Casumo - Account

Age Limit
Casumo
Casumo is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Account

Përpara se të përdorni faqen e internetit të Casumo, duhet të krijoni një llogari fillimisht. Kjo mund të bëhet në disa hapa të thjeshtë. Do t'ju kërkohet të ndani disa informacione me kazinonë duke përfshirë:

 • Email-i juaj
 • Fjalëkalimi
 • Numri i celularit
 • Krijo emrin e përdoruesit
 • Emri yt i plote
 • Zgjidhni gjininë tuaj
 • Kodi juaj postar
 • Qyteti
 • emer rruge
 • Numri i shtëpisë
 • Data e lindjes

Pasi të keni futur të gjitha detajet e kërkuara, thjesht pranoni termat dhe kushtet dhe klikoni në Konfirmo dhe llogaria juaj falas është krijuar. Thjesht bëni depozitën tuaj të parë dhe mund të filloni të eksploroni të gjitha aventurat që ka për të ofruar kazinoja.

Nëse dëshironi të qëndroni në krye të të gjitha të fundit në Casumo, ne ju këshillojmë të pranoni të merrni mediat e tyre, në këtë mënyrë do të dini sa herë që ka një promovim të vazhdueshëm nga i cili mund të përfitoni.

Procesi i verifikimit

Është e rëndësishme të verifikoni identitetin tuaj sa më shpejt të jetë e mundur, në mënyrë që të mos keni ndonjë problem më vonë kur të përpiqeni të bëni një tërheqje. Për të verifikuar identitetin tuaj, mund t'ju duhet të dërgoni dëshmi për sa vijon:

 • Mosha juaj
 • Identiteti juaj
 • Vendi i banimit

Casumo Casino account registration picture

Mënyrat e depozitimit dhe tërheqjes

Do t'ju kërkohet të siguroni dokumente të caktuara për mbështetjen e klientit. Nëse keni ndonjë dyshim ose pyetje, mos hezitoni të kontaktoni shërbimin e klientit dhe ata do të jenë të lumtur t'ju ndihmojnë.

Kur regjistroheni për një llogari, do t'ju kërkohet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik që do t'ju nevojitet më vonë për t'u identifikuar në llogarinë tuaj. Ju duhet ta mbani këtë informacion të sigurt dhe të mos e ndani me askënd.

Kazinoja nuk do të mbahet përgjegjëse për çdo abuzim ose keqpërdorim të llogarisë tuaj. Nëse besoni se dikush tjetër po përdor të dhënat tuaja të hyrjes, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit sa më shpejt të jetë e mundur dhe të kërkoni detaje të reja identifikimi.

Bonusi i llogarisë së re

Kur krijoni llogarinë tuaj të re në Casumo, ju keni të drejtën për një bonus mirëseardhjeje deri në 300 dollarë pasi të bëni depozitën tuaj të parë. Përveç kësaj, ju do të merrni 20 rrotullime pa depozitë në Starburst. Nëse e pranoni bonusin, duhet të vendosni bast fondet e bonusit 30 herë përpara se të bëni një tërheqje.

Kjo ofertë bonus tingëllon e përsosur. Depozita minimale që duhet të bëni për të kërkuar bonusin është 10 dollarë dhe varet tërësisht nga ju që të vendosni për madhësinë e ofertës me të cilën dëshironi të luani.

Casumo ofron mënyra të ndryshme pagese nga të cilat mund të zgjidhni për të bërë një depozitë. E vetmja gjë për të cilën duhet të keni kujdes këtu është se pasi të zgjidhni metodën e depozitimit, duhet të përdorni të njëjtën metodë më vonë për tërheqjet.

Pasi të bëni depozitën tuaj të parë, gjithçka varet nga ju se çfarë dëshironi të luani. Ju mund të zgjidhni nga mbi 850 lojëra slot, ose mund të shkoni te tregtari i drejtpërdrejtë ose të kontrolloni disa lojëra me letra të disponueshme në Casumo.

Nuk do t'ju duhet një kod bonus për të kërkuar ofertën e bonusit. Fondet e bonusit do të transferohen në bilancin tuaj në momentin që bëni depozitën tuaj të parë.

Si të kërkoni ofertën e mirëseardhjes Casumo?

Për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes, duhet së pari të krijoni një llogari dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Procesi është mjaft i thjeshtë, por për hir të argumentit ne do t'ju udhëzojmë edhe një herë:

 • Krijoni një llogari të re – Do t'ju duhet të plotësoni formularin e thjeshtë të regjistrimit. Kur e bëni këtë, sigurohuni që të gjitha informacionet të jenë të sakta, kështu që nuk do të keni ndonjë problem më vonë kur të përpiqeni të bëni një tërheqje.
 • Bëni një depozitë – Në këtë hap, ju duhet të zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës dhe të bëni një depozitë. Nëse dëshironi të kërkoni bonusin, mos përdorni Neteller ose Skrill, pasi ato janë të përjashtuara nga oferta.
 • Plotësoni depozitën – Depozita minimale e kërkuar për të kërkuar bonusin është 10 dollarë dhe depozita maksimale është 300 dollarë. Kazinoja do të përputhet me 100% të shumës që vendosni të depozitoni.
 • Mblidhni rrotullimet tuaja Falas – Do të merrni gjithashtu 20 rrotullime falas për të luajtur në një nga lojërat elektronike më të njohura në internet, Starburst.
 • Mblidhni fitimet tuaja – Përpara se të mblidhni fitimet tuaja, së pari duhet të plotësoni kërkesat e bastit. Pasi ta bëni, fondet e bonusit do të zhbllokohen dhe ju mund të kërkoni fitimet tuaja.
Total score10.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Bandy
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futbolli Australian
Futbolli galik
Gara me kuaj
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letraPunto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shah
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Sportet dimërore
Sportive
Surfing
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Wheel of Fortune
eSports
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
FastPay
MasterCardNeteller
Nordea
Paysafe Card
QR Code
SEB Bank
Skrill
Swedbank
Swish
Visa
Zimpler
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Krona Suedeze
Paund sterlina
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (6)
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Suedia
SoftwareSoftware (20)