CasinoRoom - About

Age Limit
CasinoRoom
CasinoRoom is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracao

About

Casino Room u krijua në vitin 2005 dhe mburret me bonuse të jashtëzakonshme që duhet të duhen`t miss. Mund të shijoni më shumë se 950 lojëra në kazino dhe tani falë sajtit celular mund të luani lojën tuaj të preferuar kudo që dëshironi.

Në Casino Room, mund të gjeni gjithçka që ju nevojitet në një kazino online. Ata kanë një gamë masive lojërash me ngarkim të shpejtë dhe mbështetjen më të mirë të klientit që mund të gjeni. Ajo që lojtarëve u duket më tërheqëse në kazino janë promovimet, turnet dhe dhuratat e rregullta.

Që nga fillimi, njerëzit luanin bixhoz në një mënyrë ose në një tjetër. Kinezët luanin lojëra me numra që financuan luftërat dhe ndërtuan Murin e Madh të Kinës. Le`Marrim edhe romakët për shembull, ata hodhën skllevër te gladiatorët e tyre dhe vënë bast se kush do të mbijetonte. Pra, këto janë vetëm disa prova se kumari ka ekzistuar prej shekujsh.

Besohet se kazinoja e parë ka qenë në Venecia të Italisë dhe është hapur në vitin 1638. Fakti argëtues është se kazinoja funksionon sot dhe nëse jeni përreth Venecias atëherë duhet të vizitoni vendin ku filloi gjithçka. Vetëm tani kumari është bërë më modern dhe më i përshtatshëm që mund të vini bast sa herë të doni. Të gjitha vendet e njohura mburren se kanë një kazino që mund të shijojnë mysafirët e tyre.

Dhe ne e pranojmë se është bukur të vishesh dhe të shijosh një natë në kazino dhe të ndjesh luksin dhe eksitimin që ajo ofron. Por, për të qenë i sinqertë, asgjë nuk mund ta mposht komoditetin që ka për të ofruar kazino online. Le`Me sa duket, nuk jeni gjithmonë në gjendje të bëni një udhëtim në një kazino me bazë tokësore, dhe kjo duhet`Nuk ju ndalon të luani lojën tuaj të preferuar në kazinonë tuaj të preferuar.

Tani, ju mund të krijoni një llogari në Casino Room dhe të shijoni çdo lojë që dëshironi nga komoditeti i shtëpisë ose pajisjes suaj të dorës ndërsa jeni në radhë.

Pasi t'i bashkoheni familjes Casino Room, mund të shijoni një përvojë moderne, argëtuese dhe të lehtë të kazinosë. Kazinoja dëshiron të sigurohet që kur luani të ndiheni të sigurt dhe rehat. Ata kanë një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, një nga kompanitë më të vlerësuara kur bëhet fjalë për lojën e ndershme të kazinosë.

Shumë lojtarë zgjedhin Casino Room vetëm sepse ofrojnë komunikim të përsosur dhe profesional me klientët e tyre. Ato ofrojnë bonuse bujare që do t'ju lejojnë të ndërtoni bankrollin tuaj pa pasur nevojë të prishni bankën.

Pronari dhe CEO

Pronari i dhomës së kazinosë është Ellmount Gaming Ltd. dhe CEO aktual i tyre është Johan Bergenudd.

Numri i Licencës

Dhoma e Kazinosë ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar në një mjedis të sigurt dhe të sigurt. Ata aktualisht kanë licenca nga kompanitë e mëposhtme Curaçao eGaming, Autoriteti i Lojërave të Maltës, Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar (UKGC).

Kompania është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës me numrin e licencës MGA/B2C/202/2011 që i është dhënë kompanisë më 1 gusht 2018.

Ku bazohet dhoma e kazinosë?

Dhoma e Kazinosë`Adresa aktuale e Evropës është Qendra e Biznesit në Evropë, Niveli 3/Suite 701, Dun Karm St, BKR 9034, Malta.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1999
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Gjermane
Greke
Japoneze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Spanjolle
Suedeze
Turke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
MasterCardNeteller
Paylevo
Paysafe CardSkrill
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (23)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Estonian Kroon
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Lithuanian litai
Paund sterlina
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (21)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Brazili
Bullgaria
Estonia
Gjermania
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kroacia
Kuvajti
Lituania
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Turqia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (10)