CasinoRoom - Affiliate Program

Age Limit
CasinoRoom
CasinoRoom is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracao

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve të Casino Room ju duhet të plotësoni formularin e regjistrimit. Ju duhet të plotësoni formularin me informacion të saktë dhe të dorëzoni formularin dhe të prisni miratimin. Pasi aplikimi juaj të jetë miratuar, do të merrni një email mirëseardhjeje me informacion se si të filloni.

Pasi t'i bashkoheni programit të filialeve, do të merrni deri në 45% dhe mbi të 5% një komision tjetër nën-affiliate për çdo filial që i referoheni programit të filialeve.

Ju mund të promovoni dy marka kazino, CasinoRoom.com dhe HighRoller.com, dhe lajmi i mirë është se nuk ka bilanc negativ të bartur gjatë muajit të ardhshëm. Struktura e komisionit që do të fitoni varet kryesisht nga sa të ardhura neto gjenerojnë lojtarët tuaj dhe mund ta përdorni tabelën për referenca të ardhshme:

  • Nëse të ardhurat totale që bëni janë deri në 10,000 dollarë, do të merrni një komision prej 25%.
  • Nëse të ardhurat totale që bëni janë midis 10,001 dhe 25,000 dollarë, do të merrni një komision prej 30%.
  • Nëse të ardhurat totale që bëni janë midis 25,001 dhe 50,000 dollarë, do të merrni një komision prej 35%.

Ju do ta merrni pagesën tuaj muajin tjetër para datës 20 nëpërmjet Bank Wire, Neteller ose Skrill (MoneyBookers).

Shuma minimale që mund të merrni është 100 dollarë dhe nëse nuk keni mjaftueshëm, shuma do të kthehet për muajin e ardhshëm.

Cili është programi i filialeve të dhomës së kazinosë?

Programi shoqërues i dhomës së kazinosë quhet Filialin e Lojërave të Ellmount.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1999
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Gjermane
Greke
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNeteller
Paylevo
Paysafe CardSkrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (23)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Estonian Kroon
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (21)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Brazili
Bullgaria
Estonia
Gjermania
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Turqia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (10)