Casumo - FAQ

Age Limit
Casumo
Casumo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me Casumo në FAQ tonë.

Si të bëni një depozitë?

Në navigimin kryesor zgjidhni ikonën e parave dhe aty mund të zgjidhni mënyrën e dëshiruar të depozitimit. Ka metoda të ndryshme depozitimi të disponueshme në Casumo duke përfshirë Visa, Mastercard, Paysafe, Neteller, Skrill dhe transfertë bankare.

Sa kohë do të duhet për të marrë para pasi të kem bërë një tërheqje?

Në Casumo të gjitha kërkesat për tërheqje shqyrtohen brenda 72 orëve, dhe ndonjëherë edhe më shpejt. Kur tërheqja miratohet, duhen deri në tre ditë pune përpara se fondet të jenë të disponueshme në llogarinë tuaj për transferta bankare. Suedia dhe Finlanda kanë transferta bankare të menjëhershme, kështu që nëse jeni rezident në një nga këto vende do t'i keni fondet tuaja më shpejt. Të gjitha metodat e tjera të tërheqjes janë të disponueshme menjëherë pas miratimit. Pasi të kërkoni një tërheqje, fondet rezervohen dhe nuk janë më të disponueshme në bilancin tuaj.

A ofron Casumo një bonus mirëseardhjeje?

Casumo ofron një bonus mirëseardhjeje që është një depozitë 100% e ndeshjes deri në 300 dollarë dhe 20 rrotullime falas në Starburst.

Si mund të aktivizoj rrotullimet e mia falas?

Kur dëshironi të aktivizoni rrotullimet tuaja falas, thjesht duhet të zgjidhni emrin tuaj në menynë kryesore dhe të klikoni mbi 'vlerat' të cilat mund t'i gjeni në krye të faqes. Thjesht zgjidhni të përdorni rrotullimet falas dhe loja do të fillojë automatikisht.

Cila është aventura e parë e kazinosë në botë?

Në Casumo ju merrni sende me vlerë dhe trofe duke mbledhur pikë që do t'ju çojnë në nivele dhe planetë të rinj. Ndërsa luani, do të merrni raunde falas dhe para falas. Në përgjithësi, sa më shumë kohë dhe energji të shpenzoni në kazino, aq më shumë shpërblime do të merrni.

Si të bëni një depozitë?

Kur dëshironi të bëni një depozitë, duhet të zgjidhni ikonën e parave në navigimin kryesor dhe të zgjidhni metodën e dëshiruar të depozitimit. Ka metoda të ndryshme të disponueshme në Casumo, kështu që ju mund të zgjidhni atë që është më e përshtatshme për ju. Kur mund të kontaktoj mbështetjen e klientit? Mbështetja e klientit në Casumo Casino është në dispozicionin tuaj 24/7. Nëse keni nevojë për një përgjigje më të shpejtë, ju këshillojmë të përdorni Live Chat, ose nëse nuk jeni me nxitim, atëherë mund të dërgoni një email në hey@casumo.com dhe ata do të kthehen tek ju sa më shpejt të jetë e mundur.

A është e lehtë të krijosh një llogari në Casumo?

Është shumë e lehtë të krijosh një llogari në Casumo. Thjesht klikoni në 'Regjistrohu' në menynë kryesore dhe ndiqni udhëzimet. Përpara se të përfundoni regjistrimin, do të keni mundësinë të shikoni edhe një herë të dhënat tuaja.

Pse nuk mund të hap një llogari?

Duhet të kontrolloni dy herë nëse informacioni që keni ndarë me kazinonë është i saktë. Ndoshta emri Casumo që keni zgjedhur është përdorur tashmë, kështu që ju duhet të zgjidhni një të ri. Nëse merrni një mesazh që emaili juaj është përdorur tashmë, kjo do të thotë se jeni regjistruar tashmë në kazino, por keni harruar. Thjesht shkoni te "Kam harruar fjalëkalimin tim" ose kontaktoni mbështetjen e klientit dhe ata do të riaktivizojnë llogarinë tuaj.

Dua të çaktivizoj abonimet e mia në buletinet dhe promovimet. Si mund ta bëj këtë?

