni listën e monedhave të disponueshme në opsionin Currency nën Taksonomitë. Këto monedha përfshijnë:

 • AUD
 • CAD
 • USD
 • BTC
 • ETH