CasinoRoom - FAQ

Age Limit
CasinoRoom
CasinoRoom is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracao

FAQ

Këtu kemi mbledhur pyetjet më të bëra nga lojtarët e CasinoRoom. Nëse nuk mund ta gjeni këtu përgjigjen për pyetjen tuaj, kontrolloni opsionet e mbështetjes.

Si të tërhiqni fitimet nga bonusi?

Dhoma e Kazinosë është shumë bujare me çdo lojtar të ri duke ofruar një bonus kolosal mirëseardhjeje. Ata gjithashtu kanë bonuse dhe promovime të rregullta për lojtarët e tyre besnikë. Ajo që duhet të mbani mend është se kur luani me paratë e bonusit, gjithmonë keni kërkesa për bast të lidhura me paratë fillestare të bonusit. Pasi të plotësoni kërkesat e bastit, të gjitha fitimet do të konvertohen në para të vërteta.

Përpara se të pranoni një bonus të caktuar, duhet të kontrolloni kërkesat e bastit, dhe nëse kjo nuk është diçka që mund ta pranoni, atëherë mund ta anuloni bonusin. Mbani në mend se mund të anuloni një bonus përpara se të vendosni një bast. Pasi të vendosni një bast, do t'ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të bëni një tërheqje.

Ku janë paratë që sapo depozitova?

Shumicën e kohës kur bëni një depozitë, paratë transferohen menjëherë në llogarinë tuaj. Por, nëse keni bërë një depozitë dhe mundeni`Për të parë fondet që pasqyrohen në llogarinë tuaj, duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit. Ata do të kërkojnë një dëshmi blerjeje me referencë pagese që ju duhet të jeni në gjendje të tregoni. Ekipi i Casino Room do të hetojë nga afër këtë çështje dhe do t'i shtojë fondet manualisht nëse është e nevojshme.

Sa kohë i duhet Dhoma e Kazinosë për të përpunuar tërheqjet?

Dhoma e Kazinosë synon të përpunojë çdo tërheqje brenda 24 orëve. Kur kërkoni një tërheqje, kontrolloni emailin tuaj në rast se kazino ka nevojë të përditësojë llogarinë tuaj ose ka nevojë për disa dokumente shtesë. Mbani në mend se shuma maksimale që mund të tërhiqni është 10,000 dollarë në 7 ditë dhe 30,000 dollarë në 30 ditë.

A mund ta kthej tërheqjen?

Po, ekziston një kornizë e caktuar kohore kur ju lejohet të anuloni një tërheqje. Domethënë, sa herë që kërkoni një tërheqje, kërkesa juaj është në pritje dhe gjatë kësaj kohe ju mund ta anuloni tërheqjen tuaj dhe fondet tuaja do të reflektohen në bilancin tuaj për të luajtur.

Mund të shpjegoni se çfarë është KYC?

KYC është një proces sigurie që duhet të ndjekin të gjitha kazinotë. Përkatësisht, qëllimi i KYC është të mbrojë lojtarët dhe operatorët kur transferojnë para në internet. Procedura këtu është të siguroni dokumentet e nevojshme për të verifikuar informacionin e llogarisë tuaj dhe opsionet e pagesës.

Cila është koha më e mirë për të luajtur në dhomën e kazinosë?

Kjo është një pyetje që ne mundemi`t pergjigjem, per fat te keq. Nuk ka moment më të mirë për të luajtur në kazino, ju mund të luani sa herë të dëshironi. Ekziston një besëtytni e caktuar që rrotullohet rreth kumarxhinjve që kur luani, le`s thonë natën, lojërat do të paguajnë më shumë. Kjo nuk është e vërtetë, duhet ta pranojmë, sepse lojërat në kazino drejtohen nga një gjenerues i numrave të rastësishëm, që do të thotë se nuk ka asnjë mënyrë që të mund të parashikosh rezultatin e një loje në asnjë mënyrë, pavarësisht se në cilën orë të ditës është. Pra, për t'iu përgjigjur pyetjes suaj, duhet të luani sa herë të keni dëshirë dhe të shpresoni që fati i zonjës të jetë në anën tuaj kur ta bëni këtë.

A mund të marr një bonus pa depozite në dhomën e kazinosë?

Dhoma e Kazinosë pëlqen t'i shpërblejë lojtarët e saj herë pas here. Dhe cila është mënyra më e mirë për ta bërë këtë, por lejimi i lojtarëve të shijojnë një ose dy rrotullime pa pasur nevojë të depozitojnë paratë e tyre. Pra, ju këshillojmë të kontrolloni faqen e promovimit dhe të zbuloni nëse diçka ju pret në formën e bonusit pa depozitim.

Kur mund të tërheq paratë e mia të bonusit?

Pasi të plotësoni kërkesat e bastit për një bonus të caktuar, mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Ju do të keni një afat kohor të caktuar për të përmbushur kërkesat e bastit dhe për dhomën e kazinosë, është 7 ditë.