Kur shkoni te emri juaj Casumo, i cili është në këndin e sipërm të majtë dhe zgjidhni "Detajet dhe Cilësimet" dhe çaktivizoni abonimet tuaja. Mund t'i aktivizoni njoftimet më vonë në të njëjtën mënyrë.

U përpoqa të bëja një depozitë por nuk ia dola. Çfarë nuk shkon?

Kur bëni një depozitë, sigurohuni që të gjitha informacionet që keni plotësuar janë të sakta. Ka shumë arsye të tjera pse depozita juaj dështoi dhe ne do të përpiqemi të numërojmë disa prej tyre dhe ato janë si më poshtë:

 • Kontrolloni nëse jeni në faqen e tërheqjes apo depozitimit?
 • Kontrolloni nëse jeni duke përdorur një nga kartat e pranuara?
 • Kontrolloni nëse të gjitha informacionet janë të sakta?
 • Provoni një shfletues tjetër.
 • Ndoshta kodi juaj i sigurt Visa ose Mastercard dështoi.
 • Ndoshta karta juaj është e bllokuar për pagesa online dhe ndërkombëtare.
 • Ndoshta nuk keni fonde të mjaftueshme në kartën tuaj të kreditit.

Nëse kontrolloni të gjitha këto çështje dhe problemi vazhdon, atëherë duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit.

Kam bërë një depozitë, por ende nuk mund t'i shoh fondet në llogarinë time. Cfare duhet te bej?

Gjëja e parë që duhet të bëni është të kontrolloni nëse fondet janë zbritur nga karta juaj. Nëse ishin, atëherë duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit. Ata do të gjurmojnë dhe zgjidhin problemin. Në disa raste, ata mund të kenë nevojë për një kopje të transaksionit në mënyrë që të hetojnë problemin me ofruesin e pagesave.

A ka ndonjë tarifë depozitimi në Casumo?

Të gjitha depozitat janë pa tarifa në Casumo.

Si mund të bëj një tërheqje?

Në navigimin kryesor, duhet të zgjidhni ikonën e parave. Këtu ju duhet të zgjidhni metodën tuaj të preferuar të tërheqjes dhe thjesht ndiqni udhëzimet e thjeshta. Shuma minimale që mund të tërhiqni në Casumo është 10 dollarë.

Cila metodë tërheqjeje duhet të përdor?

Është shumë e rëndësishme të përdorni të njëjtën metodë për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë. Unë jam duke u përpjekur të bëj një tërheqje, por nuk po e bëj këtë. Cfare duhet te bej? Në shumicën e rasteve kur nuk arrini të bëni një tërheqje, zakonisht është për shkak se ju`po fut informacione të gabuara. Sigurohuni që shuma që po përpiqeni të tërhiqni nuk e kalon bilancin tuaj aktual. Sigurohuni që të keni futur numrin e saktë të bankës. Kontrolloni nëse jeni në faqe për depozita ose tërheqje. Sigurohuni që të mos keni një bonus aktiv. Provoni një shfletues tjetër. Këto janë gjërat që duhet të bëni përpara se të kontaktoni mbështetjen e klientit. Por nëse e keni bërë, dhe problemi vazhdon, atëherë duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe t'i bëni ata të shikojnë më thellë çështjen.

Si mund të marr një bonus në Casumo?

Ka disa mënyra se si mund të merrni një bonus në Casumo. Herën e parë që regjistroheni në kazino do të merrni një bonus mirëseardhjeje për të filluar. Më vonë, ju do të merrni bonuse ndërsa ngjiteni në nivelet VIP, ka edhe promovime javore. Vetëm sigurohuni që të regjistroheni në kazinos newsletters and texts so you wonnuk i mungon asgjë.

Çfarë janë rrotullimet falas?

Rrotullimet falas janë raunde falas që mund të luani në një lojë të caktuar pa pasur nevojë të bëni një depozitë. Ju keni ende shansin për të fituar ashtu si kur luani me paratë tuaja. Të gjitha fitimet nga raundet falas konvertohen në para bonus dhe ju duhet të vendosni bast fondet 30 herë më shumë se shuma e bonusit. A llogariten të gjitha lojërat në kërkesat e basteve?

Shumica e lojërave në Casumo llogariten në kërkesat e basteve, por jo të gjitha në të njëjtën mënyrë.

