CasinoRoom - Security

Age Limit
CasinoRoom
CasinoRoom is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracao

Security

Lojtar`Siguria e kazinosë është një përparësi kryesore në Casino Room, kështu që ju mund të jeni të sigurt se të dhënat tuaja personale dhe financiare janë të mbrojtura dhe se kazinoja merr të gjitha masat e nevojshme për të siguruar që të dhënat private të mbahen të sigurta. Kazinoja përdor kriptimin SSL në të gjitha zonat e ndjeshme të faqes në internet dhe lojërat testohen rregullisht nga një autoritet i palës së tretë.

Është përgjegjësia juaj e vetme që të mbani të sigurt emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin, sepse ju jeni plotësisht përgjegjës për të gjitha aktivitetet që ndodhin në llogarinë tuaj pasi të dhënat tuaja të hyrjes të jenë futur saktë.

Nëse e kuptoni se dikush po përdor të dhënat tuaja të hyrjes, atëherë duhet të njoftoni menjëherë kazinonë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1999
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Gjermane
Greke
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNeteller
Paylevo
Paysafe CardSkrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (23)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Estonian Kroon
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (21)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Brazili
Bullgaria
Estonia
Gjermania
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Turqia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (10)