Casumo - Promotions & Offers

Age Limit
Casumo
Casumo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Promotions & Offers

Kur vendosni të luani në kazino Casumo, nuk do t'ju kërkohet të përdorni asnjë kod promocional. Në ditët e sotme, shumica e bonuseve të mirëseardhjes mund të pranohen kur bëni depozitën tuaj të parë. 

Në përgjithësi, faqet që ofrojnë kode promocionale janë ato që presin platforma të shumta lojrash dhe duke dhënë kode ata mund të bëjnë dallimin midis çdo promovimi. Ju do t'i merrni këto kode promocionale përmes listave të postimeve promovuese në shumicën e rasteve.

Oferta e bonusit të regjistrimit

Në momentin që regjistroheni për Casumo, do të merrni një paketë mirëseardhjeje shumë bujare që përbëhet nga një bonus për ndeshjen e depozitave deri në 300 dollarë dhe 20 rrotullime falas. Rrotullimet falas mund të përdoren në një nga lojërat elektronike më të njohura në internet, Starburst dhe depozita e parë përputhet 100%. Ju duhet të vendosni shumën e bonusit 30 herë përpara se të bëni një tërheqje, dhe e njëjta gjë vlen edhe për rrotullimet falas. Ajo që duhet të mbani mend është se jo çdo lojë kontribuon në të njëjtën mënyrë drejt kërkesave të basteve.

  • Slots kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve.
  • Video Poker kontribuon me 30% në kërkesat e basteve.
  • Casino Hold' Em, Oasis Poker dhe Texas Hold'Em Poker kontribuojnë 10% në kërkesat e basteve.
  • Ultimate Texas Hold'Em dhe çdo lojë Baccarat, Roulette ose Blackjack kontribuojnë 0% drejt kërkesave të basteve.
  • Të gjitha lojërat e tjera kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve.

Kur ju keni një bonus aktiv, atëherë 50% e bastit tuaj do të merret nga fondet tuaja të bonusit dhe 50% do të merret nga fondet tuaja në para.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Bandy
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letraPunto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
FastPay
MasterCardNeteller
Nordea
Paysafe Card
QR Code
SEB Bank
Skrill
Swedbank
Swish
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (6)
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Suedia
SoftwareSoftware (20)