Casumo - Affiliate Program

Age Limit
Casumo
Casumo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me Programin e Filialeve Casumo, duhet të regjistroheni për një të tillë. Procesi është shumë i thjeshtë dhe i shpejtë. Ju duhet të plotësoni disa informacione dhe të dërgoni aplikacionin tuaj. Kazinoja do të vërtetojë llogarinë tuaj dhe me shumë mundësi do t'ju mirëpresë si Filial i Casumo.

Në këtë pikë, Filialet Casumo ofrojnë vetëm një pjesë të të ardhurave. Ju mund të fitoni një komision midis 25% dhe 45%. Partnerët mund të fitojnë para, por në të njëjtën kohë mund të humbasin gjithashtu, që do të thotë se mund të ketë fitime neto negative. Por lajmi i mirë është se Casumo Affiliates nuk mbështet një bartje negative. Në Casumo Affiliates mund të gjeni një sërë veçorish që do t'ju ndihmojnë të fitoni më shumë. Ju mund të shikoni statistikat tuaja duke përdorur softuerin NetRefer. Kjo është një platformë shumë e dobishme që ju ofron raporte gjithëpërfshirëse mbi të ardhurat e fituara. Një tjetër veçori shumë e njohur është mungesa e bartjes mujore. Faqja e internetit ofron opsione të shumta për të përpunuar pagesat duke përfshirë Neteller, Skrill dhe Transfertë Bankare. Ju mund të prisni që të merrni pagesa brenda pesëmbëdhjetë ditëve të para të çdo muaji. Shuma minimale e pragut është 100 dollarë, dhe në rast se shuma është nën 100 dollarë, atëherë nuk do të merrni një pagesë, por ajo do të bartet në muajin tjetër.

Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

WebsiteWebsite:  Casumo
Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus nuk ka bastesh
Bonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Bandy
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letraPunto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
FastPay
MasterCardNeteller
Nordea
Paysafe Card
QR Code
SEB Bank
Skrill
Swedbank
Swish
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (6)
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Suedia
SoftwareSoftware (20)
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Elk Studios
Evolution Gaming
GreenTube
IGT (WagerWorks)
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Red Tiger Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)