Rishikimi i kazinosë Casiqo

CasiqoResponsible Gambling
CASINORANK
7.5/10
Bonus10% kthim parash
Kazino e re
Paguaj N Luaj për DE NL FI
10% kthim parash
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino e re
Paguaj N Luaj për DE NL FI
10% kthim parash
Casiqo
10% kthim parash
Deposit methodsSkrillTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Lojtarët e kazinosë në internet mund të kenë akses në shumë bonuse në Casiqo. Ata ofrojnë një bonus regjistrimi, rrotullime falas, VIP & Besnikëri dhe disa promovime të tjera.

Games

Games

Në total, ka mbi 1000 lojëra në Casiko.com. Të gjitha lojërat mund të ndahen në 7 kategori. Këtu janë emrat e secilës kategori: Blackjack, Poker, Baccarat, Lojëra tavoline, Slots, Kazino Live dhe Ruletë.

+14
+12
Mbyll

Software

Kazino Casiqo përfshin shumë softuer për një përvojë të mirë përdoruesi. Numri i përgjithshëm i programeve kompjuterike është 12 dhe këtu janë emrat e tyre:

 • Amatic Industries
 • Endorfina
 • Luaj'n GO
 • Playtech
 • Rrotullimi i shpejtë
 • Relaksoni lojërat
 • 1x2 lojëra
 • Wazdan
 • Thunderkick
 • Bestsoft
 • Elk Studios
 • Lojëra evolucionare
Payments

Payments

Casiqo është një nga kazinotë më të mira në internet, ndaj ofron mënyra të sigurta dhe të lehta depozitimi dhe tërheqjeje. Ju mund të financoni llogarinë tuaj Casiqo duke përdorur një nga metodat 5 dhe të bëni tërheqje shpejt dhe me besueshmëri. Me procese të lehta depozitimi dhe tërheqjeje, mund të përqendroheni në lojërat tuaja të preferuara në vend që të shqetësoheni për transaksionet financiare.

Deposits

Kazino Casiqo ka mbi një dhjetëra metoda depozitimi. Këtu janë emrat e të gjitha metodave:

 • Viza
 • Skrill
 • Mastercard
 • Neteller
 • Transferim i Shpejtë
 • Maestro
 • Me besim
 • EPS
 • EcoPayz
 • Sofort
 • iDeal
 • iDebit
 • instaDebit
 • Neosurf
 • Zimpler
 • Sofort
 • Transferta bankare e menjëhershme e Klarna

Withdrawals

Kazinoja u ofron përdoruesve të saj gjithashtu një sërë opsionesh tërheqjeje. Këtu janë emrat:

 • MasterCard
 • Neteller
 • Transferim i Shpejtë
 • Transfertë bankare
 • Me besim
 • Neosurf
 • Viza
 • Skrill

Metoda të ndryshme të tërheqjes kanë kohë të ndryshme të tërheqjes. Këtu është koha e tërheqjes për të gjitha metodat.

 • Pagesat me kartë: 1-5 ditë
 • Transferta bankare: 1-5 ditë
 • Kuletat elektronike: 0-1 orë
 • Koha në pritje: 24 orë
Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Kazino online Casiko mbështet disa gjuhë. Përdoruesit mund të luajnë lojëra, të lexojnë FAQ dhe të bëjnë pyetje në gjuhë të ndryshme.

Opsionet e disponueshme janë anglisht, frëngjisht, mbaruar, gjermanisht, polonisht dhe norvegjez.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Casiqo . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Casiqo dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Casiqo ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

Mbrojtja e identitetit dhe fondeve të klientëve të tij është një përparësi kryesore për Casiqo , kështu që ata janë siguruar që ta pajisin platformën e tij me veçoritë më të mira të sigurisë. Casiqo kodon të dhënat tuaja duke përdorur protokollin SSL. Për më tepër, sajti i nënshtrohet vlerësimeve të shpeshta të sigurisë për t'u siguruar që ai përdor gjithmonë standardet më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

About

About

Casiqo është një kazino në internet në pronësi të N1 Interactive Ltd.

Casiqo është një kazino e re, inovative në internet e lançuar në vitin 2021. Me një portofol të gjerë lojërash dalëse dhe promovime masive për entuziastët e kazinove. Faqja e internetit të kazinosë Casiqo ka një ndjenjë premium, me një aplikacion celular për lojtarët e kazinosë në lëvizje. Është një zgjedhje solide që sjell elementët e nevojshëm për një përvojë të përsosur lojrash.

Casiqo ofron një katalog të gjerë kumari, opsione bankare fleksibël dhe oferta bonusesh. Kazinoja është e licencuar dhe e rregulluar nga ligjet e Maltës. Është i sigurt dhe i sigurt për të gjithë përdoruesit.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021
Sajti i uebit: Casiqo

Account

Krijimi i një llogarie është faza e parë e aventurës suaj të lojës Kazino Në Internet . Në Casiqo , procesi i krijimit të llogarisë është i drejtpërdrejtë dhe mund të kryhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Pasi të regjistroheni për një llogari, mund të shijoni gjithçka që ofron kjo faqe më e mirë e lojërave të fatit në internet. Kaloni nëpër një shumëllojshmëri të madhe lojërash, merrni mijëra oferta interesante dhe mbështetuni në mbështetjen profesionale.

Support

Casiqo ofron opsione të shumta për të kontaktuar mbështetjen. Përdoruesit kanë qasje në seksionin FAQ për të gjetur përgjigjen që kërkojnë ose për të kontaktuar një agjent të mbështetjes së klientit. Për pyetjet që nuk janë përgjigjur në seksionin FAQ, përdoruesit mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit dhe të marrin një përgjigje të menjëhershme.

Në raste të tilla, përdoruesit mund të kontaktojnë ose me përfaqësuesin e mbështetjes së klientit nëpërmjet mbështetjes me email ose bisedës së drejtpërdrejtë.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Casiqo . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Casiqo . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Kur regjistroheni me Casiqo , do të keni akses në një gamë të gjerë bonusesh, promovimesh dhe marrëveshjesh ekskluzive. Kur luani në këtë kazino kryesore, mund të shkoni direkt në një sërë promovimesh emocionuese. Nëse dëshironi të siguroheni që mund të arkëtoni fitimet tuaja dhe të përmbushni kërkesat e bastit të promovimit, mësoni termat dhe kushtet tërësisht përpara se të pranoni ndonjë marrëveshje. Për më shumë mundësi për të fituar të mëdha dhe për të shijuar me të vërtetë lojërat tuaja të preferuara, ju këshillojmë të shikoni promovimet e ofruara nga Casiqo .

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë