Casitsu

Age Limit
Casitsu
Casitsu is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Casitsu

Casitsu Casino është një kazino në internet me një shumëllojshmëri lojërash për të zgjedhur, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra me letra, lojëra kripto dhe një kazino live. Një shfletues ueb, si dhe shumica e shfletuesve celularë, mund të përdoren për të hyrë në sit tani. Qeveria e Curacaos licencon dhe rregullon Casitsu Casino.

Pse të luani në kazino Casitsu?

Kur bëhet fjalë për sigurinë, kazinoja e merr shumë seriozisht dhe siguron që klientët e tyre të mbrohen në çdo kohë. Për të mbajtur informacionin konfidencial të sigurt dhe të koduar, ata vendosin teknologji të enkriptimit dhe mure zjarri.

Lojërat gjithashtu monitorohen duke përdorur një gjenerues numrash të rastësishëm për të siguruar që rezultatet të jenë gjithmonë të drejta dhe të pandryshuara. Si rezultat, lojtarët do ta shohin kumarin në kazinonë tonë në internet si të thjeshtë dhe të sigurt.

About

Casitsu Casino është në pronësi dhe operuar nga Dama NV, një korporatë e themeluar në vitin 2020 dhe e regjistruar sipas ligjit të Curacao. Është i licencuar dhe qeverisur nga Antillephone NV me numrin e licencës 8048/JAZ2020-013.

Faqja e internetit përmban një dizajn intuitiv dhe të thjeshtë që e bën lundrimin një fllad. Nuk duhet të keni asnjë problem në identifikimin e kategorive ose lojërave të ndryshme në kazino. Do të gjeni lidhje me faqe si promovime, mbështetje, pagesa dhe të tjera në krye, si dhe opsionet e hyrjes në llogari.

Games

Kjo është pjesa që shumica e njerëzve mezi presin. Le të shqyrtojmë të gjitha lojërat e mëdha të disponueshme këtu. Kazinoja ka një kapacitet total prej rreth 3500 personash.

Slots

Casitsu, si shumë nga kazinotë më argëtuese/rastësore, përqendrohet kryesisht në automatët. Valley of the Gods 2, Templar Tumble, Bonanza, Midas Golden Touch, Money Train 2 dhe Gonzo's Quest janë disa nga lojërat slot më të njohura për momentin.

Lojëra tavoline

Shumëllojshmëria e lojërave të tavolinës është e gjerë, megjithëse shumica prej tyre janë variacione në disa lojëra themelore. Ruleta, blackjack, baccarat dhe poker janë ndër to. Evolution Gaming dhe Quickfire janë dy ofruesit më të rëndësishëm.

Bonuses

Casitsu ofron promovime të shumta për përdoruesit e rinj dhe ekzistues. Ka katër stimuj të mirëpritur në dispozicion të lojtarëve të sapo regjistruar për katër depozitat e tyre të para. E para është një ndeshje e depozitave prej 100 përqind deri në 300 €. Bonuset e dyta dhe të treta janë 50% bonuse të ndeshjes me vlerë deri në 200 €. Bonusi i fundit i mirëseardhjes është një ndeshje depozite 100% me një maksimum prej 300 €.

Casitsu gjithashtu ofron 50 rrotullime falas për lojën Dead or Alive 2 për këdo që depoziton më shumë mbi 20 €.

Lojtarët që depozitojnë të paktën 20 € të mërkurën do të marrin 30 rrotullime falas për lojën Libri i të Vdekurve.

Të dielave, ju mund të shijoni një ndeshje depozite prej 50% deri në 100 €, si dhe 50 rrotullime falas për lojën Yak Yeti & Roll.

Payments

Casitsu Casino ofron një sërë alternativash pagese pa pagesë. Ndër këto opsione pagese janë:

 • Kartë Krediti
 • Kartë debiti
 • E-Portofolin
 • Neteller
 • Skrill dhe të tjerët

Depozita minimale është 20 €, 0,0025 BTC, ose shuma ekuivalente në një monedhë tjetër. Të gjitha mënyrat e pagesës janë të disponueshme për të gjitha vendet.

Monedhat

Kjo kazino në internet pranon monedha të shumta për pothuajse çdo monedhë. Disa nga monedhat më të rëndësishme të mbështetura nga Casitsu Online kazino janë:

 • USD
 • AUD
 • EUR
 • fshij
 • NOK

Languages

Përmbajtja e faqes në internet mbështetet vetëm nga dy gjuhë. Mund të jetë në të ardhmen Casitsu Casino ofron përmbajtje në shumë gjuhë. Këto dy gjuhë janë:

 • anglisht
 • gjermanisht

Software

Kjo kazino online ka lojëra nga disa prej zhvilluesve më të mëdhenj në industri për t'i bërë gjërat sa më argëtuese të jetë e mundur. Disa nga këta ofrues softuerësh janë:

 • NetEnt
 • Quickfire
 • Yggdrasil
 • Microgaming
 • Thunderkick

Support

Kushdo që ka nevojë për ndihmë mund të kontaktojë ekipin e shërbimit të klientit të kazinosë përmes bisedës live, e cila është e disponueshme 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Mjeti i bisedës live mund të përdoret gjithashtu për të dërguar dokumente verifikimi. Nëse lojtarët kërkojnë ndihmë shtesë, ata mund të dërgojnë një email në kazino ose të përdorin formularin e tyre të kontaktit në internet.

Pse ia vlen të luash në kazino Casitsu?

Casitsu Casino është një kazino në internet që nuk është shumë serioze për veten. Kazinotë nuk janë vetëm për rrotulla të larta; ato janë gjithashtu për individë mesatarë që duan të kalojnë një kohë të mirë. Koncepti ninja është mikpritës dhe i këndshëm.

Me mbi 3,500 lojëra për të zgjedhur, lojtarët do të kenë shumë për t'i argëtuar. Bonuset janë gjithashtu mjaft të mëdha, me disa ringarkime që ndodhin në baza javore. Kërkesat e basteve, nga ana tjetër, janë në anën e lartë.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (7)
Australia
Austria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (33)