Casumo - Deposits

Age Limit
Casumo
Casumo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Deposits

Bërja e një depozite në kazino Casumo është mjaft e thjeshtë. Ka disa gjëra që duhet të bëni së pari. Duhet të hyni në llogarinë tuaj dhe të shkoni te arkëtari. Prekni shumën e monedhës dhe verifikoni që mënyra juaj e depozitimit është e saktë.

Casumo Casino deposit options and how fast the money arrives https://www.onlinecasinorank.org

Casumo ofron metoda të ndryshme depozitimi për ta bërë jetën tuaj më të lehtë. Ju mund të zgjidhni nga mënyrat e mëposhtme të pagesës dhe të gjeni atë që është më e përshtatshme për ju:

 • Transfertë bankare
 • MasterCard
 • Neteller
 • Karta Paysafe
 • Viza
 • IDEAL
 • GiroPay
 • Skrill
 • PugglePay
 • Shumë më mirë
 • Sofortüberweisung
 • CashtoCode
 • EcoPayz

Lajmi i mirë është se në Casumo mund të bëni një depozitë duke përdorur një nga kuletat elektronike më të përdorura, PayPal. Arsyeja për këtë është sepse PayPal ofron kushte të qarta përdorimi dhe ju mund të menaxhoni lehtësisht financat tuaja si në desktop ashtu edhe në celular.

Ndeshja e depozitave

Kur kërkoni bonusin e mirëseardhjes, duhet të vendosni bast depozitën dhe bonusin e mirëseardhjes të paktën 30 herë përpara se të bëni një tërheqje. Në Casumo ju do të merrni një bonus depozite 100% kur krijoni një llogari të re dhe bëni depozitën tuaj të parë. Ky bonus shkon deri në 200 dollarë, kështu që është një marrëveshje që nuk duhet ta humbisni.

Kufiri i depozitave

 • Kufijtë minimal dhe maksimal të depozitave ndryshojnë në varësi të mënyrës së pagesës që përdorni.
 • Shuma minimale që duhet të depozitoni kur përdorni Visa Icon është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 50,000 dollarë. Koha e depozitimit është e menjëhershme.
 • Shuma minimale që duhet të depozitoni kur përdorni Mastercard është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 50,000 dollarë. Koha e depozitimit është e menjëhershme.
 • Shuma minimale që duhet të depozitoni kur përdorni celularin është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 50,000 dollarë. Koha e depozitimit është e menjëhershme.
 • Shuma minimale që duhet të depozitoni kur përdorni Skrill është 5 dollarë dhe shuma maksimale është 50,000 dollarë. Koha e depozitimit është e menjëhershme.
 • Shuma minimale që duhet të depozitoni kur përdorni Paysafecard është 0$ dhe shuma maksimale është 4000$. Koha e depozitimit është e menjëhershme.
 • Shuma minimale që duhet të depozitoni kur përdorni Neteller është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 50,000 dollarë. Koha e depozitimit është e menjëhershme.
 • Shuma minimale që duhet të depozitoni kur përdorni transfertën bankare është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 50,000 dollarë. Koha e depozitimit është e menjëhershme.

Monedha

Ju mund të përdorni një sërë monedhash të ndryshme për të bërë një depozitë në Casumo duke përfshirë GBP, EUR, SEK dhe NOK.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Bandy
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letraPunto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
FastPay
MasterCardNeteller
Nordea
Paysafe Card
QR Code
SEB Bank
Skrill
Swedbank
Swish
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (6)
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Suedia
SoftwareSoftware (20)