 • Slots numërohen 100% në kërkesat e basteve.
 • Blackjack Pontoon dhe Double Exposure llogariten 0% ndaj kërkesave të bastit.
 • Ruletë, të gjitha varietetet llogariten 0% në kërkesat e bastit.
 • Baccarat, të gjitha varietetet llogariten 0% në kërkesat e bastit.
 • Video Poker numëron 30% në kërkesat e basteve.
 • Punto Banco llogarit 0% në kërkesat e basteve.
 • Oasis Poker llogarit 10% në kërkesat e basteve.
 • Texas Hold`em poker llogaritet 10% në kërkesat e basteve.
 • Mbajtja e Kazinosë`em llogariten 10% në kërkesat e basteve.
 • Të gjitha lojërat e tjera llogariten 100% në kërkesat e basteve.

Cilat janë kërkesat e basteve për bonusin në Casumo?

Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes në Casumo janë 30x. Kur keni para bonus në llogarinë tuaj, ata do të paguajnë proporcionalisht me paratë tuaja reale. Kështu funksionon vërtet. Nëse keni 20 $ në fonde bonus dhe 20 $ në para reale dhe keni vënë bast 2 $, atëherë $1 do të jetë para bonus dhe $1 do të jetë para reale. Fitimet shpërndahen në të njëjtën mënyrë.

Sa herë që luaj lojërat janë të ngadalta. Cfare duhet te bej?

Kur luani lojëra Casumo, ju këshillojmë të përdorni shfletuesin Google Chrome. Gjithmonë sigurohuni që të keni të instaluar në kompjuterin tuaj versionin më të fundit të Flash-it. Një tjetër gjë që mund të ngadalësojë lojërat është lidhja juaj e internetit. Gjithashtu, duhet të mbyllni gjithmonë çdo program në sfond, sepse ato mund të zbrazin gjerësinë e brezit tuaj.

Çfarë do të ndodhë me bilancin tim nëse loja ngrin në mes?

Këtu nuk ka asgjë për t'u shqetësuar. Ndonjëherë, për shumë arsye, loja mund të ngrijë ndërsa jeni ende duke luajtur. Raundi do të përfundojë në server dhe pasi të keni krijuar një lidhje të mirë interneti, mund të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të vazhdoni nga vendi ku ndaluat. Çdo fitim paguhet në llogarinë tuaj si zakonisht.

Pse nuk mund të hap një lojë?

Kjo zakonisht ndodh kur humbni kontaktin me serverin. Duhet të provoni të dilni dhe të identifikoheni përsëri në llogarinë tuaj. Në disa raste, mund t'ju duhet të mbyllni shfletuesin dhe të filloni nga e para. Nëse i keni provuar të gjitha këto dhe problemi vazhdon, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit.

A është e mundur të bëni një pamje të ekranit?

Mund të bëni një foto të asaj që është aktualisht e dukshme në ekranin tuaj në çdo kohë që dëshironi. Imazhi ruhet më vonë në celularin ose desktopin tuaj. Kështu mund të bëni një pamje të ekranit në iOS:

 • Shtypni telefoninButoni i ekranit bazë dhe butoni i sipërm i përdorur për kyçjen e telefonit njëkohësisht.
 • Shkoni te fotot tuaja dhe do të shihni foton e ruajtur në listën tuaj të kamerës. Kështu bëni një pamje të ekranit për Android:
 • Shtypni butonin e energjisë dhe butonin e volumit në të njëjtën kohë.
 • Shkoni në galerinë tuaj ku do të shihni pamjen e ekranit të ruajtur.

Cili është qëllimi i shiritit të progresit?

Sa herë që vendosni një bast, do të shpërbleheni me disa pikë nga kazinoja. Shiriti i progresit do t'ju tregojë se sa larg jeni me mbledhjen e pikëve. Sa më i lartë të jetë niveli që arrini, aq më të mira janë çmimet.

Çfarë ndodh kur arrihet një nivel i ri?

Kur krijoni një llogari të re, do të shihni një djalë të vogël me një litar rreth belit në faqen e internetit. Litari simbolizon nivelin e fillestarit. Në çdo nivel të ri, ju keni mundësinë të fitoni sende me vlerë si rrotullime falas dhe para falas. Ndërsa vazhdoni të luani, shanset për të fituar sende më të vlefshme rriten.

