Casoola

Age Limit
Casoola
Casoola is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

About

Me një ndërfaqe të re dhe të guximshme, Casoola e bën botën e kazinosë në internet të duket si një lojë video. Kjo është një kazino që është e licencuar nga Malta dhe Mbretëria e Bashkuar dhe është themeluar në vitin 2020. Ato përfshijnë midis opsioneve të tyre lojëra elektronike dhe jackpot, kazino live dhe shumë lojëra virtuale nga softuer të ndryshëm.

Games

Lojërat e kazinosë, tradicionale apo moderne, janë një nga pjesët më të rëndësishme që Casoola ofron për kumarxhinjtë. Ndryshe nga platformat e tjera online, një nga lojërat më të rëndësishme në Casoola është ruleta, e cila ofron shumë lloje dhe alternativa. Ekzistojnë gjithashtu versione të ndryshme të lojërave blackjack, poker, baccarat dhe madje edhe bingo të zhvilluara nga shumë softuer. Llojet e kazinove janë shumë të nevojshme për të ditur se ku dhe si i qasen kumarxhinjve Casoola. Kjo kazino në internet përmban lojën e menjëhershme, e cila u lejon lojtarëve të luajnë shpejt, të sigurt dhe shumë të përshtatshëm. Gjithashtu, ai ka një platformë që përshtatet me shumë pajisje celulare, gjë që e bën përvojën e lojës Casoola integrale. .

Withdrawals

Opsionet e tërheqjes nuk janë gjithashtu shumë, por përfshijnë një shumë të rëndësishme: transfertën bankare, e cila bën të mundur kryerjen e një transferte me paratë e fituara pothuajse në çdo vend. Casoola gjithashtu ofron opsione të tilla si Visa, MasterCard, Neteller, Skrill ose EcoPayz, përmes të cilave mund të plotësohen mundësi të tjera.

Bonuses

Shumë bonuse dhe të llojeve të ndryshme ofrohen nga Casoola. Bonusi i tij i mirëseardhjes është shumë tërheqës, veçanërisht për përdoruesit e rinj, pasi ofron 100% deri në 300 EUR, USD, ose GBP. Përveç kësaj, ata kanë bonuse për depozitat e dyta dhe të treta, si dhe një Bonus Depozitimi Ndeshje që përbëhet nga 25% deri në 400 EUR, USD, ose GBP.

Languages

Opsioni kryesor i gjuhës që ofron Casoola është anglishtja. Pothuajse të gjitha alternativat ofrohen në këtë gjuhë, dhe përdoruesit madje mund të zgjedhin midis anglishtes nga Kanadaja, Afrika e Jugut, Mbretëria e Bashkuar, India ose anglishtja evropiane në përgjithësi. Përveç anglishtes, Casoola disponohet edhe në gjermanisht, norvegjisht dhe finlandisht. Gjithsej 27 monedha të ndryshme ofrohen nga Casoola për lojtarët e saj. Shumica e tyre janë monedha evropiane, të tilla si euro, paund stërlina (e disponueshme vetëm për banorët britanikë), franga zvicerane, korona norvegjeze ose kuna kroate. Ka edhe monedha të tjera, si pesoja meksikane, juani kinez ose randi i Afrikës së Jugut.

Software

Casoola ka një listë të ngushtë të ofruesve të programeve kompjuterike të kazinosë, por në atë listë, ka emra shumë të rëndësishëm që u japin shumë cilësi lojërave. Ndër softuerët janë NetEnt, Microgaming, iSoftBet, Red Tiger Gaming, Quickspin, Play'n Go, Gamomat, ndër të tjera. Disa nga këto kompani softuerike janë të njohura në mbarë botën.

Support

Nëse agjentët e klientëve nuk përgjigjen shpejt përmes bisedës së drejtpërdrejtë ose telefonatës, emaili është alternativa tjetër më e mirë. Agjentët e kujdesit ndaj klientit janë shumë të shpejtë dhe profesionistë në trajtimin e çështjeve të lojtarëve. Për pyetje themelore dhe informacione të përgjithshme, kazino Casoola ka një seksion FAQ që ka për qëllim të ndriçojë lojtarët e rinj përpara se të fillojnë të luajnë. Për të arritur kontaktin midis lojtarëve dhe ekipit Casoola, ka vetëm dy opsione. E para është të telefononi përmes një numri telefoni, i disponueshëm për të gjithë Evropën: 00356 27782825. Përveç kësaj, Casoola ofron gjithashtu një adresë emaili për t'iu përgjigjur problemeve: support@casoola.com. Fatkeqësisht, ata nuk kanë një shërbim të bisedës live.

Deposits

Megjithëse nuk ka shumë opsione depozitimi, shumica e njerëzve mund të depozitojnë në Casoola, pasi kjo kazino online jep mundësinë e depozitimit me Visa ose MasterCard si dhe Maestro. Nga ana tjetër, mund të depozitohet edhe përmes kuletave virtuale si Neteller apo Skrill, gjë që është shumë e favorshme për publikun e ri.

Total score7.3
Përfitimet
Disavantazhet
- Biseda e drejtpërdrejtë është e disponueshme vetëm për përdoruesit e regjistruar

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (1)
Bonus të mirëpritur
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
LojëraLojëra (5)
Blackjack
Live Playboy Baccarat
RuletëSlotat
Wheel of Fortune
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (26)
Apple Pay
AstroPay
Boku
Credit Cards
Debit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Google Pay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (30)
Afrikës së Jugut Rand
Bolívari Venezuelian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Riyal i Katarit
Rubla ruse
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (26)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Australia
Bahrein
Bullgaria
Emiratet e Bashkuara Arabe
Gjeorgjia
Hungaria
India
Kanadaja
Katari
Kina
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Peruja
Polonia
Rusia
Turqia
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (11)