CasinoRoom - Deposits

Age Limit
CasinoRoom
CasinoRoom is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracao

Deposits

Zgjedhja e metodave të depozitimit në dhomën e kazinosë është e gjerë. Ju mund të përdorni të gjitha kartat standarde të debitit dhe kreditit, si dhe disa nga kuletat elektronike më të njohura si Skrill dhe Neteller.

Siç thamë më parë, ka shumë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të bërë një depozitë. Këto metoda përfshijnë transfertë bankare, Visa, MasterCard, EnterCash, iDebit, Neteller, Skrill, Paylevo, Paysafecard, Trustly, WebMoney, Visa Electron, kartat e kreditit dhe debitit, dhe kuletat elektronike.

Ndeshja e depozitave

Dhoma e Kazinosë është shumë bujare ndaj lojtarëve të tyre të rinj. Ata ofrojnë një bonus kolosal mirëseardhjeje herën e parë që regjistroheni në kazino dhe bëni depozitën tuaj të parë. Në momentin që bëni një depozitë keni tre oferta për të zgjedhur.

 • Ju mund të merrni një ndeshje depozite 100% deri në 50 dollarë dhe depozita minimale që duhet të bëni për të marrë këtë bonus është 20 dollarë.
 • Ju mund të merrni një ndeshje depozite 200% deri në 200 dollarë, dhe depozita minimale që duhet të bëni për të marrë këtë bonus është 100 dollarë.
 • Ju mund të merrni 110% kthim parash dhe depozita minimale për këtë ofertë është 500 dollarë.

Kërkesat e basteve për bonusin e depozitës së parë janë 100 herë, pavarësisht se cilat oferta zgjidhni. Basti maksimal që mund të vendosni është 5 dollarë derisa të plotësoni kërkesat e bastit. Disa lojëra janë të përjashtuara për këtë ofertë, kështu që ju sugjerojmë të kontrolloni më parë termat dhe kushtet e bonusit. Lojtarët nga Britania e Madhe mund të luajnë vetëm 83 lojëra elektronike për të përmbushur kërkesat e rikthimit.

Herën e dytë që bëni një depozitë, keni gjithashtu tre zgjedhje.

 • Ju mund të zgjidhni një bonus depozite prej 50% deri në 50 dollarë dhe depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë.
 • Ju mund të zgjidhni një bonus depozite prej 200% deri në 200 dollarë dhe depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 100 dollarë.
 • Ju mund të merrni një kthim parash prej 110%, dhe depozita minimale e kërkuar për këtë ofertë është 500 dollarë.

Herën e tretë që bëni një depozitë, keni gjithashtu 3 opsione për të zgjedhur:

 • Ju mund të zgjidhni një bonus depozite prej 50% deri në 50 dollarë dhe depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë.
 • Ju mund të zgjidhni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 200 dollarë dhe depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 100 dollarë.
 • Ju mund të merrni 110% kthim parash dhe depozita minimale e kërkuar për këtë ofertë është 500 dollarë.

Herën e katërt që bëni një depozitë keni 3 mundësi për të zgjedhur:

 • Ju mund të zgjidhni një bonus depozite prej 50% deri në 50 dollarë dhe depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 20 dollarë.
 • Ju mund të zgjidhni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 200 dollarë dhe depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 100 dollarë.
 • Ju mund të merrni 110% kthim parash, depozita minimale e kërkuar për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 500 dollarë.

Dhe, herën e pestë që bëni një depozitë, keni dy mundësi për të zgjedhur:

 • Ju mund të zgjidhni një bonus depozite prej 80% deri në 400 dollarë dhe depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 200 dollarë.
 • Ju mund të merrni 110% kthim parash dhe depozita minimale e kërkuar për këtë ofertë është 500 dollarë.

Kufiri i depozitave

Ekziston një kufi depozite për çdo mënyrë pagese. Depozita minimale që mund të bëni është zakonisht 10 dollarë, dhe depozita maksimale e lejuar është 2000 dollarë.

Monedha

Dhoma e kazinosë është e disponueshme në shumë vende, kështu që për t'i bërë gjërat më të lehta ato ofrojnë monedha të ndryshme, duke përfshirë, dollarin australian, sterlinën britanike, dollarin kanadez, dollarin e Zelandës së Re, Dollar Amerikan, Kronën Suedeze, Kronën Norvegjeze, Euro, Real Brazilian, Leva Bullgare, Kroate Kuna, Koruny çek, Krona daneze, Yen japonez, Litai, złoty polake, Lei rumun, rubla ruse, lira turke dhe franga zvicerane.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1999
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Gjermane
Greke
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNeteller
Paylevo
Paysafe CardSkrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (23)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Estonian Kroon
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (21)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Brazili
Bullgaria
Estonia
Gjermania
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Turqia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (10)