Nuk mora çmim pasi u ngrita në nivel. Pse është kështu?

Sistemi i shpërblimit në Casumo varet nga shumë faktorë. Ndonjëherë ju do të merrni një shpërblim kur të rriteni, por ndonjëherë jo. Por këtu nuk ka asgjë për t'u shqetësuar. Të gjitha pikët që grumbulloni ruhen dhe transferohen në nivelin tjetër. Pra, nëse nuk keni marrë një shpërblim tani, shanset për të fituar një, më vonë, janë më të mëdha.

Mund të shpjegoni se çfarë janë rripat?

Rripat janë thjesht niveli i aftësive që keni arritur. Pra, proporcionalisht sa më mirë rrip të keni aq më të mëdha janë shanset për të gjetur sende të bukura me vlerë. Herën e parë që krijoni llogarinë tuaj do të merrni një rrip të bardhë, dhe më vonë, ato janë si më poshtë: e verdhë, e kuqe, blu, vjollcë dhe e zezë.

Mund të shpjegoni se çfarë janë trofetë?

Pas krijimit të llogarisë tuaj, do të merrni një faqe aventure dhe mund t'i ruani trofetë tuaj atje. Ju do të fitoni trofe duke kryer detyra të ndryshme.

A mund të shpjegoni se çfarë janë Reel Races?

Reel Races janë turne kazino ku ju duhet të fitoni sa më shumë që të jetë e mundur brenda një kohe të caktuar. Sa më shumë të fitoni aq më shumë pikë do të merrni dhe fiton personi me më shumë pikë, kur të mbarojë kohëmatësi.

Si mblidhen pikët gjatë garave me bobina?

Mbledhja e pikëve është mjaft e thjeshtë. Kur arrini një fitore standarde, do të merrni 2 pikë dhe një Fitore e Madhe do t'ju japë 20 pikë. Por, për t'i bërë gjërat edhe më emocionuese, Casumo ka shtuar 3 lloje të përforcuesve të turneut dhe ato janë si më poshtë:

 • Kur keni 3 fitore radhazi, do të merrni 5 pikë.
 • Kur keni 2 fitore të mëdha radhazi, do të merrni 35 pikë.
 • Kur keni një Mega Fitore do të fitoni 100 pikë.

Sa gara me bobina mund të bashkohem?

Ka disa gara me mbështjellje gjatë ditës dhe ju mund të bashkoheni sa të doni.

Si mund ta di nëse paratë e mia janë të sigurta me Casumo?

Të gjitha informacionet që ndani me kazinonë dërgohen përmes lidhjeve të sigurta duke përdorur SSL. Kjo do të thotë se askush nuk mund ta lexojë informacionin, përveç personit për të cilin ishin menduar.

Ku rregullohet kazinoja?

Casumo aktualisht mban licenca në Maltë dhe MB. Kazinoja ofron një mjedis të sigurt dhe të sigurtë lojërash fati për lojtarët e tyre. Ata duan që ju të dini se si lojtar mund të ndiheni të sigurt se po luani në një kazino që është plotësisht në përputhje me të gjitha ligjet dhe rregulloret përkatëse.

Si mund të vendos një bast për sportet?

Kur hapni Sportet, do të shfaqet një magjistar i thjeshtë dhe do t'ju kërkojë të zgjidhni sportet për të cilat jeni të interesuar të vini bast. Së pari, ju duhet të gjeni një ndeshje ose ngjarje dhe më pas të zgjidhni nga një sërë opsionesh të disponueshme. Thjesht klikoni mbi shanset e tregut të basteve dhe shtoni atë në fletën tuaj të bastit. Kur të jeni të kënaqur me zgjedhjen tuaj, vendosni shumën dhe shtypni butonin 'Vendos bast'.

Cilat janë bastet minimale dhe maksimale që mund të bëj?

E gjitha varet nga loja që po luani. Zakonisht, basti minimal që mund të vendosni është 0,01$ dhe basti maksimal ndryshon për baste të ndryshme.

