CasinoRoom - Support

Age Limit
CasinoRoom
CasinoRoom is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracao

Support

Mbështetja e klientit është thelbësore në operatorët e kazinove në internet. Të qenit gjithmonë në dispozicion për klientët e tyre duhet të jetë një përparësi kryesore për çdo kazino. Për këtë arsye, Casino Room i ka vënë ato në dispozicion për lojtarët e tyre, kështu që ju mund t'i kontaktoni në disa mënyra të ndryshme në çdo kohë që ju nevojitet.

Mënyra më e përshtatshme dhe e lehtë për të kontaktuar Mbështetjen e Klientit është nëpërmjet Bisedës Live. Mund të përdorni funksionin Chat sa herë që keni një problem ose një pyetje. Një mënyrë tjetër për të kontaktuar kazinonë është me telefon dhe mund t'i kontaktoni në +35627922034.

Dhoma e Kazinosë ka edhe një adresë emaili, por në këtë mënyrë nuk do të merrni një përgjigje të menjëhershme. Nëse keni diçka për të diskutuar me kazinonë dhe nuk është urgjente, atëherë mund t'i dërgoni një email support@casinoroom.com.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1999
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Gjermane
Greke
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNeteller
Paylevo
Paysafe CardSkrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (23)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Estonian Kroon
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (21)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Brazili
Bullgaria
Estonia
Gjermania
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Turqia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (10)