Cilat opsione pagese mund të përdoren në Casino Room?

Dhoma e Kazinosë lejon shumë opsione të ndryshme pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar dhe tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Mund të përdorni karta të ndryshme krediti dhe debiti, kuleta elektronike dhe Paysafecard. Për një listë të plotë të mënyrave të pagesës, mund të shkoni te arkëtari dhe të shihni një listë të plotë të metodave të disponueshme.

A mund të përdor celularin tim për t'u identifikuar në llogarinë time?

Mund të përdorni pajisjen tuaj të dorës për të hyrë në llogarinë tuaj të dhomës së kazinosë. Do të keni akses të plotë në faqen e internetit, do të bëni një depozitë dhe do të luani lojën tuaj të preferuar sa herë që dëshironi.

A mund ta anuloj ofertën e regjistrimit?

Nëse bëni`Nëse dëshironi të pranoni ofertën e bonusit të mirëseardhjes në dhomën e kazinosë, mund ta refuzoni atë. Mbani në mend se mund ta anuloni ofertën përpara se të vini bast bonusin tuaj sepse pasi të vendosni një bast, do t'ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të mund të bëni një tërheqje.

A mund të depozitoj më shumë para për të marrë një ofertë më të lartë mirëseardhjeje?

Bonusi i mirëseardhjes në dhomën e kazinosë shkon deri në 1000 dollarë. Pra, edhe nëse bëni një depozitë që është më e lartë se ajo shumë, nuk do të merrni më shumë fonde bonus.

A mund të marr rrotullime falas në dhomën e kazinosë?

Po, ju mund të merrni rrotullime falas nga Dhoma e Kazinosë. Ata shpërblejnë lojtarët e tyre besnikë me promovime të rregullta. Pra, për të qëndruar në krye të gjërave, ju këshillojmë të mbani një sy në buletinin promocional ku mund të gjeni kodet më të fundit të bonusit të depozitave.

Ku mund t'i gjej bonuset e mia?

Kazinoja dërgon oferta bonus në emailet promovuese që u dërgojnë lojtarëve të tyre. Gjithashtu, ju mund të vizitoni faqen Promocionale në llogarinë tuaj dhe sa herë që ka një ofertë të re mund ta shihni atje.

Si mund të shlyej një kod bonus?

Kur hyni në llogarinë tuaj të dhomës së kazinosë, mund të klikoni në "Kërko kodin" nën menynë e lundrimit dhe do të ribleni kodin tuaj të promovimit.

A mund të luaj falas në Casino Room?

Nëse dëshironi të eksploroni faqen dhe të shihni se çfarë lojërash ka për të ofruar kazinoja, nuk keni pse të krijoni një llogari. Ju mund t'i luani lojërat në modalitetin argëtues për të parë se për çfarë bëhet fjalë gjithë bujë. Kazinoja do t'ju japë para virtuale dhe ju mund të luani për aq kohë sa dëshironi. Por mbani në mend se në fund të sesionit tuaj të lojrave nuk do të jeni në gjendje të tërhiqni fitimet tuaja. Pasi të ndiheni mjaftueshëm të sigurt dhe të gjeni një lojë që ju pëlqen, mund të krijoni një llogari me para të vërteta, të bëni një depozitë dhe të shijoni një nga lojërat e shumta që kazinoja ofron.

Kur mund ta tërheq bonusin tim?

Nëse luani me fondet e bonusit, do t'ju duhet së pari të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Ju do të keni një kohë të caktuar për të përmbushur kërkesat e basteve dhe në Casino Room ju jepen 7 ditë për ta bërë këtë.

A mund të krijoj një llogari në Casino Room nga SHBA?

Fatkeqësisht, dhoma e kazinosë nuk është e disponueshme në SHBA. Dhe, edhe pse kjo kazino konsiderohet të jetë më ndërkombëtare, ka ende vende që janë në listën e vendeve të kufizuara duke përfshirë Poloninë, Zvicrën, Holandën, Suedinë, Norvegjinë, Finlandën, Australinë, Gjermaninë, Mbretërinë e Bashkuar, Kanadanë dhe Japoninë. .

Për çfarë është koncepti 'mision'?

Casino Room ka krijuar një klub besnikërie që ka shumë për t'u ofruar klientëve të saj. Sa herë që hyni në llogarinë tuaj dhe vendosni baste me para reale, do të merrni pikë. Ndërsa ngjiteni në nivele, do të merrni shpërblime që janë përshtatur posaçërisht për atë nivel të veçantë. Kjo është vetëm një mënyrë tjetër argëtuese që kazinoja ju shpërblen për të luajtur.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1999
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Gjermane
Greke
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNeteller
Paylevo
Paysafe CardSkrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (23)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Estonian Kroon
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (21)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Brazili
Bullgaria
Estonia
Gjermania
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Turqia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (10)