Cilat janë llojet e basteve që mund të vendos? Ekzistojnë tre lloje bastesh që mund të vendosni - baste teke, baste akumuluese dhe baste sistemore. Bastet e vetme vendosen në një ngjarje ku ju zgjidhni rezultatin. Bastet e kombinuara njihen gjithashtu si baste akumuluese, dhe kjo është kur kombinoni 2 ose më shumë zgjedhje. Ju e fitoni këtë bast nëse fitohen të gjitha zgjedhjet. Bastet e sistemit përbëhen nga disa kombinime dhe baste të vetme.

A është i disponueshëm një opsion i marrjes së parave?

Opsioni i nxjerrjes së parave është i disponueshëm për disa ngjarje. Kjo ju lejon të mbyllni bastin tuaj në çdo kohë përpara përfundimit të ngjarjes. Kur vendosni një bast, etiketa Cash Out në fletë do të tregojë nëse opsioni është i disponueshëm apo jo.

A kontribuojnë bastet me para në dorë drejt kërkesave të basteve?

Bastet tuaja të arkëtuara nuk do të kontribuojnë në kërkesat tuaja për bast.

Mund të shpjegoni se çfarë është Bet Builder?

Bet Builder ju ndihmon të krijoni bastin tuaj duke bërë një maksimum prej 12 zgjedhjesh. Ky mjet ofron shumë opsione të ndryshme të njohura si 1x2, objektivat totale dhe tregjet e kartave, vetëm për të përmendur disa.

A mund të anuloj një bast që kam vendosur gabimisht?

Fatkeqësisht, është e pamundur të anuloni një bast që keni vendosur dhe konfirmuar. Por, nëse funksioni i nxjerrjes së parave është i disponueshëm, atëherë ju keni mundësinë të finalizoni bastin tuaj përpara përfundimit të ngjarjes.

A ndryshojnë shanset?

Shanset mund të ndryshojnë bazuar në një sërë faktorësh. Shanset mund të rriten dhe të ulen, por pasi të konfirmoni faturën e bastit, shanset që keni marrë do të mbeten të vlefshme derisa basti të zgjidhet.

A mund të shpjegoni se çfarë është bast Live dhe In-Play?

Bastet e drejtpërdrejta dhe bastet në lojë ju lejojnë të vendosni një bast ndërsa një ngjarje është në zhvillim e sipër. Thjesht klikoni në skedën Live në krye dhe do të shihni të gjitha ofertat e disponueshme.

Basti im u anulua. Pse eshte ajo?

Një bast mund të bëhet i pavlefshëm për shumë arsye, loja mund të shtyhet ose ka gabime teknike, vetëm për të përmendur disa. Por kur kjo ndodh, shuma e aksioneve kthehet në llogarinë tuaj.

Nëse një lojë shtyhet, çfarë do të ndodhë me bastin tim?

Kur një lojë shtyhet, basti do të shpallet i pavlefshëm ose do të anulohet.

Çfarë është një bast falas?

Basti falas është një bast që nuk do t'ju kushtojë asgjë, por ju gjithsesi i mbani fitimet.

Cilat lloje të basteve falas janë në dispozicion?

Në Casumo ka 2 lloje bastesh falas, baste falas të mbyllura dhe baste falas të zhbllokuara. Për baste falas të mbyllura, ju duhet të plotësoni disa kërkesa si vendosja e një depozite ose vendosja e një basti për të zhbllokuar bastin tuaj falas për shembull. Nga ana tjetër, për bastet e lira të zhbllokuara nuk keni nevojë të bëni asgjë.

A mund të shpjegoni se cilat janë rritja e fitimit?

Rritja e fitimit do të rrisë fitimet në një bast të caktuar me një përqindje të caktuar. Për shembull, nëse merrni një rritje fitimi 100% nga kazinoja kur fitoni 20 dollarë në një bast, do të merrni 40 dollarë falë rritjes së fitimit.

Si mund të gjej një ndeshje ose ngjarje të caktuar për të cilën dua të bast?

Në menynë e sipërme djathtas, mund të gjeni një funksion kërkimi të cilin mund ta përdorni për të gjetur çdo ngjarje për të cilën dëshironi të vini bast.

A mund të luaj lojëra elektronike në smartfonin tim?

