CasinoRoom - Account

Age Limit
CasinoRoom
CasinoRoom is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracao

Account

Për të luajtur në Casino Room ju duhet të krijoni një llogari. Kjo është shumë e lehtë dhe mund të bëhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Mund të hyni në faqen e internetit duke përdorur shfletuesin tuaj ose mund të shkarkoni një aplikacion dhe të hyni në llogarinë tuaj sa herë që dëshironi.

Ju lejohet të keni vetëm një llogari në dhomën e kazinosë. Nëse hapni më shumë se një llogari, kazinoja rezervon të drejtën të bllokojë një llogari të tillë. Ata gjithashtu kanë të drejtë të mbajnë në burim gjendjet e llogarive dhe të konfiskojnë të gjitha fondet.

Procedura e verifikimit

Procedura e verifikimit në dhomën e kazinosë është shumë e thjeshtë, por në të njëjtën kohë, është një hap vendimtar që duhet të kalojë çdo lojtar. Ju do të duhet të dërgoni disa dokumente personale në kazino për të vërtetuar identitetin tuaj. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të dërgoni një kopje të pasaportës suaj të vlefshme ose të identitetit tuaj kombëtar. Ju gjithashtu do të duhet të dërgoni një faturë të shërbimeve për të konfirmuar vendbanimin.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Kur krijoni llogarinë tuaj me para të vërteta në dhomën e kazinosë, do t'ju kërkohet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim. Është përgjegjësia juaj për ta mbajtur atë informacion të sigurt nga të tjerët. Ju jeni plotësisht përgjegjës për aktivitetin që zhvillohet në llogarinë tuaj pasi të dhënat e hyrjes të jenë futur saktë.

Bonusi i llogarisë së re

Dhoma e Kazinosë është shumë bujare për lojtarët e saj për herë të parë. Në momentin që krijoni llogarinë tuaj dhe bëni një depozitë, mund të kërkoni një bonus shumë bujar mirëseardhjeje që do të përmirësojë bilancin tuaj. Pra, mund të zgjasni lojën tuaj dhe të provoni disa lojëra të tjera. Ju do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 500 dollarë. E cila duhet të pranoni është një shumë kolosale që ju jep kazinoja.

Kërkesat e basteve për bonusin e mirëseardhjes janë 45x dhe ju duhet t'i plotësoni ato kërkesa përpara se të bëni një tërheqje. Keni 30 ditë për të pastruar kërkesat e bastit dhe pas kësaj, bonusi do të skadojë. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për bonusin është 30 dollarë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1999
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Gjermane
Greke
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNeteller
Paylevo
Paysafe CardSkrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (23)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Estonian Kroon
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (21)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Brazili
Bullgaria
Estonia
Gjermania
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Turqia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (10)