Cassava

November 19, 2020

Partneriteti i ri i Cassava

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Cassava Enterprises është një ofrues shërbimi interneti që furnizonfaqet e internetit të bingos në internetme transaksione të sigurta online. Aseti kryesor i biznesit Cassava Enterprises në pronësi të plotë është licenca e saj e lojërave të fatit në internet, kështu që në parim, Cassava Enterprises ofroi shërbime të lojërave online, shërbime të përpunimit të pagesave, licencim dhe shërbime të licencimit të pajtueshmërisë.

Partneriteti i ri i Cassava

Shumica e kazinove online operohen nga Software Cassava u ofrojnë lojtarëve të tyre një spektër të gjerë alternativash lojrash që të gjithë lojtarët të kenë akses në një përmbledhje të mundshme të lojërave me cilësi të lartë. Prandaj, të dy versionet e shkarkimit dhe të luajtjes së menjëhershme të softuerit janë të disponueshme. Përmbledhja Cassava ofron softuer për luajtje të menjëhershme që është efikas dhe i sigurt, duke u ofruar përdoruesve një mënyrë të shkëlqyer për të shijoni një gamë të gjerë lojërash.

Partneritete të tjera kyçe Cassava Gaming

Ndër kompanitë më të njohura të softuerëve në industrinë e lojërave të fatit në internet, Cassava konsiderohet si organizata mëmë që qëndron pas kësaj kompanie të madhe dhe shumë fitimprurëse 888 Marka e grupit, i cili gjithashtu menaxhon softuerin e përdorur gjerësisht dhe të famshëm Dragonfish Gaming. Cassava është marka me të cilën shumë lojtarë do të njihen kur depozitimi i parave ose nisja e tërheqjeve nga faqet e lojërave të kontrolluara nga softueri Dragonfish, pasi është gjithashtu krahu i Grupit 888 që trajton transaksionet e tyre financiare.

Gama e Lojërave Cassava Gaming - Slot

Kazinotë Cassava kanë një sërë titujsh që e kanë bërë diversitetin një nga shqetësimet e tyre më të mëdha. Përqindja më e lartë e lojërave të kazinosë të mundësuara nga softueri Cassava është Cassava Slots. Për shkak të punës dhe përpjekjes së tyre dhe statusit të prestigjit, kjo kompani e lojërave me të vërtetë ka mundur të fitojë licencat e operatorit nga zhvilluesit që janë në mesin e shumë prej lojërave më të njohura slot në botë.

Lojëra të tjera Specializimi për lojërat Cassava

Ndërsa Slots janë tashmë një pjesë e madhe e axhendës për Cassava Software, në të vërtetë ka shumë më tepër se vetëm kaq. Shumica e saj kazinove online shfaqin gjithashtu kazino të drejtpërdrejta ku lojtarët kanë qasje në lojëra transmetimi baccarat, ruletë dhe blackjack. Mundësia e shtuar për lojtarët e lojërave të fatit për të bashkëvepruar me lojtarët e tjerë i bën titujt e tyre edhe më tërheqës.

Instinktivisht, përveç shumë të tjerëve, softueri Cassava u ofron lojtarëve një zgjedhje të lojërave tavoline, të cilat mbështeten në disa ndërfaqe virtuale dhe një RGN [Gjeneruesi i numrave të rastësishëm] që është testuar e qëndrueshme.

Promovimet dhe bonuset në lojërat Cassava

Për sa i përket mekanizmave promovues, lojërat e ofruara nga Cassava Software ndryshojnë pak. Ato vijnë të shoqëruara me lloje të ndryshme të lojës bonuse, të gjitha këto mund të aktivizohen nga arkëtari. Më mirë akoma, disa gara janë të përfshira në lojërat e ofruara, gjë që mundëson çdo formë të lojtarit të përfitojë nga promovimet e ndryshme. Platformat e lojërave të drejtuara nga Cassava janë ndër vendet më të mira për të luajtur për lojtarët që duan të kompensohen shtesë nëse bastojnë, me një sistem bujar pikësh konkurrimi që bën mirë të plotësojë ofertat e tyre promocionale.

Programi VIP i Lojërave Cassava

Shërbimet VIP janë pjesë e pronave të Cassava Enterprises Ltd të cilat janë të dallueshme nga njëra-tjetra. Në çdo kazino, duke vënë bast në ndonjë nga lojërat, lojtarët fitojnë pikë kompromisi. Këto pikë u lejojnë lojtarëve të ngjiten në shkallët VIP dhe të marrin më shumë përfitime nga besnikëria. Për më tepër, pikët komp mund të shkëmbehen në çdo kohë në para të vërteta.

Karakteristika të shkarkimit të lojërave Cassava / Luaj në çast

Për të siguruar që të gjithë lojtarët mund të kenë akses në një larmi të madhe lojërash, Cassava Software ofron një aplikacion kazino të shkarkueshëm. Edhe pse mund të duket se i mungon eleganca grafike e programeve të shkarkueshme, edicioni i luajtjes së menjëhershme i ofruar duket të jetë pak më i shpejtë.

Cassava Instant Play gjithashtu e bën të lehtë përfshirjen e lojtarëve të Linux dhe Mac dhe duke u ofruar lojtarëve këto dy zgjedhje, platforma e softuerit mund të garantojë që kompjuteri i çdo lojtari mund t'i luajë lojërat e tyre pa mundim.

Licencimi dhe Certifikimi

Si një nga kompanitë kryesore të lojërave në internet, Cassava ka pranuar se të gjithë lojtarët duan një lojë të shëndetshme dhe të ndershme. Prandaj, i gjithë katalogu i tij i lojërave vlerësohet vazhdimisht nga ekspertët e lojërave eCogra , dhe certifikatat përkatëse publikohen në faqet e internetit të drejtuara nga Cassava.

Këto certifikata përmbajnë një përqindje kthimi për çdo lloj loje plus një deklaratë që konfirmon drejtësinë e çdo loje. Gjithashtu, secila prej këtyre vendeve të Cassava është e licencuar në Gjibraltar dhe e autorizuar për të operuar në Mbretërinë e Bashkuar nga UKGC.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay
2024-05-25

Dystopia: Rruga Rebel: Një Epokë e Re e Lojërave Slot nga Octoplay

Lajme