CasinoRoom - Withdrawals

Age Limit
CasinoRoom
CasinoRoom is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracao

Withdrawals

Dhoma e Kazinosë ofron mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për tërheqje, duke përfshirë WBank Wire Transfer, Neteller, Visa, Skrill, WebMoney, Paysafe Card, Trustly dhe Ukash. Koha e tërheqjes varet kryesisht nga metoda që përdorni, por zakonisht është nga disa orë në disa ditë.

Ka disa gjëra që duhet të kaloni përpara se të arrini në atë pikë kur mund të bëni një tërheqje. Së pari ju duhet të krijoni një llogari, dhe kur ta bëni, mund të kërkoni një ofertë mirëseardhjeje shumë bujare. Pra, nëse jeni i ri në botën e kazinove online, ne do t'ju ndihmojmë duke përgatitur një udhëzues të thjeshtë dhe të lehtë për t'u ndjekur.

Siç thamë më parë, gjëja e parë që duhet të bëni është të krijoni një llogari në Casino Room. Sigurohuni që të futni informacionin e saktë nëse jo, do të keni probleme me tërheqjen e fitimeve tuaja.

Në hapin tjetër, duhet të bëni një depozitë. Ju mund të zgjidhni çdo mundësi pagese përveç Skrill dhe Neteller. Këto dy mundësi pagese janë të përjashtuara nga oferta e mirëseardhjes.

Gjëja tjetër është të zgjidhni ofertën e mirëseardhjes dhe mbani në mend se vetëm lojërat elektronike kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve.

Kërkesat e bastit të bonusit të mirëseardhjes janë 100x, dhe ju duhet t'i përmbushni ato përpara se të mund të kërkoni një tërheqje.

Si të bëni një tërheqje?

Për të bërë një tërheqje të fitimeve tuaja në Casino Room, duhet së pari të identifikoheni në llogarinë tuaj. Zakonisht, ekrani i depozitave do të shfaqet para jush, dhe nëse nuk e bëni, atëherë klikoni në butonin e depozitimit në anën e sipërme të djathtë të ekranit.

Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni dhe vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni.

Konfirmoni tërheqjen dhe prisni që kazino ta përpunojë atë.

Monedha

Dhoma e Kazinosë është e disponueshme në shumë vende, kështu që për këtë arsye ata ofrojnë monedha të ndryshme për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre. Disa nga ato monedha përfshijnë dollarë australianë, leva bullgare, Reale braziliane, dollarë kanadezë, franga zvicerane, koruna të Republikës Çeke, krona daneze, euro, sterlina britanike, Kuna kroate, jen japonez, Lituanisht litai, krona norvegjeze, dollarë të Zelandës së Re, zlotitë polake, lei rumun, Rubla ruse, Lira turke, dollarë amerikanë, Rand i Afrikës së Jugut, Kroon estonez, dhe korona suedeze.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1999
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Gjermane
Greke
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNeteller
Paylevo
Paysafe CardSkrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (23)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Estonian Kroon
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (21)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Brazili
Bullgaria
Estonia
Gjermania
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Turqia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (10)