Lojtarët mund të gjejnë lojëra elektronike të ndryshme që mund të luajnë në pajisjet e tyre celulare. E vetmja gjë për të cilën duhet të siguroheni është që të keni një smartphone që funksionon shpejt dhe një lidhje të mirë interneti.

A mund të luaj ruletë ose blackjack në smartfonin tim?

Po, ju mund të luani ruletë dhe blackjack në lëvizje duke përdorur telefonin ose tabletin tuaj celular. Ju mund t'i luani lojërat duke përdorur aplikacionet ose mund të përdorni faqen e celularit.

A mund të luaj lojëra kazino live në telefonin tim inteligjent?

Kazino live Casumo është e disponueshme si në aplikacionet celulare ashtu edhe në sajtet celulare. Kur luani lojëra drejtpërdrejt në celularin tuaj, do të gëzoni të njëjtat privilegje si ata që luajnë në desktopin e tyre.

A ofron Casumo një bonus kazino celulare?

Në Casumo mund të gjeni lloje të ndryshme bonusesh. Nuk ka bonuse të veçanta për përdoruesit e celularëve, por ata kanë të drejtën për të njëjtat oferta bonus si përdoruesit e desktopit.

##A mund ta përdor aplikacionin tim në televizorin tim inteligjent?

Nëse keni një TV inteligjent që funksionon në Android, atëherë mund ta përdorni për të bastuar në lojërat Casumo.

A mund të bëj një depozitë ose tërheqje duke përdorur aplikacionin tim?

Po, klientët mund të përjetojnë të njëjtat privilegje për të bërë një depozitë ose tërheqje duke përdorur versionin celular të faqes ose aplikacionet. Procesi zgjat vetëm disa minuta ku ju zgjidhni metodën tuaj të preferuar për të financuar llogarinë tuaj ose për të bërë një tërheqje.

A kam akses në të gjitha lojërat kur përdor sitin celular?

Po, të gjitha lojërat që ofrohen në faqen kryesore janë gjithashtu të disponueshme në sajtin celular dhe aplikacionet. Përdorimi i telefonit tuaj për të bërë baste është shumë i lehtë dhe grafika me cilësi të lartë do t'i lejojë lojtarët të shijojnë plotësisht lojën që po luajnë.

A është aplikacioni Casumo falas për shkarkim?

Po, aplikacioni është falas për shkarkim dhe nuk ka tarifa të fshehura. Kjo u lejon më shumë klientëve të shkarkojnë aplikacionin dhe të shijojnë lojërat e tyre të preferuara në lëvizje. Këto aplikacione përmbajnë reklama që klientët zakonisht nuk i pëlqejnë, por ne ju sigurojmë se ato janë të sigurta si për klientët ashtu edhe për kompaninë. Klientët që përdorin aplikacionin e kazinosë mund të presin që të dhënat e tyre personale të mbrohen nga qasja nga palët e treta.

A mund të luaj për para të vërteta duke përdorur Casumo Apk?

Po, lojtarët që kanë shkarkuar Casumo Apk mund të luajnë për para të vërteta në çdo kohë që duan dhe mund të presin një platformë të sigurt dhe të shpejtë.

A ka ndonjë ndryshim midis App dhe Apk?

Ka disa ndryshime midis App dhe Apk, por në të njëjtën kohë, ka edhe disa ngjashmëri. Një aplikacion është një aplikacion që mund të shkarkohet dhe instalohet në pajisje të ndryshme, ndërsa apk mund të instalohet vetëm në pajisjet Android. Mund të shkarkoni një aplikacion nga Google Play ose App Store ndërsa apk mund të shkarkohet direkt nga faqja e kompanisë. Përpara se të shkarkoni një skedar apk, duhet të lejoni shkarkimin e skedarëve nga burime të panjohura. Një gjë shumë e rëndësishme për t'u mbajtur mend është të mos shkarkoni kurrë një skedar apk nga faqet që nuk keni besim, sepse ato mund të përmbajnë viruse që mund të jeni pajisja juaj celulare.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Bandy
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letraPunto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
FastPay
MasterCardNeteller
Nordea
Paysafe Card
QR Code
SEB Bank
Skrill
Swedbank
Swish
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (6)
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Suedia
SoftwareSoftware (20)